Noc v muzeu

Night at the Museum

Noc v múzeu

Akční / Komedie / Fantasy / Dobrodružný

USA / Velká Británie, 2006, 104 min

Cekal jsme, ze tenhle film bude desna kravina, coz se potvrdilo, ale nastesti to byla skvele zabavna kravina. Musi se preckat zhruba 15 minut na zacatku, nez Stiller zacne hlidat v muzeu, ale pak nastane spravne hustej chaos, vsichni pobihaj, vyrvavaj a Stillerovi se kazdou chvili neco stane. A potesi pidi (doslova) role Owena Wilsona a Stevea Coogana. Bohuzel do tohohle vyvadeni s obcas velmi vtipnym napadem (Attila a Ceciluv trest, praclovek a ohen, stary hlidaci atd.) obcas tvurci rvou nejaky ty citovy sceny, ve kterejch vetsinou vystupuje Stilleruv syn a ty nudi. Co se tyce triku, tak ty jsou celkem slusny, rezie je svizna a hudba je velkolepa. A ackoliv je scenar vymastenej, tak samotnej napad je docela originalni. Ale musim rict, ze Stiller tu je krapet krecovitej, nejvetsi krutak tu je Wilson a hned za nim krutej dedek Mickey Rooney. Takze shrnuto se jedna o zabavnou, vetsinou lehce predvidatelnou kravinu s par nudnejma a par velmi vtipnejma momentama.(19.1.2007)

Vzhledem k tomu ze Bena Stillera uplne zeru a ve vsem hraje uplne bajecne tak bych dala 5 hvezdicek i kdyby to byl nejvetsi propadak vsech dob. Ale to se tady nestalo..propadak to prave ze neni vubec a muzu i za samotny pribeh dat 5 hvezd...jako fakt dost dobra komedie v podani hlidace dost velkyho muzea kde vsechno pres noc oziva...moc pekna podivana urcite se dobre pobavite:-)(2.6.2009)

• zdendap

Asi trikově skvělý film, ale myslím, že je to na celovečerní film trošku málo! Zápletka vlastně žádná; pokus tu sice je, ale zase nelogický. Stále dokola stejné scény. Ale úplně nejhorší jsou dialogy. Ani jedné postavě je nevěřím. A ta věčná moralita, to americké poučování jak se chovat k dětem a jak je vychovávat (makléř je horší než hokejista!), splnit své slovo za každou cenu!, nezklamat dítě - (již by se s tím synek nevyrovnal) a další zhovadilosti. Filmu dávám jednu hvězdičku za úžasnou scénu (dodnes nevím, zda je to opravdu parodie nebo kouzlo nechtěného a vrchol debility), kdy hlídač sondou do dětství (opět dítě) a odhalením traumatu rozpláče Attilu.(24.10.2009)

Ben Stiller je super nechápu jak mohl hrát někde jinde, než v komediích... tenhle film sice nemá super akce, ani dobrý fórky - (až asi na 2), nebo hlášky , ale podívat se do toho muzea by chtěl asi každý a protože to nejde, tak si asi zajdu aspoň na Václavák do národního a třeba tam taky něco ožije. A ve zkratce: rodinná komedie ve stýlku policajt ze školky.(29.10.2009)

Příjemná záležitost, která se vám po pár hodinách z hlavy spolehlivě vykouří, ale těch 100 minut vás nenapadne film přepnout/vypnout. Škoda trochu sterilní režije a nepříliš objevného scénáře, z nápadu šlo vytěžit víc, ale jak jsem řekl, dobrý film.(18.1.2010)

Docela jsem se bavil, docela jsem se poučil. Ale nepřijde mi ani akční a ani fatnasy ... Je to taková klasická rodinná komedie, jaké mám rád a líbí se i mým dětem...(2.4.2010)

Bavil jsem se u toho téměř po celou dobu, takže solidní 4 hvězdičky jsou na světě. Na aportujícího tyranosaura jen tak nezapomenu :-)(18.4.2010)

Povedená komedie, které rozhodně nechybí dobrodružství a akce. Děj působí svěžím dojmem, je poutavý a dostatečně bláznivý. Taky už ten samotný nápad je originální a slibuje zajímavou podívanou. Film dále nabídne drobnou zápletku, celkem nenáročné rozzuzlení a samozřejmě šťastný konec.(22.4.2010)

Docela jsem se pobavil, natož že to je rodinný film...(24.4.2010)

• ronin zabak

Klasická americká přehnaná rádoby komedie, hvězda za pár úsměvných okamžiků a Bena, kterýho mám aj docela rád.(2.4.2011)

Přes pomalejší rozjezd ... a úplně jiná očekávání (čekal jsem salvu víceméně nechutných ač celkem vtipných situací a gegů) ... se mi dostalo velice solidního filmu, kterému nechyběl nápad ... zajímavé kombinace humoru a historických událostí a postav ... a ač měly určité scény značný nádech klišojdnosti, tak z toho všichni, co se na filmu podíleli, vybruslili s hlavou vztyčenou ... bavil jsem se ...(3.4.2011)

Mne to prostě bavilo. Zasmál jsem se, pobavil, nenudil a navíc jsem viděl něco originálního. Triky jsou provedené výborně, hlavně Owen Wilson jako "paleček" je sympaťák, stejně tak Robin Williams jako Roosewelt. Nechápu nízké hodnocení některých uživatelů, nemyslím, že by ve filmu bylo až něco tak špatného, že by si to zasloužil. "Možná, že jsme malí, ale naše srdce velká jsou!"(27.6.2011)

• JAzzeURo

Až na perfektní vizuální efekty, mne tento film vůbec nezaujal. Čím dál více zjišťuji, že mi Ben Stiller vůbec nepřijde vtipný.(3.7.2011)

• EP2012

Až na trapný patriotismus to ušlo...(26.3.2012)

perfektní film, výborně jsem se smál. Jedinečná sranda od začátku do konce s mnoha velice velice vtipnými kousky a komentáři. Luxus. Všichni, co jste dali malé ohodnocení asi nerozumíte humoru.(11.4.2012)

• Lucie505

Pro děti hezký. Já si z toho nic neodnesla.(12.7.2012)

Ale tak pustit jsi to jako odrágování v pátek večer není na škodu :))(1.3.2013)

• KristKrist

Čekala jsem něco lepšího. Něco co mě zaujme a pobaví. Ovšem tohle ,i když to bylo koukatelné,tak mě to nechytlo jak jsem čekala. Lehce podprůměrná komedie,nic zvláštního. Film si zajisté najde své fanoušky,ale mě si nezískal.(28.3.2013)

• radek.896

Za začátku to nevypadalo špatně, ale pak už to byl těžky podprůměr... scénář to zazdil.(31.3.2013)

Tvůrci měli mnoho možností a mnoho jich taky využili. Příběh samotný ničím zvlášť nevyniká. Co je ale na tomto filmu zajímavé, jsou postavy. Kde jinde můžete vidět Kryštofa Kolomba šéfovat partě neandrtálců, vidět bojovat proti sobě kovboje a římské vojáky a ve kterém jiném filmu je Attila tak trochu komická postava? Já se parádně bavil a hluboké myšlenky od filmu, kde hraje Stiller a Wilson stejně nečekám... Takže 4*, což je u mně celkem výjimka.(18.11.2013)

80 procent - jako malý jsem to miloval!!(28.3.2014)

1 8 15 22 25 26 27 28 29