Reklama

Reklama

Zjevení

(seriál)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Šestidílná minisérie, jež se dočkala dvou nominací na prestižní cenu Emmy, nás přivádí na pokraj Soudného dne. Slova z bible se začínají naplňovat. Poslední nadějí lidstva jsou dr. Richard Massey, harvardský profesor, jehož dcera zemřela rukou satanistického psychopata, a sestra Josepha Montafiore, znalkyně Písma a proroctví… (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (9)

TomikZlesa 

všechny recenze uživatele

No, s velkým nadhledem a malým očekáváním sem si pustil tenhle kratoučký 6ti dílný seriál. Čekal jsem pouze nějaké bláboly o proroctví a silné bámbíčkářské kecy, i když musím říct že v Boha jako takového nevěřím, nesnáším ty modlíci se magory a ufnukance v čele s Vatikánem, ale věřím v jisté hodnoty, tajemno a jistý druh víry, a netajím se že právě tyhle náboženské příběhy, proroctví, předtuchy atd. mě prostě fascinujou. A právě Revelations sou do nejměnšího detailu propracovaná podívaná nadpozemských rozměrů o narození Krista a Satana a o konci světa. Nejen že se tu o tom blábolí a sype se jeden důkaz za druhým tak se tu i něco děje.....To co bohužel po předčasnám ukončení nemohly dokončit "Miracles" celkem zjevně dokončil též předčasně ukončený "Point Pleasant" , Revelations příběh sice také zakončují, ale celkem zajímavou cestou.....bude jen na vás čemu budete chtít věřit a pro jaký konec se rozhodnete. Pro mě obrovské překvapení, Revelations by mohlo působit jako skvělý návod jak udělat krátký a přesto velmi kvalitní seriál, žádné zbytečné průtahy, sraní se s nepodstatnýma postava, rozvádění vztahů mezi nimi atd. jde se rovnou na věc a proroctví se naplňuje....... ()

J.Connor

všechny recenze uživatele

Tak v tomhle dílku sem se objevil jako kompars na mnoha místech takže bych to rád někdy viděl. Bill Pullman vypadá jako hodně v pohodě chlapík. Nicméně jinak zážitek nic moc, chodit 12 hodin po Karlově mostě a Kampě v hrozný zimě... ()

Reklama

honajz 

všechny recenze uživatele

Taková typická mysticko-thrillerová minisérie. Neurazí, nenadchne. Ale nějaká drobná plus zde jsou - slušná kamera, dobrý výběr lokací včetně Prahy, Bill, Natascha... Takže vcelku žádné zklamání. ()

maverick10 

všechny recenze uživatele

Tak nakonec to bylo koukatelny. Serial zalozeny predevsim na silnem pribehu (a vskutku zajimavem) Nemuzu si pomoct ale Bill (ac sympatak, behem nataceni prohodil par slov dokonce s nama jako s komparzem, coz bych necekal) se mi moc nezamlouval - cely jeho vykon mi pripadal, jako by ho to nebavilo. Asi takovy vykon jako kdyz se mate jit v nedeli vecer ucit do skoly :-( Zato zaporak v podani Michaela Masseeho, bal zaporak jak se patri. Jen si jeste neodpustim poznamku k tragickemu hudebnimu doprovodu, ktery byl zoufalejsi nez hudba z Marsu. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (1)

  • Seriál se natáčel v Praze a italském městě Matera. (Yardak)

Reklama

Reklama