Chcete vidět Saurona, jak se řítí na palubě Noemovy archy Washingtonem? Johna Goodmana posraného od holubů a jiného ptactva, nemluvě o poplivání lamami? S Božským Brucem to má společného snad jen Boha v podání víte koho, ale to nevadí. A upřímně, pokud jste se seznámili s dalšími projekty scénáristy (a režiséra) Steve Oedekerka (Kung Prásk: smrtonosná smrt nebo Mezi námi zvířaty), tak vás to snad ani nemůže moc překvapit...(5.4.2009)

• Renton

Scénář: Steve Oedekerk .. Bože, to byla kardinální ubohost. Steve Carell se pitvoří jak dement a není to v jeho podání ani jednou vtipné. Morgan Freeman cedí božská moudra, ale není tak přesvědčivý jako minule. Ubohost a plytkost scénáře podtrhuje nudná režie, která sází na několik stupidních a opakovaných vtípků (kousnutí do rozkroku, kladivo a prst). Jinak jen suše a bez nápadu předkládá tu kupu morální a pobožné vaty, která by sama o sobě někde pěkně na hromádce tu povodeň pohltila a nějaká Archa vlastně nebyla třeba… The 40 Year Old Virgin Mary :-)(28.8.2007)

Rozpočet $175miliónovTržby USA $100,462,298Tržby Celosvetovo $173,418,781Tržby za predaj DVD v USA $44,916,030 //počet predaných kusov 2,640,671║ Túto predraženú pohromu nezachráni ani Steve Carell, škoda toho márny pokus a riadny prepadák. /videl v kine: 35%/(3.9.2007)

• TommyLeeJape

Byla to přesně taková kravina jakou jsem čekal, takže mě to nezklamalo, určitě ale ani nijak nenadchlo. Spíš naštvalo. Grrr, Já tak nesnáším typy filmů, kde se hlavní hrdina chová naprosto stupidně a za žádnou cenu nedokáže někomu vysvětlit co se to kolem něj děje. Tady je to navíc dovedeno úplně do extrému, protože když vám rostou vousy rychlostí šneka a na každém kroku vás pronásledují zvířata, tak by i pětileté dítě mělo poznat, že je něco v nepořádku. Na druhou stranu by mě docela překvapilo, kdyby se postava Steva Carella chovala alespoň trošičku logicky, takže jsem to nějak překousl. Co jsem ale nepřekousl byl zbytek Evanova biblického dobrodružství.(16.6.2012)

• Jillen

Opravdu je mi s podivem, že za 200 milionů se natočí něco tak krátkého, něco tak nudného a něco tak trikově nezvládnutého až je mi z toho špatně (v porovnání s mnohem levnějšími Transformery bliju)... ani chvilku vás nenapadne, že je to "opravdické" což s tak mamutím rozpočtem je něco neodpustitelného...k tomu ostatnímu nemá cenu se vyjadřovat...jen bych chtěl říct, vykašlete se tvůrcům na návštěvu kina...potřebují se pořádně opařit a probudit se z opilosti aby už nerozhazovali peníze za kraviny. Dávám 15%(16.8.2007)

• - Zásilku dřeva od Boha doručí společnost AlphaΩ Hardware. Jde o narážku na Knihu zjevení, kde Bůh praví: "Já jsem Alfa a Omega, počátek i konec." (xjane)

• - Keď Morgan Freeman obsluhuje rodinu, má na menovke Al Mighty (Vše mohúci). (Greenpeacak)

• - Původně se film měl jmenovat Božský Bruce 2 počítalo se i s Jennifer Aniston, ale poté, co hlavní roli odmítl Jim Carrey, se film přejmenoval na Božský Evan. (Timak)