Malí rošťáci

(neoficiální název)

Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2006, 86 min

• terunka003

Vtipné, komediální, nenásilné, veselé × americký konec a happyend. Na ty jejich konce filmů jsem poslední dobou nějak vysazená. Malí rošťáci perfektně pobavili, byla tam akce, žádné hluché místo, každá postava měla cosi do sebe. Oceňuji scénu sjezdu od letiště k hotelu, otřásal se nám obývák pod salvou smíchu mých rodičů a mě, perfektní! :-D Tenhle film nedá, nevezme, pobaví a uklidní. PS: Dala bych tři hvězdičky, ale ten konec, ten ve mě furt leží!(5.3.2009)

• josefklimes

***Rozpočet-$25 milliónů***Tržby víkendové-$5,815,474***Tržby USA-$16,655,224***Tržby celosvětově-$21,949,214*** ... Kdy už Američané přestanou točit Vánoční sračky. Znám mnoho lepších způsobů investovat ty peníze než takhle. O chybách tu psát nebudu, to bych tu byl až do Vánoc a zmeškal další krásné vánoční filmy z USA, to bych si přece nemohl nechat ujít.*25%* ... -debilní dialogy, -debilní postavy a +nevím proč, ale nepřepnul jsem to (ÚSPĚCH!!)(2.12.2012)

• Smoldo56

Už len čakám ako sa bude volať další sám doma, žeby Stratený v hypermarkete ?! Ne, vážne. Čo čakat od filmu, ktorý svoj úspech ťaží z iného filmu a dnes drogovo-závislého Culcina, obalený v inom kabátre s inými detičkami a na inom prostredí, tentoraz letisku. Nič a keď sa splnia všetky negatívne predpoklady, vyjde z toho blbosť roka !(26.6.2010)

Mi se to prostě líbilo. Bezva nápad, vtipné, milé, fajn vybraní hlavní představitelé, sympatičtí od začátku do konce. Bavila jsem se a ve srovnání s neuvěřitelnou blbostí "Už jsme tady", kterou jsem viděla den předtím, skoro výborné. Tam bych ty parchanty roztrhla, tady mě bavili a držela jsem jim palce. I ten cukrkandlový předvídatelný konec jsem přežila bez závažné újmy :-).(28.12.2009)

• -soch-

Markíza veľmi jednoducho využila marketingový ťah a na názov tohto filmu využila pomenovanie známej série. Pozor! Nejde o žiadnu novinku. Podobne tak urobila aj pri film Richie Rich, hoci ten názov (Sám doma a bohatý) použil aj český kinodistribútor. Film dosahuje približne takú kvalitu ako spomentútý Richie, hoci dej nie je až tak podobný. V dabingu účinkujú mladý slovenský herci: MAREK SUCHITRA, MIRKA GROŽÁKOVÁ, FRENCIEN BAUER. Réžia slovenských dialógov: JOZEFÍNA ŠUJANOVÁ(1.1.2010)

• - Vůz, kterému ve filmu rozbil vánoční stromek čelní okno a poté vybuchnul na čerpací stanici, byl německý Mercedes Benz W123 vyráběný v letech 1976-1985. Ve filmu je dále vidět i civilní off-road vozidlo Hummer H1 v koncernu General Motors, který byl vyráběn v letech 1992-2006. (JARDAHONDA)