poster

Ošklivé káčátko a já

 • Francie

  The Ugly Duckling and Me!

 • Francie

  Le vilain petit canard et moi

 • Velká Británie

  The Ugly Duckling and Me!

 • Dánsko

  Den grimme ælling og mig

 • Slovensko

  Škaredé káčatko a ja

Animovaný / Komedie / Rodinný

Francie / Německo / Irsko / Velká Británie / Dánsko, 2006, 90 min

Předloha:

Hans Christian Andersen (kniha)

Scénář:

Mark Hodkinson

Hudba:

Jacob Groth

Producenti:

Gladys Morchoisne
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TEM0S
  ***

  Jako dítě se mi tenhle snímek velice líbil. Dnes už po pár letech to pro mě není nic moc zajímavého. Příběh dost jednoduchý až trochu nudný, efekty taky nic moc, ale světe div se. Nezdá se mi vyloženě jako špatný film pro děti. Chvílemi jsem se vážně i hlasitě zasmál, tak nějak na mě film vyzařoval takovou pohodou a vlastním stylem, který sice nezářil jako zapadlé plutonium v Homerově tričku, ale fungovalo to. Krysák a káčátkem byla zajímavá dvojka otce a syna.(17.5.2017)

 • Jillen
  ***

  Tak...jděte s těma animákama už do ***...bohužel tenhle fenomén se z USA dostal i do Evropy, ale abyhc nebyl tak trigický...výsledek je celkem ušlý, animace na EU poměry solidní a příběh, který známe lehce zpitvořený...takže na jedno shlédnutí...a pokud se bavíte při pohledu an to jak se baví váš malinkej "špuntík" vemte ho rozhodně s sebou, neublíží mu to...Dávám 45%(1.5.2007)

 • Bobek15
  **

  Škaredé boli všetky postavičky okrem káčatka. Naozaj nevydarené, nepekné postavičky mali od roztomilosti naozaj ďaleko. Jasný príbeh ničím neprekvapí, mnohé scény boli trápne a nevtipné. Ako celok dosť nudné, a tak zostáva jedna z lastovičiek medzi európskymi 3-D animákmi iba na úrovni tých holywoodskych, ktoré boli odvrhnuté a zakopaé pod čiernu zem.(29.9.2007)

 • Terva
  ***

  CITÁT - Jestli tohle kačátko je skutečně jedno z nás, může na kachní farmě zůstat... I když je ošklivé. Ale je to tvůj syn, takže ho musíš vychovat. Nebo mě pěkně naštveš!.......... Scénář : Michael Hegner, Karsten Kiilerich a Mark Hodkinson. Hudba : Jacob Groth. CITÁT - Poslyš, zlato, to není obyčejné vejce, je to... moje vejce!(1.5.2011)

 • Aleee89
  ***

  Další animák, který nijak nevybočuje z řady. Pěkná grafika, což je standard. Roztomilé postavičky - zvířátka - potěší děti a mě dneska potěšily taky. Příběh, no klasika. Pár klišé, ale i když i v animácích hledám hlavně příběh, tenhle deficit se dá odpustit, přece jenom jsou to převážně filmy pro děti a sázejí tak na něco jiného. Nějaké vtípky se tu taky najdou. Prostě další film na pobavení a zpříjemnění večera, který ale nemusím vidět znovu.(17.6.2013)