Prázdniny pana Beana

Prázdniny Mr. Beana

Prázdniny pána Beana

Komedie / Rodinný

Velká Británie / Francie / Německo, 2007, 90 min

Zoberte si najslabšiu Beanou epizódu a intenzitu gagov rozložte na 90 minút. Taký je nový Bean, starý, neobjavný, opakujúci sa, ale v konečnom dôsledku príjemne zábavný a slnečnými pláňami letného Francúzka prevoňaný. Jednoducho pohoda. 60%(9.8.2007)

• MM_Ramone

Na herecké kreácie Angličana Rowana Atkinsona, čo predvádza v úlohe komickej postavičky Mr.Beana si asi nikdy nezvyknem. Vôbec nedokážem pochopiť jeho všeobecnú popularitu. Mne to stále pripadá akesi úchylné. Jeho humor mi je na míle vzdialený. Jednoznačne mentálne postihnutý, nemý mím a jeho nevšedné dobrodružstvá. Seriálové epizódy by som ešte ako tak dokázal zniesť, ale filmové pokusy pána Beana ma doslova urážajú. "Prázdniny pána Beana" nestoja za pozornosť. Možno tak Karel Roden a Willem Dafoe, ktorý si tu zahrali dve vedľajšie postavy. Ale ani to tejto turbo komédii moc nepomohlo. *(28.10.2012)

Možno síce slabšie ako seriál ale už len to, že tam vôbec bol je smiešne. Nedá sa na na ňom nezasmiať už len preto ako sa tvári.. Je to proste taký malý pánko....(11.3.2013)

• lesumir

Nechci říkat, že Bean patri do stareho zeleza, ale tohle bylo spis trapny nez smesny. Nemuzu si pomoct, ale ten britsky humor je pryc, tohle se snazi vyrovnat americkemu stylu a to je sakra spatne!(12.2.2008)

Tak nízké hodnocení si návrat pana Beana určitě nezaslouží. Mně se to totiž opravdu líbilo. Pan Bean mě dokázal rozesmát jako tenkrát a to je účel, se kterým hodlal natočit tento film. Přitom řikal, že už nikdy nechce s jeho alter egem mít nic společnýho. Jsem rád, že svůj cíl nesplnil. Jeho průjezd Francií za to totiž určitě stojí a néé že ne! A i když je tam pár scének humorně nic moc, převyšují je ty podařené a zábavné. Jediné co mi opravdu vadilo, tak snad ten opravdu bláznivý příběh, ale u něj je to nejspíš povinností. U těchto prázdnin věřím, že se na ně s radostí znovu a rád pokud budu moci podívám. Jeho přiblblý úsměv mi za to určitě stojí. Mimochodem Willem Dafoe režisérsky fakt válel... --- K čemu je policista se zlomeným srdcem? Bez tebe nejsem nic, nic, nic, nic, nic....NIC!(8.8.2007)

• - Druhý celovečerní film o nemotorném Britovi si na svou americkou premiéru počká do konce srpna, ale v mezinárodních vodách už stihl debutovat. Během prvního víkendu promítání (30. 3. – 1. 4. 2007) se dostal na první příčku v 21 z 24 zemí, kde se promítal. Jeho výdělek 34,2 mil. dolarů mu zabezpečil první místo v žebříčku tržeb mimo USA. (imro)

• - I když jsme se nikdy nedozvěděli, jaké je pravé Beanovo jméno, při krátkém záběru do jeho pasu je vidět, že tam má napsané Rowan. (imro)

• - Rowan Atkinson prohlásil, že tenhle film bude poslední, ve kterém se objeví postava pana Beana. (Bauer)