Raptor Island: Ještěři útočí

(TV film)
  • USA Raptor Island (více)

Námořní jednotka usiluje o dopadení mezinárodně hledaného teroristy a ozbrojeného pašeráka. Jeho stíhání zavede pronásledovatele až ke korálovým útesům v jihočínském moři, kde v zápětí všechny čeká zběsilý útěk před prehistorickými netvory. (oficiální text distributora)

Trailer

Flipnic odpad!

Tohle je opravdu otřesný film ... V podstatě zde bylo vše již řečeno, ale stejně, kdo tohle neuvidí, nepochopí rozsah, debilitu, trapnost a nudnost tohoto šitu ... Zdálo se mi, že film trvá nejmíň 2,5 hodiny jak mě nudil. Nevím, co bylo na něm horší, jestli ty strašlivé idiotské dialogy, nebo naprosto otřesné triky horší než ve videohrách na 16ti bitových počítačích před 15ti lety ... Toto je fakt odpad a ani se o tom nedá říct, že by to bylo tak špatné, až dobré ... Tohle je opravdu ubohé ... Film mám ve své filmotéce, dostal jsem ho jako dárek od jedné firmy jako věrný zákazník!!! ()

SOLOM.

Už při prvním záběru na letadlo bylo jasné, že se jedná o lacinou papírovou maketu, která se jen tak zmítá ve vzduchu. Tenhle film, který měl údajně rozpočet kolem dvou miliónů dolarů, se svým tvůrcům určitě nevyplatil a ani nepodařil. Efekty byly přímo otřesné: už jen zpracování samotných digitálních ještěrů bylo z říše těch nejhorších snů. V Jurském parku byly propracováni do nejmenších detailů, ale tady to byla katastrofa. Ani pořádně nebylo vysvětleno, jak vlastně ještěři vznikli, a to co nám řekl samotný scénář je spíš k pláči. ()

Z0oMb3E odpad!

Ak chcete vidieť film v ktorom absolútne nesympatický herci predstavujú asi najamatérsky záchranný vojenský tím v histórii kinematografie. Ak chcete vidieť prerastené jašterice s pohľadom ako po LSD, ktoré ani po 20-30 ranách zo samopalu nie a nie padnúť. Ak chcete počuť dialógy a múdrosti, ktoré trhajú uši a scény pri ktorých si budete priať mať šedý zákal odporúčam práve tento snímok. A samozrejme v rámci demagógie sú tu aj zlý chlapci, ktorí majú samozrejme mená ako Azim, Karim a iné na posilnenie moslimskej nevraživosti. Jednoducho odpad najhrubšieho zrna. Posledná prestrelka medzi záporákom a veliteľom špecialneho komanda je asi to najlepšie, čo som kedy videl: dvaja chlapi oproti sebe bez pohybu pália na seba fullom a nič...(chápem ku koncu natáčania dochádzajú prachy) Ovenčiť film Oscarom by bola pre snímok urážka xDD ()

Rakosnicek77 odpad!

Tohle snad nejde ani komentovat! Výplod nějakého sfetovaného scénáristy a ještě sfetovanějšího režiséra, kteří přenesli na plátno s neutuchající odvahou tuhle sračku a vypustili ji s klidem Angličanů mezi běžný lid! Je to něco tak otřesného, že jenom samotné sledvání může způsobit slabším povahám srdeční problémy a pro všechny ostatní je to jenom obrovská ztráta času!!! ()

Spinosaurus odpad!

Začíná to letícím letadlem. Letadlo letí, houpe se a najednou někam spadne. Následně se ocitáme uprostřed Jihočínského moře (spíše počítačové hry), kde banda mariňáků pronásleduje teroristy. Velí jim Lama(s). Všichni se nakonec ocitnou někde ve stromovce. kde je sopka z plastelíny a dinosauři. Tito dinosauři jsou vrcholem evoluce. Nevidí však skrz bahno, takže pokud někde zahlédne bažiny, rovnou do nich skočte. Navíc trpěj nějakou smyslovou poruchou, protože si nevšimnou tyranousaura, dokud po nich nechramstne. Ale teď vážně. S klidným svědomím můžu říct, že ani Wood nebo Boll nenatočili nikdy nic tak stašného. Herci jsou pekelný. Triky ještě horší. Ovšem ani předchozí dva zmiňovaní satani nemají nic na dialogy a kameru. Nejděsivější hlášky: Agentka" Kdo jste??" Lama (s drsným výrazem) "AGENT."--------Agentka: Jak jste se sem dostali? Jsme uprostřed JIhočínského moře! (tato hláška opakovaná 5x)----------Lama: Vzala jste tu pistoli jako by to byla vaše nejlepší kamarádka.------------Lama: Je tu jeden velkej, samotný TÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ - Rex by se před ním třásl strachy-------ALE HLAVNĚ!!!!!-Agentka: To je Kalif. Byl to hnusnej parchant, ale tohle si nezasloužil.---- Tak to byl jen zlomek nekonečných tupých dialogů. Jinak kameramana bych doporučil na vyšetření, protože jsem z té kamery asi dvakrát blil. Epileptici musej umírat. Dále mě zaujalo nasnímaní jízdy na člunu. Pohled ze shora - (hrozná)počítačová grafika¨. Pohled z boku - jízda po řece do které se navíc odrážejí stíny stromů!!!! Tvůrci by navíc měli dostat nějakou cenu za teorii relativity, protože 89ti minutový film mi připadal delší než Titanic. Veškerou hrůznost dovršuje DVD od Mida (s DTS!!!!!), které má hrozný obraz a čertmanský dabing. Skoro mi připadalo, že ho dělal sám satan. ()