Ošklivé káčátko a já

• Francie The Ugly Duckling and Me! (více)

Ošklivé káčátko a já je milý film vhodný pro děti i dospělé. Klasický příběh Ošklivého káčátka od Hanse Christiana Andersena byl přetvořen do současnosti. Krysík je neúspěšný městský podvodníček, který se neočekávaně stane matkou! A jeho syn není nikdo jiný než nejošklivější káčátko na planetě Zemi. Mateřství není pro Krysíka zrovna to pravé ořechové. Jenže pak mu hlavou probleskne nápad, jak může díky Ošklivákovi konečně zbohatnout. (oficiální text distributora)

mine.slayer

Povedený animák, který však kvalitou animace není zrovna na špičce, ale dohání to vtipem a osobitým příběhem o tom jak se můžete z labutě stát kachna a pak zase z kachny labuť:D Nejlepší je kočka poškozená léty vystupování jako břichomluvec!!! ()

TEM0S

Jako dítě se mi tenhle snímek velice líbil. Dnes už po pár letech to pro mě není nic moc zajímavého. Příběh dost jednoduchý až trochu nudný, efekty taky nic moc, ale světe div se. Nezdá se mi vyloženě jako špatný film pro děti. Chvílemi jsem se vážně i hlasitě zasmál, tak nějak na mě film vyzařoval takovou pohodou a vlastním stylem, který sice nezářil jako zapadlé plutonium v Homerově tričku, ale fungovalo to. Krysák a káčátkem byla zajímavá dvojka otce a syna. ()

calisto

milá rozprávka a predsa úplne iná ako som ju poznala od malička. Vhodná pre dospelých ktorý sa stále cítia ako deti...Spracovanie vtipné a milé zároveň. A najlepšia postavička bol Ratso:) ()

bratr_jezek

Slabší variace na známý příběh o kráse ukrývající se uvnitř. Ke káčátku se přidává chvilkami trochu vlezlý a otravný Krysík, který ho chce využít jako hvězdy ve své show kdesi v zábavním parku u svého bratrance (menší překvapení, kdy vás napadne, že tito dva opravdu nemohou být příbuzní), jedna kachna (aby zde byl prostor pro lásku, ale chemie nějak nefunguje), jeden červ (aby byl prostor pro humor, škoda, že se příliš brzo odporoučí do láhve od Tequily) a pár zajímavých vedlejších postav, které však zoufale nedostávají prostor (asi nejzajímavější bude Krysačka, která Krysíka chce dostat a když v závěru pochopíte proč a retrospektivně si promítnete její punk styl, tak jeho útěk začnete chápat). Pro děti příliš mnoho pouček a málo humoru. ()