• ajuska

O stupeň horší než Bruce. Je to takový lehký podprůměr v žánru rodinného filmu. Námět není špatný, jsou tam občasné momenty k pousmání, ale také křečovité scénky (Evanova přehnaná nešikovnost při stavbě archy) a klasické ponaučení o důležitosti rodiny, vzájemné blízkosti atd. Nenudí, ale pravděpodobně to více než jednou nebudete chtít vidět.(27.7.2007)

• 3DD!3

BOŽSKÝ BRUCE byl o tom jak se z lůzra stane bůh. BOŽSKÝ EVAN je o tom jak se ze prachatého kongresmana stává vousatý Noe. Vtipná má nejspíš být ta "proměna" s typicky legračními scénami (Evan se bouchá do prstu, Evana otravuje pes, Evan je pronásledován ptáky, Evan si nemůže oholit vousy atp.) a velice špatný Steve Carell rozhodně tyhle hloupé vtípky neobhájí. Ty dvě pěticípé jsou snad jen za pěkné záběry Archy, za pár hlášek Morgana Freemana, za Lauren Graham a stříbrného Hummera H2. Nikdy víc.(31.8.2007)

• korbitch22

co si budem povídat,už jednička se nepyšnila nikterak skvělým scénářem,natož aby snad dvojka překvapila.jedinej důvod,proč sem se na to díval je steven carell.ten mě opět nezklamal.ze začátku filmu sem zněj opravdu umíral smíchy,to co on dokáže vypustit z držky je neskutečný,jeho skvělý intonační fórky a mimika xichtu mě fakt dostaly.hlavně jak ho pronásledujou ty zvířátka a v autě seděj ty dvě ovce,on se otočí a zařve sheeeeepppp!!!!!nikterak originální,však v jeho podání opravdu velice vtipné.no bohužel většina fórků odezní po první dvacetiminutovce a pak se dočkáme už jen blábolení o rodiných hodnotách,bohu a ochraně přírody,vše je fajn,bohužel v tak hnusně nevkusném americkém podaní až k zblití.(5.2.2010)

• Lucasion

Já nečekal vůbec nic. Bylo mi jasné, že Božskému Brucovi to nesáhne ani po kotníky. Ale přesto 95 minut tohodle? Vážně? I když se mi Morgan Freeman jako bůh líbí, tak přesto nevidím jediný důvod proč nazývat tento film komedií. Vždyť to není vůbec vtipný! Bruce měl herce, postavy, nápad. Evan nemá z toho vůbec nic. Je to jak zírat do stropu a myslet si, že se ten strop změní. Ale ani za tu hodinu a půl se to nezmění. Chudáci krásná zvířata, která se producírují ve filmu. Pár bodíčků za ně. Nevzpomínám, kdy jsem viděl tolik hezkých zvířat ve filmu. Je to jako nádherná procházka filmovým Zoo. Nic víc tento film fakt nenabídne. Jen další bezduché pokračování, co se svezlo na úspěchu jedničky. (15 %)(28.10.2013)

• Aknah

Lehké pokračování Božského Bruce na téma Noemova archa, je sice nápadité, ale celkově to byla docela nuda. Některé scény byly celkem absurdní a proto až vtipné. Na druhou stranu mi herec připadal přes to všechno až moc normální a nerozesmál mě. První díl byl víc nadupanej vtipem, hudbou a grimasama Jimma Carreyho. Tady mi to chybělo a celý to bylo dost přehnaný, zároveň zbytečně takový vážný. Podle mě, marná snaha.(21.12.2008)

• - Zásilku dřeva od Boha doručí společnost AlphaΩ Hardware. Jde o narážku na Knihu zjevení, kde Bůh praví: "Já jsem Alfa a Omega, počátek i konec." (xjane)

• - Vo filme vystupovalo 177 druhov zvierat. (Greenpeacak)

• - Původně se film měl jmenovat Božský Bruce 2 počítalo se i s Jennifer Aniston, ale poté, co hlavní roli odmítl Jim Carrey, se film přejmenoval na Božský Evan. (Timak)