Po právu (TV seriál)

In Justice

V mene spravodlivosti

Krimi / Drama

USA, 2006, 9 h 45 min (Minutáž: 13x45 min)

Laura Karpman

Jason O'Mara, Kyle MacLachlan, Constance Zimmer, Daniel Cosgrove, Marisol Nichols, Rose Rollins, Hector Elias, Bahar Soomekh, Ben Messmer, Victoria Chalaya, Yvette Nipar, Christopher Cousins, Brian Leckner, Meta Golding, Floyd Van Buskirk, Brian Goodman, Russell Hornsby, Tara Karsian, Julanne Chidi Hill, Christine Elise, Deena Dill, Yancey Arias, Andy Umberger, William Shockley, Adam Weisman, Lorna Raver, Marin Hinkle, Elizabeth Sjoli, Sarah Danielle Goldberg, Mariana Klaveno, Mykel Shannon Jenkins, John Pyper-Ferguson, Jessica Tuck, Gareth Williams, Kesun Loder, Richard Gant, Scott Holroyd, Nicki Micheaux, Rachel Winfree, Sean O'Bryan, Brittany Ishibashi, T.K. Carter, Patrick Hume, Allen Maldonado, Josh Mills, David Clennon, Sharif Atkins, Christie Lynn Smith, Brady Smith, Vyto Ruginis, Brooke Bloom, Brad Hunt, Bruno Amato, Taji Coleman, Lance E. Nichols, Evan Arnold, Loanne Bishop, Nicholas Sadler, Kate Mines, McKinley Freeman, Julie Michaels, Debra Wilson, Cristos, Lindsey Stoddart, Madison Mason, Kevin Sizemore, Philip Anthony-Rodriguez, James Ingersoll, Rich Hutchman, Stacy Hall, Laura Ortiz, Ron Perkins, Joel McKinnon Miller, John Balma, George Perez, Julie Dretzin, Anne Johnson, Kim Robillard, Graham Shiels, Jorge-Luis Pallo, Karimah Westbrook, Jim Jansen, Brandon Ford Green, David Figlioli, Richard Narita, Peggy Blow, Klea Scott, Jacqueline Wright, James C. Victor, Frank Novak, Frankie Ingrassia, Damien Leake, Louisa Abernathy, Irene Roseen, Joan McMurtrey, Tomas Arana, Curtis Armstrong, Peter Jacobson, Robert R. Shafer, Rebecca Pidgeon, Rick Ravanello, Marc Anthony Samuel, Hunter Parrish, Kurt Fuller, Lisa Banes, David Kagen, Kathleen York, Erika Alexander, Jon Sklaroff, Charlayne Woodard, Bianca Kajlich, Brian White, Tim Guinee, Michael Papajohn, Beau Billingslea, Charley Rossman, Jamal Duff, Ramón Franco
  • lesumir

Podobné jako Cold Case, jenže tady už byl i někdo odsouzen a oni řeší a řeší až vyřeší, že to není pravda. predívadetelnější než předvídatelné!(11.7.2007)

Velmi originální a sympatická kriminálka, která dokáže zaujmout něčím jiným než supermoderními technologiemi a efekty ala CSI. Její devizou jsou sympatičtí hrdinové, nevšední případy a chytré způsoby jejich řešení. Kvalita dílů první série si drží vysokou úroveň a je škoda, že byl seriál zrušen. Kriminálky příliš nevyhledávám, ale u této jsem se doslova těšil na každý díl. 4,5*(25.7.2007)

Nevím čím to je, ale tento seriál mě, ač mám kriminálních serií až po krk, totálně dostal. Každý díl je něčím výjimečný a o něčem jiném. Určitě tomu napomáhá fakt, že bylo prozatím natočeno pouze 13 dílů. Seriál si vystačí s klasickou zápletkou a nepotřebuje k upoutání diváka všemožné speciální efekty, jako tomu je například v Kriminálce Las Vegas. Skupina říkající si „Národní spravedlnost“ se snaží osvobodit neprávem odsouzené vězně a jde na to setsakramentsky dobře. Pokud na tento seriál narazíte určitě neprohloupíte, když mu věnujete svůj drahocenný čas.(30.10.2006)

Mezi "short-lived" seriály jeden z těch výrazně lepších. Sice nemá na Vengeance Unlimited s Michaelem Madsenem - mimochodem Kathleen Yorková mi svým hostováním udělal velkou radost a dokázala, že na to stále má po všech stránkách - ale rozhodně ční vysoko nad ty pokusy obvykle s velmi utajeným a velmi akčním týmem agentů:P Zdejší postavy byly každá jiná, s jinou motivací a přístupem k práci i k životu, a hlavně - jednotlivé díly byly každý jiný a každý také jinak končil. Otázka je, jak by se scénáristům dařilo tuto kvalitu udržet, kdyby seriál přežil víc než (velmi šťastných) 13 epizod. Takhle nemám důvod dát míň než 80%. A dal bych je, i kdyby tam nehrála Marisol Nichols;)(24.2.2008)

Dá se na to koukat, ale pravidelně bych se na to zřejmě nevydržel dívat, nebo bych spíše neměl důvod. Ale jednou za čas, proč ne.(24.8.2007)