• teutates

Prijemná oddychová zábava... ak by to nebolo až tak "prehnané", svoje hodnotenie by som určite zvýšil. Steve Carell je komik na mieste, avšak okolnosti vôkol jeho božstva boli až príliš. Určite som sa nenudil, taktiež som sa párkrat bavil... 95 minút ubehlo ako voda, ale hlavná dejová línia uviazla niekde v arche a preto 5/10 - 2* v tomto prípade(26.11.2008)

• BoPo

Už predchádzajúca komédia tohto režiséra Božský Bruce bola sklamaním. Božský Evan ide svojou kvalitou ešte nižšie. A že je to najdrahšia komédia v histórii? Tak to je prúser sám o sebe. Odpad za príbeh, odpad za mrhanie financiami, odpad za znižovanie už tak nízkej kvality snímkov tohto "umelca". Vyhnite sa veľkým oblúkom všetkému so značkou TOM SHADYAC.(8.5.2011)

• Segrestor

Nechápu tu obrovskou popularitu páně Carella, vždyť jeho pitvořivé grimasy jsou příšerné a především málo vtipné, zvlášť když se pořád dokola opakují. V případě, že má dublovat za Jima Carreyho v jakémsi nastavovaném sajrajtu o tzv. vyvoleném, otvírá se mi rybička v kapse. Přitom nápad o novodobém Noemovi si vysloveně říká o dobrý situační humor. Zde bohužel zprzněný právě výše jmenovaným pánem. A tím, že se tvůrci chtěli napakovat na úspěchu filmu Božský Bruce, to ještě více zazdili. Pro mě osobně špatný a hlavně zbytečný film. Ale i v takovém průseru se občas najde nějaká legrační věc. Pokud si potrpíte na humor generovaný cirkusovými zvířaty, máte svého favorita.(22.5.2012)

Chcete vidět Saurona, jak se řítí na palubě Noemovy archy Washingtonem? Johna Goodmana posraného od holubů a jiného ptactva, nemluvě o poplivání lamami? S Božským Brucem to má společného snad jen Boha v podání víte koho, ale to nevadí. A upřímně, pokud jste se seznámili s dalšími projekty scénáristy (a režiséra) Steve Oedekerka (Kung Prásk: smrtonosná smrt nebo Mezi námi zvířaty), tak vás to snad ani nemůže moc překvapit...(5.4.2009)

• FFilipCZ

Mám rád Morgana Freemana i gilmorku Lauren Graham, ti mi tam seděli perfektně, se Stevem Carellem jsem taky neměl problém, stejně jako s celým příběhem. Až na jeden malý háček - a tím je ta naprosto šíleně amatérská rádoby katastrofická povodeň, kterou tvořil asi nějaký zhulený jedinec, který měl na starosti speciální efekty.(6.4.2013)

• - Malajská muslimská asociace spotřebitelů (PPIM) vyzvala k zákazu filmu z důvodu, že podle filmu je islám urážející. Generální tajemník Maamor Osman prohlásil, že film ukazuje velkou povoděn jako vtipnou záležitost a film charakterizuje Boha jako pouhého člověka, což je v islámu zakázané. K podobným protestům došlo v kinech ve kterých se film promítal. Film v Malajsii měl nakonec premiéru, a to 23. srpna 2007. (Varan)

• - Původně se film měl jmenovat Božský Bruce 2 počítalo se i s Jennifer Aniston, ale poté, co hlavní roli odmítl Jim Carrey, se film přejmenoval na Božský Evan. (Timak)

• - Za svoji předchozí roli ve filmu 40 let panic Steve Carell obdržel 500 000 dolarů, Božský Evan mu přinesl částku o jednu nulu delší. (Siriuss)