Malí rošťáci

Grounded: Unaccompanied Minors

(neoficiální název)

Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2006, 86 min

Mi se to prostě líbilo. Bezva nápad, vtipné, milé, fajn vybraní hlavní představitelé, sympatičtí od začátku do konce. Bavila jsem se a ve srovnání s neuvěřitelnou blbostí "Už jsme tady", kterou jsem viděla den předtím, skoro výborné. Tam bych ty parchanty roztrhla, tady mě bavili a držela jsem jim palce. I ten cukrkandlový předvídatelný konec jsem přežila bez závažné újmy :-).(28.12.2009)

• -soch-

Markíza veľmi jednoducho využila marketingový ťah a na názov tohto filmu využila pomenovanie známej série. Pozor! Nejde o žiadnu novinku. Podobne tak urobila aj pri film Richie Rich, hoci ten názov (Sám doma a bohatý) použil aj český kinodistribútor. Film dosahuje približne takú kvalitu ako spomentútý Richie, hoci dej nie je až tak podobný. V dabingu účinkujú mladý slovenský herci: MAREK SUCHITRA, MIRKA GROŽÁKOVÁ, FRENCIEN BAUER. Réžia slovenských dialógov: JOZEFÍNA ŠUJANOVÁ(1.1.2010)

• Smoldo56

Už len čakám ako sa bude volať další sám doma, žeby Stratený v hypermarkete ?! Ne, vážne. Čo čakat od filmu, ktorý svoj úspech ťaží z iného filmu a dnes drogovo-závislého Culcina, obalený v inom kabátre s inými detičkami a na inom prostredí, tentoraz letisku. Nič a keď sa splnia všetky negatívne predpoklady, vyjde z toho blbosť roka !(26.6.2010)

• josefklimes

***Rozpočet-$25 milliónů***Tržby víkendové-$5,815,474***Tržby USA-$16,655,224***Tržby celosvětově-$21,949,214*** ... Kdy už Američané přestanou točit Vánoční sračky. Znám mnoho lepších způsobů investovat ty peníze než takhle. O chybách tu psát nebudu, to bych tu byl až do Vánoc a zmeškal další krásné vánoční filmy z USA, to bych si přece nemohl nechat ujít.*25%* ... -debilní dialogy, -debilní postavy a +nevím proč, ale nepřepnul jsem to (ÚSPĚCH!!)(2.12.2012)

• Dever

Soundtrack Michael Andrews: 1. My Christmas List ,2. All Aboard ,3. A Rootin' Tootin Santa Claus ,4. Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow! ,5. Jingle Bells ,6. The Chipmunk Song (Christmas Don't Be Late) ,7. Silver Bells ,8. Everything's Gonna Be Cool This Christmas ,9. The Sidewinder, Pt. 1 ,10. Christmas Merry Christmas ,11. Father Christmas ,12. Unaccompanied Minors ,(19.5.2011)

• - Vůz, kterému ve filmu rozbil vánoční stromek čelní okno a poté vybuchnul na čerpací stanici, byl německý Mercedes Benz W123 vyráběný v letech 1976-1985. Ve filmu je dále vidět i civilní off-road vozidlo Hummer H1 v koncernu General Motors, který byl vyráběn v letech 1992-2006. (JARDAHONDA)