poster

Kouzlo psa

 • Švédsko

  Hundtricket - The movie

 • USA

  Dog Trick, The

Komedie / Romantický / Drama

Švédsko, 2002, 106 min

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • Ant
  ****

  Zábavný romantický film se sympatickými postavami. Jen bych dala menší pohlavek scénáristům za klišé konec. 3,5*(16.9.2009)

 • Khalesi
  ***

  Hollywood v severskom podaní. Nekonalo sa žiadne prekvapenie, aspoň nie pozitívne, ale každopádne ani priveľké sklamanie. Prvoplánová romantika ako vyšitá a samozrejme obsahujúca všetky potrebné klišé, bez ktorých sa zrejme podľa tvorcov a veľkej miery populácie, tento žáner neobíde. Ja mám rada originalitu, takže už tri hviezdy sa mi zdajú dosť nadhodnotené, ale na romantiku nekladiem príliš veľké nároky, takže som prežila celú stopáž, ba sa aj nad happyendom pousmiala. Nečakajte nič extra a nebudete sklamaný.(9.10.2015)

 • hazaba
  **

  Mnoho odkazů na hollywoodské slaďáky "nenápadně" film škatulkuje na... hollywoodský slaďák natočený ve Švédsku. Hlavní postava Simona je sympatická, ostatní/vedlejší někdy méně někdy více. Pár vtipných okamžiků, pár sladkobolných okamžíků a pár trapných okamžiků (hlavně závěr). Lepší než český ekvivalent, ale průměru to nedosahuje a zdejší hodnocení je přestřelené (že by to bylo tím, že ve filmu jednu z postav hraje Alexander Sakrsgard?)(5.7.2012)

 • sarkareifova
  *****

  Nebudu předstírat, že bych se na to koukala jen tak. Hlavní pohnutkou pro mně byl Alexander Skarsgård, který ztvárnil mladého Survivor- Mickeyho, který je stále zamilovaný do své ex. Pak je tady Simon. Ztracený případ hledající pravou lásku "jako z hollywoodského filmu". Tu mu shodou okolností pomůže najít Micke. Zbytek filmu je založený na velké romantice a jak to v takových filmech chodí, přijde rozchod a pak následuje dojemné shledání. Byl to první film, který jsem viděla ve švédštině. Velká škoda, že nejsou čj titulky, protože tenhle film si zaslouží být viděn :D(26.5.2014)