poster

Prázdniny pana Beana

 • Velká Británie

  Mr. Bean's Holiday

 • Francie

  Vacances de Mr. Bean, Les

 • Německo

  Mr. Bean macht Ferien

 • Slovensko

  Prázdniny Mr. Beana

 • Slovensko

  Prázdniny pána Beana

Komedie / Rodinný

Velká Británie / Francie / Německo, 2007, 90 min

Komentáře uživatelů k filmu (578)

 • RipperJosh
  odpad!

  Nikdy v životě mi za nějaký film nebylo tak trapně...koukal jsem se na to během cesty autobusem do Chorvatska, nedobrovolně, takže ani nebylo úniku. Chvílema to bylo tak neuvěřitelný, že jsem radši koukal z okna a modlil se, ať už je konec. Nechápu, jak se k něčemu takovýmu mohl Atkinson upsat, byla to naprostá potupa Mr. Beana, stupidní a nevtipná fraška...(23.3.2011)

 • filmmovier
  ****

  Z původního Beana už moc nezbylo. Komedie je to pořád pěkná, má spoustu báječných momentů, ty s Beanem na kole a v restauraci patří k těm nejvydařenějším. Jinak zápletka s dítětem a výletem do Cannes opravdu není moc borcovní. Účast Karla Rodena a spoustu dalších slavných hvězd sice potěší, ale filmu to moc nepomůže, protože pořád to je hlavně Beanova one man show. Ano, byl jsem z toho tedy trochu zklamaný, ale pořád je to zábava se spoustou nových i vylepšených forků, takže za ****.(23.12.2011)

 • Zombi
  **

  Kdyby tvůrci sestříhali ty povedenější gagy a vypustili příběh, bylo by to mnohem lepší a nezabíralo zbytečně čas, jo, Emmu de Caunes bych tam taky nechal, jen tak pro okrasu :o)(5.2.2012)

 • AdamesWWE
  ***

  [5/10] Rowan Atkison je perfektný Mr.Bean, ale v tomto filme som nemal žiadny pocit väčšej zábavy. Obyčajný príbeh zlepený so skečmi s Mr.Beanom už nieje ono ked´ je to 90 minút v kuse, žiadne tempo, dosť pomalý film, nie nudný, vyčarí úsmev aj pobaví, ale pri druhom pozretí som sa dosť nudil. Ako samotné scénky funkujú veľmi dobre a zábavne, ale ako celok do seba nepasujú.(11.2.2012)

 • Hanes88
  *

  V tomhle případě jsem tak nadšený nebyl. Přestože mám Mr. Beana hodně rád, znova na tento díl koukat nebudu. Nebylo to opravdu nic moc...spíše teda nic..(15.3.2012)

 • adam9
  **

  Člověka to strašně zamrzí, když vidí legendárního pana Beana v téhle, jednoduše řečeno, sra*ce. Oproti Největší filmové katastrofě strmý pád dolů, a tak nezbývá, než se snažit tohle vytěsnit a vzpomínat pouze na klasického starého dobrého Beana.(5.12.2013)

 • Greg25
  ****

  Pokud tenhle film hodláte srovnávat s televizními příběhy Rowana Atkinsona coby Mr.Beana tak je to jako kdybyste srovnávali brilianty s bižuterií. K tomu televiznímu Beanovi to má bohužel hodně daleko (i když spousta vtipů, které v Prázndinách pana Beana uvidíte vám budou více než povědomé) a srovnávat to s Největší filmovou katastrofou to nelze už vůbec, protože Prázdniny jsou natočeny "poevropsku" zatímco Katastrofa víceméně "poamericku", přesto si myslím, že Prázdniny jsou udělány kvalitněji. Film má poněkud "vlažnější start", první polovina je dějově i vtipově poměrně nezáživná (snad s vyjímkou pojídání langust alá Bean), zatímco druhá polovina hýří vtipem a je celkově i dějově lepší. Velice kvalitní je hudební vložka filmu, která všemu tak nějak dává šmrnc. Celkově bych to shrnula, že první polovina je slabších 60% a druhá polvina čistých 85% Beanovského, respektivě Atkinsovského humoru, což se rovná 75% celkového hodnocení.(6.4.2007)

 • Berry
  ***

  Ještě než jsem šla na nového Beana, viděla jsem film o filmu, kde Rowan Atkinson říkal, že je s filmem spokojený, protože se odehrává v Evropě, navíc ve Francii, kde mu nikdo nerozumí, takže to odehrává řadu trapasů, typických pro Beana atd.. Ano, to je sice pravda, kdyby to byl Bean, stoprocentní Bean, jak ho všichni známe. Tohle je ale někdo trochu jiný. Má sice v sobě Beana, v některých scénách je to čistě jenom Bean, ale v některých je to nekdo jiný. Má sice nevinný a dětský kukuč jako Bean ale i něco jiného - dospělého, a to k Beanovi nepatří. Nevím, jestli je to tím, že se musel starat o toho kluka nebo že se mu líbíla ta herečka, ale v každém případě, tohle je vlastnost, která není beanovská. To je asi základní problém filmu. I tak jsou ale Prázdniny pana Beana slušnou komedií, u které se krásně pobavíte a zasmějete. Výbornou roli tu má Karel Roden. Když to srovnám s jeho minulými rolemi z Hollywoodu, tak tuhle mu věřím ze všech nejvíc! Další, kdo tu září, je, teda kromě Atkinsona (který je i přes všechny chyby, velké chyby, pro mě prostě skvělý), i William Dafoe, který by se svým originálním filmem, který je absolutně nesobecký, zazářil určitě i v Cannes:-) Takže zlatá střední cesta - 3 hvězdičky. Ale co PROBOHA měla znamenat ta závěrečná píseň na pláži?!?(29.4.2007)

 • bidja
  **

  Pane Beane vraťte se prosím ke krátkým skečím či do Černé zmije. Ten první celovečerní film ještě ušel, teď je to jen trapné.(16.9.2007)

 • Pawlisman
  *

  Hróóóózná ptákovina teda. To je humor pro koho? No jednou jsem se zasmál - jedna hvězda náleží. Ale jinak si teda spíš odplivnout na zem... 3/10(20.10.2007)

 • AngiS
  odpad!

  Ačkoli mam Rowana Atkinsona ráda, tak tohle byl uplnej propadák a pro mě neskutečný zklamání.. Nacpat starý, výborný vtípky do jednoho filmu a spatlat to tak neskutečně nevtipnym stylem.. jestli jsem se dvakrát pousmála, bylo to hodně. 5%(9.7.2008)

 • TheGunner
  ***

  Z úcty k Mr. Beanovi dávám 3*, i když si to tenhle film nezaslouží(27.1.2009)

 • Nekgro
  **

  Slaby, slaby, slaby. Tak tenhle film už nikdy více. Každej díl seriálu mě dostal, ale v tomhle filmu sem se zasmál jen párkrát. Zklamání....(14.5.2009)

 • A1.cartman
  *****

  U Mr. Beana se nejde nesmát. Opět Rowan Atkinson předvádí svůj herecký talent na humor všeho druhu. Nechápu proč tu má tato komedie tak málé hodnocení, protože mě nenapadá nic co by se mu dalo vytknout. Ikdyž se tam nacházejí okamžiky podobající se seriálovým scénkám, vždy se u nich ráda zasměji.(20.9.2009)

 • Eraserhead
  odpad!

  Při Rowan Atkinson Live brečim smíchy, krátké příhody pana Beana jsou super, u prvního filmu jsem se pořád ještě dobře bavil. Toto je pouze nekonečná trapnost a absolutní vražda Beanova kultu. Prostřihy z videokamery mi lezly na nervy, ale naštěstí aspoň ty dostaly v závěru nějakou zajímavou pointu. Stejná nuda jako film Carsona Claye.(21.4.2010)

 • ThinkGeek
  *

  To snad ani nebylo nutný...(16.10.2010)

 • DHDV
  **

  Doufám, že tohle bylo rozloučení s postavou Mr.Bean.(20.11.2010)

 • B_EyE
  ***

  Na jednu stranu je to klasický Bean, na druhou je to neuvěřitelná vykrádačka sebe sama - polovina gagů byla jednoduše překopírovaná z původní show. Navíc - po shlédnutí tohohle filmu jsem pochopil co Atkinson myslel tím, že by chtěl s Beanem skončit, protože je ve věku, kdy už není jako tahle postava uvěřitelný. Atkinson už vypadá vážněji, má vážnější výraz a vrásky ... a zrovna to Beana zabíjí - těžko se vám chce věřit že to je ten stejný mamlas, jako kdysi v show.(3.12.2011)

 • M1k9
  *

  Upřímně, moc to nešlo. Je sice fajn vidět Beana po tolika letech a velký kus umění, ale už to opravdu nemělo takový náboj. Vtípky byly slabé. Škoda, chtělo to trochu víc promyslet. 1/10(28.1.2012)

 • Lilloos
  ***

  Z téměř němé letní road movie s magorem v hlavní roli se víc vytěžit nedá. Z vedlejších postav jednoznačně nejvíc pobavil Carson Clay a promítání JEHO umění.(4.5.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace