poster

Ošklivé káčátko a já

 • Francie

  The Ugly Duckling and Me!

 • Francie

  Le Vilain petit canard et moi

 • Velká Británie

  The Ugly Duckling and Me!

 • Slovensko

  Škaredé káčatko a ja

Animovaný / Komedie / Rodinný

Francie / Německo / Irsko / Velká Británie / Dánsko, 2006, 90 min

Předloha:

Hans Christian Andersen (kniha)

Scénář:

Mark Hodkinson

Hudba:

Jacob Groth

Producenti:

Gladys Morchoisne
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jillen
  ***

  Tak...jděte s těma animákama už do ***...bohužel tenhle fenomén se z USA dostal i do Evropy, ale abyhc nebyl tak trigický...výsledek je celkem ušlý, animace na EU poměry solidní a příběh, který známe lehce zpitvořený...takže na jedno shlédnutí...a pokud se bavíte při pohledu an to jak se baví váš malinkej "špuntík" vemte ho rozhodně s sebou, neublíží mu to...Dávám 45%(1.5.2007)

 • kaylin
  **

  Evropské animované filmy jednoduše na ty americké nemají. Když srovnám filmy studia Pixar, ale i Disneyho samotného nebo Dreamworks, jsme v animaci prostě naprosto někde jinde. V těch dobrých animácích nikdo nemá na hlavě místo vlasů jen podivně barevnou přilbu, všechno vypadá živé, i když samozřejmě vizuálně uzpůsobené animovanému filmu. V případě filmu "Ošklivé káčátko a já" nic podobného nehrozí. Animace je naprosto průměrná a na ní je pak napasovaný příběh, který je ještě méně než průměrný. Jedná se o variaci na klasickou pohádku Hanse Christiana Andersena, která je dobře známá i u nás. Snímek se snaží být jiný v tom, že je pojat moderně, s hláškami, ale jako celek prostě nefunguje a moc nebaví. Nejedná se o nic převratného v žánru, prostě jen další příběh o tom, jak se zlá krysa může stát lepší, když má za syna ošklivé káčátko, které je vlastně labutí. Jednoduše film o tom, jak oškliváka zneužívají, aby se nakonec všichni pěkně objali. Animovaný film takového ražení nemůže přinést divákovi nic nového, ani děti si z něj mnoho neodnesou. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/07/kacatko-woodcock-nakaza-laska-dalsi.html(22.2.2013)

 • Terva
  ***

  CITÁT - Jestli tohle kačátko je skutečně jedno z nás, může na kachní farmě zůstat... I když je ošklivé. Ale je to tvůj syn, takže ho musíš vychovat. Nebo mě pěkně naštveš!.......... Scénář : Michael Hegner, Karsten Kiilerich a Mark Hodkinson. Hudba : Jacob Groth. CITÁT - Poslyš, zlato, to není obyčejné vejce, je to... moje vejce!(1.5.2011)

 • darkreider
  **

  Baviť som sa začal až ku koncu, kedy som zaznamenal aj nejaký ten vtip a už som bol zvyknutý na slabú animáciu a dabing. Vďaka za mačku bruchomluvca, vtip s vodou("všetky mačky sa boja vody") bol parádny. Škoda, že bol iba jeden taký. Prvá hodina bola hold pekná nuda. A neprikláňam sa k názoru, že je to pre malé deti. SUMA SUMÁRUM: Európsky animák nedopadol moc dobre, ale s prižmúrením oka a s poslednou 20minútovkou to nie je najhoršie.(11.10.2008)

 • Bobek15
  **

  Škaredé boli všetky postavičky okrem káčatka. Naozaj nevydarené, nepekné postavičky mali od roztomilosti naozaj ďaleko. Jasný príbeh ničím neprekvapí, mnohé scény boli trápne a nevtipné. Ako celok dosť nudné, a tak zostáva jedna z lastovičiek medzi európskymi 3-D animákmi iba na úrovni tých holywoodskych, ktoré boli odvrhnuté a zakopaé pod čiernu zem.(29.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace