My Little Pony: Princezna

USA, 2006, 71 min

Jeanne Romano

Mark Watters
  • Paity

Nejsem na tyhle šílené barevné plastové kreace převedené do animovaného světa. Ještě, že nemám dceru, musel bych jí vysvětlovat, proč jí to nekoupím a proč jí to v televizi nepustím.(17.10.2012)

Ať si kdo chce, co chce říká.... My Little Pony je moje dětsví a kdyby to dávali v televizi, tak se budu dívat znova. Měla jsem tolik gumovejch postaviček poníků a hrála si s nima celý dny. Mě se to líbí... I když, po pravdě ten film byl nuda a řekla bych, že kreslený seriál byl o dost lepší a hlavně hezčí, co se animace týče.(26.12.2008)

• Cival

Oh my fucking god! Někdy je tak bolestivé, že má šéfredaktor sedmiletou dceru, která si ujíždí na fialových ponících... a někdo to holt zrecenzovat musí. :-)(13.6.2006)

• Momo_desu

Tí poníkovia sú proste rozkošní ale tie príbehy primitívne ale keďže je to určené pre malé deti a nie pre 20-ročné capiny ako ja tak dávam dve * a kľudne by som si to pozrela znovu, ale sama od seba by som si to asi nepustila.(1.4.2012)

• Radek99

Kdybyste si na podlaze rozlili kaluž oleje a hodinu a čtvrt se do ní soustředěně dívali, tak to bude zhruba stejně barevné i stejně přínosné... (A mohli byste si dokonce ještě při tom pohledu projektovat fantasknější a zajímavější příběh, než který, zda-li vůbec nějaký, prožívají pastelově barevní poníci...)(1.2.2007)