poster

Raptor Island: Ještěři útočí (TV film)

 • USA

  Raptor Island

 • Slovensko

  Raptor Island: Jašter útočí

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný

USA, 2004, 89 min

Režie:

Stanley Isaacs

Kamera:

David Worth

Producenti:

Bob Perkis

Scénografie:

Kes Bonnet

Kostýmy:

Irina Kotcheva
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pecival
  *****

  Tento film je mimo standartní hodnotící meze ! Nelze k němu přistupovat jako ke klasickému filmu, protože potom ztratíte hodinu a půl svého času. Dále se na něj nesmí člověk dívat sám, ale s podobně naladěnými kamarády - a dostane parádní jízdu, u které nuda rozhodně není. Takže si to zhrňme: Neuvěřitelně laciné triky, střihy i ubohoučká akce. Monstrózně dementní dialogy (přestřelka, kdy na vojáky někdo střílí a ani se neobtěžují zalehnout - do toho Lamas prohlásí : "Chlapci nezapomeňte pořádně mířit"! - inu profíci), ještě víc dementnější ještěři, kteří většinu času stojí, řvou a nechávají se střílet, naprosto zcestně cukající kamera, Lorenzo pořád při mluvení divne cuká hlavou..... Prostě všechno v tomhle filmu je tak neuvěřitelně špatné, že je to must-watch pro každého fajnšmekra ! Po opětovném zhlédnutí měním z opadu na pět - tento film je prostě klasa!(29.10.2009)

 • PRobin
  odpad!

  Lorenzo Lamas už dávno není tím vlasatým lamačem dívčích srdcí, prohánějícím se na motorce americkým středozápadem. Již dozrál a začal se objevovat ve větších či menších šaškárnách. A tohle je jedna z nich. Máme tu ověřenou kombinaci US komanda, kterým velí statečný Huck, unesenou agentku CIA, která se bojí koster a master of evil je tu terorista jménem Azif, který nosí náušnici. A raptoři, kterých je tu dost. Jejich původ je prostý - před čtyřiceti lety spadlo na ostrov letadlo s radioaktivním odpadem a díky sopečné aktivitě se mutace urychlila a bum bác, dinosauři vrací úder! Na tak prostinký film plný prostinkých hereckých výkonů a ještě horších hlášek byly digitální efekti zdařilé. Sice bylo po prvních záběrech jasné, že dinosauři jsou jen plagiáty těch od Spielberga, ale nic to nemění na faktu, že se na ně dalo koukat. Takže to celé kazí opět lidská banda. Všichni zmateně pobíhají po ostrově, nechávají se sežrat a vlastně neřeknou jedinou užitečnou větu. Navíc zpocený chlapíci v černých kožených vestách připomínali spíše než mariňáky laciný kompars z Modré Ústřice. Navíc zbraně mají střílet pouze v případě, že mají zásobník. A to platí i u plasťáků, na které musíme celou dobu koukat. Ale Huckovi to nevadí a potře se bahnem, aby ho "predátoři" neviděli a jde vše vyhodit do vzduchu. Jen škoda, že si zamazal tu fajnovou vestičku :)(12.3.2013)

 • jack_scott
  odpad!

  Skvělé céčko, kde herci "zakopávající" o kládu ji překročí, a spadnou za ní. Kde nikdy neuvidíte lepší efekt než z cesty do pravěku, a když už se něco renderuje, tak se to díky slabému noťasu Unreal productions za 200 dolarů viditelně seká...Obecně je v tomto filmu "unreal" úplně všechno :-) Ale na filmu je skvělá i celá řada jiných věcí, psát by se o tom dalo hrozně dlouho, určitě je lepší to vidět. Už se těším na druhý díl.(17.8.2010)

 • Z0oMb3E
  odpad!

  Ak chcete vidieť film v ktorom absolútne nesympatický herci predstavujú asi najamatérsky záchranný vojenský tím v histórii kinematografie. Ak chcete vidieť prerastené jašterice s pohľadom ako po LSD, ktoré ani po 20-30 ranách zo samopalu nie a nie padnúť. Ak chcete počuť dialógy a múdrosti, ktoré trhajú uši a scény pri ktorých si budete priať mať šedý zákal odporúčam práve tento snímok. A samozrejme v rámci demagógie sú tu aj zlý chlapci, ktorí majú samozrejme mená ako Azim, Karim a iné na posilnenie moslimskej nevraživosti. Jednoducho odpad najhrubšieho zrna. Posledná prestrelka medzi záporákom a veliteľom špecialneho komanda je asi to najlepšie, čo som kedy videl: dvaja chlapi oproti sebe bez pohybu pália na seba fullom a nič...(chápem ku koncu natáčania dochádzajú prachy) Ovenčiť film Oscarom by bola pre snímok urážka xDD(27.7.2010)

 • decouble
  *

  "Šetřete municí! Ratatatatatatatatatatatatatatata!" Dementní mariňáci v čele s nakrátko ostříhaným Lamasem střílejí ostošest stromy a jiný lesní porost místo veletrapně animovaných raptoru. Šanci vidět takovou blbost máte v životě jen párkrát. Na druhou stranu je to tak hloupé a tak uboze a levně natočené, že se u toho velmi pravděpodobně budete smíchy válet pod gaučem. Proto dávám * z milosti.(5.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace