Reklama

Reklama

My Little Pony: Princezna

  • Česko Můj malý pony: Princezna (více)
Animovaný / Pohádka
USA, 2006, 71 min

Obsahy(1)

Jarní promenáda se kvapem blíží a všichni poníci se na ni horečnatě připravují. Wysterie a Pinki Pie jsou neočekávaně uvězněny v tajemné jeskyni, kde po tisíc let spal drak Skipe. Spike udělá z Wysterie svou zbožňovanou princeznu. Ona však díky tomu pochopí, že nejdůležitější na světě je zůstat sama sebou a nelhat sobě ani ostatním. (TV JimJam)

(více)

Recenze (9)

Cival odpad!

všechny recenze uživatele

Oh my fucking god! Někdy je tak bolestivé, že má šéfredaktor sedmiletou dceru, která si ujíždí na fialových ponících... a někdo to holt zrecenzovat musí. :-) ()

Reklama

misa_laska 

všechny recenze uživatele

Ať si kdo chce, co chce říká.... My Little Pony je moje dětsví a kdyby to dávali v televizi, tak se budu dívat znova. Měla jsem tolik gumovejch postaviček poníků a hrála si s nima celý dny. Mě se to líbí... I když, po pravdě ten film byl nuda a řekla bych, že kreslený seriál byl o dost lepší a hlavně hezčí, co se animace týče. ()

Carol Pifková 

všechny recenze uživatele

Tí poníkovia sú proste rozkošní ale tie príbehy primitívne ale keďže je to určené pre malé deti a nie pre 20-ročné capiny ako ja tak dávam dve * a kľudne by som si to pozrela znovu, ale sama od seba by som si to asi nepustila. ()

Radek99 odpad!

všechny recenze uživatele

Kdybyste si na podlaze rozlili kaluž oleje a hodinu a čtvrt se do ní soustředěně dívali, tak to bude zhruba stejně barevné i stejně přínosné... (A mohli byste si dokonce ještě při tom pohledu projektovat fantasknější a zajímavější příběh, než který, zda-li vůbec nějaký, prožívají pastelově barevní poníci...) ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama