honajz2

Někdy mi už začíná být za Andyho tak trapně, že už mívám problém některé scény dosledovat do konce - a to navzdory tomu, jak dobře jsou napsané. Ono je to taky tím, že na rozdíl od Kanclu mi zde je hlavní postavy líto, takže když každý jeho pokus uspět někde fatálně ztroskotá, zamrzí mě to. Ale to je součást humoru Komparzu, jen tady už jsou situace, do kterých se Andy dostává, tak vyhrocené, že těžko říct, kam až by to mohlo ještě gradovat. Zábava to pořád je, nezastavuje se to před ničím, ale pořád tomu chybí něco výraznějšího, co by to posunulo výš. 4* ()

fabecc1222

V tomhle díle se po delší době podíváme do divadla, tentokráte do hry, kterou režíruje Ian Mckellen se svým geniálním motem ohledně herectví, a o tom, jak hrál Gandalfa ("Sir Ian, Sir Ian... AKCE!: NEMŮŽEŠ PROJÍT!!!!... Sir Ian, Sir Ian...). Díky návštěve v divadlu se také vracejí postavy z minulých dílů (Přihřátej režisér přizná barvu a konečně si tak užívá péra ze všech stran), Andy se snaží dokázat svou barvu, a vznikne tak další z řady geniálních scén (Vdechování bublinek z flašky... Kdo tohle nezažil :)?). V tomhle díle si také začne podkopávat nohy i on sám, kdy svojí příležitost kardinálně zahodí. ()