Simpsonovi ve filmu

Simpsonovci FILM

The Simpsons Movie

Animovaný / Komedie

USA, 2007, 83 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 248)

měla jsem obavy, ale nebyly vůbec na místě, protože simpsonovi se i ve velkém formátu povedli! snad jen pana burnse mohlo být více:)(26.7.2007)

Já nevím. V tom filmu je spousta dobrých a originálních nápadů, je to vtipné, příběh o rozdělení rodiny je taky ok, ale je toho nějak až moc a po čase mě to přestalo bavit. Prostě mám pocit, že Simpsonovi patří do krátkého seriálu a ne do celovečerního filmu. Tak nějak mám taky pocit, že přemíra humoru je až na škodu a to věčné zesměšňování a oslavování amerického způsobu života už mě taky nebaví. Chtělo by to něco nového na celý film a nejen ekologickou katastrofu a následnou (drobný spoiler) karanténu celého města. Podobné věci už tu byly. Jakkoli to zní blbě, ten film se snaží být komedií a zároveň se snaží nadhodit vážnější témata, ale v těch moc silný není. Je to plochá povrchní komedie, která není dost povrchní na to, aby mě bavila a není dost vážná, aby mě donutila se nad ekologickými problémy zamyslet.(19.12.2009)

Přestože Bart během úvodní sekvence píše na tabuli,že si nebude stahovat tenhle film z internetu,tak 19-letý týpek vyrazil s kamerou do kina.Načerno pořízený Simpsny si kliďánko šoupl na internet a hle škoda 5 miliónů korun.A pak že Simpsonovi nejsou poučným seriálem(filmem).(1.7.2010)

Díky prasátku o něco vtipnější než seriál. Zápletka (rodinná krize) je stejný jako ve velké části seriálových dílů. Tohle opakování mi na Simpsonových nejvíc vadí, takže se radši kouknu na film, než na klasické 4 díly (radši uvidim jenom jeden happyend ;). Seriál má u mě průměrné čtyři hvědzy, tady jsou to ty 4 on něco lepší.(8.8.2010)

Dlouho se mi do Simpsonovského celovečeráku nechtělo, ale nakonec se ukázalo, že se nebylo čeho bát. I v tomhle formátu to Springfieldským sluší, frekvence gagů je skoro stejná jako v seriálovém dílu, děj je dostatečně praštěný i souvislý. Spokojenost.(4.5.2011)

Poslední série jsou již slabší a film je toho důkazem. Přesto se pořád jedná o kvalitní zábavu s několika nezapomenutelnými gagy (nejvíc mně vždy rozesměje výměna osazenstva hospody a kostela před katastrofou :o))(27.9.2011)

Jedním slovem: vynikajícněvynikající.(22.2.2012)

K Simpsonům jsem si doposud nevytvořil žádný vztah. Proto tento film nehodnotím jako fanoušek seriálu, ale čistě jako animovaný film. Možná časem najdu nějaký ten čas na shlédnutí aspoň několika epizod, a rodinu si tak více oblíbím. Prozatím však filmové Simpsony hodnotím průměrem. (55%)(3.3.2012)

Maximálně okoukaný titul (bohužel), co si budeme povídat každý z nás viděl tenhle film minimálně 10 krát, proto se nám zdá že je to takové nemastné, neslané, ovšem opak je pravdou, vzpomeňte si jak jste vypadali při prvním shlédnutí, uvědomíte si, že je to něco jako jeden dlouhý díl simpsnovské kaše, kvůli níž jsme se na film podívali - 84%.(13.6.2012)

Většinou se říká, že vstup seriálu na filmové plátno nebývá dobrý počin. U Simpsonů to rozhodně neplatí. Nejen že tam najdete vše co v běžné epizodě, ale jako bonus se dočkáte i kousků které by televizní obrazovka (obzvlášť v USA) nesnesla... Přece jen Bart "dole bez" a posmívání se "falešné modle" musel být pro pravověrné US publikum celkem mazec. A možná právě proto mi podobné scény přišli o něco víc vtipné :). A pokud už nic jiného je samotný spider-vepř (už zase slyším v hlavě tu melodii) si plný počet zaslouží.(3.7.2012)

Opět moje oblíbená žlutá rodinka a ve filmu, no teda.(16.3.2013)

Tak rozhodně slabší než seriál,ale i tak zaslouženě 4*.(7.12.2013)

Ze seriálu to tahle žlutá rodinka dotáhla až do filmu. Smekám. - 8/10 -(1.2.2014)

Simpsonovi! Žluťáky prostě miluji, je to můj oblíbený film i seriál. A když sem se dozvěděl, že se bude natáčet celovečerák byl jsem rád, že se populární žlutá rodinka dočká filmu. Příběh měl spád, děj a postavy byly ještě ukecanější než v seriálu.Přibylo několik postav třeba Tom Hanks. Homer zůstal pako, Bart drzej, Líza je chytrá ochranářka přírody a Marge se chystá i s dětmi Springfildu na pomoc. Film úžasný a skvěle se u toho baví dospělí i děti. Doufám, že se brzy dočkáme pokračování.(1.4.2018)

• Sygauras

Stejné jako seriál. Nic nového, nic zajímavého, nic kvůli čemu bych seriál nebo i film měla nějak moc vyhledávat. Filmu dám 2 hvězdy s tím že tento druh humoru, není pro mě.(15.9.2018)

To nejlepsi ze serialu a jeste neco navic. Vice k tomuto nelze dodat.(28.7.2007)

spider veeeeeeeeeeeeeepř....harry poser....no dokonalost!(29.7.2007)

Skvelá zábava, síce to nie je dokonalé, ale na druhú stranu si film 5 hviezdičiek zaslúži. Len jedno ma zaujíma... čo sa stalo so Spider-pigom? ;-((29.7.2007)

Nikdy jsem žlutý svět Homera a jeho rodiny pořádně nesledoval a tak jsem byl hodně zvědavý, jak na mě zapůsobí celovečerňák. Ačkoliv jsem k němu přistupoval spíše skepticky, nakonec jsem se dočkal docela příjemného překvapení. Kromě tradiční porce (asi tak 1000) vynucených šklebů a laciných vtípků jsem se i několikrát opravdu zasmál. Trošku mi vadila kadence gagů, které se asi s 5-ti vteřinovým rozestupem valili sálem jako lavina a já byl v některých chvílích zasypán a zadušen, takže dřív něž jsem vstřebal jednu hlášku, byla tady druhá. To vede k tomu, že si některé scény pořádně nevychutnáte. Navíc když je dobrá scéna přejeta další (a již né tak vtipnou), tak se mi úsměv na rtech tvořil poměrně křečovitě a spíše z povinnosti a mozek mi říkal: "Tomu by ses měl zasmát ikdyž se ti nechce." Vynucený smích mi vždycky vadil a raději se zasměju 10x od srdce Homolkovým, než 100x křečovitě Simpsonovým. 70%(31.7.2007)

Tak tenhle film ve mě rozhodně nezanechal tak "horké" emoce jako v mnohých z Vás 4 nebo 5hvězdičkových. Pro mě to bylo stejné jako 4 díly obyč Simpsonových v kuse, nic víc, nic míň. Pravda, některé fórky byly více podařené, leč za celý film sem se zasmál pouze opravdu těm nejlepším. Třeba spider-vepř mi připadá jako velice trapný joke, hláška "jsme chyceni jako mrkve" byla doslova a do písmene opsána z učebnice trapnosti, plus ještě milion dalších. Zato hodně jsem se zasmál u scény kdy je na plátně vidět kostel sousedící s hospodou u Vočka. Když se lidi dozví tu strašnou novinku tak vyběhnou a prohodí si "lokály" :D To sem myslel že se doslova počůrám :-D Ale jinak bída... Holt jsem asi na jiný typ humoru (red dwarf rulz) ;) 3 hvězdičky a sme si s filmem kvit.(1.8.2007)

Pro me jako simpsonofila obrovske zklamani. Opravdu se ukazuje, ze zluta rodinka s pribyvajicimi seriemi ztraci dech a film je toho jasnou ukazkou. Zasmat se u hodinu a pul dlouheho filmu ctyrikrat, to je vazne smutne! Nebyt to Simpsonovi, sel bych s hodnocenim jeste niz.(6.8.2007)