• anderson

  SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 26.5.2010 (26.5.2010)(26.5.2010)

 • maverick10
  ****

  Tak nakonec to bylo koukatelny. Serial zalozeny predevsim na silnem pribehu (a vskutku zajimavem) Nemuzu si pomoct ale Bill (ac sympatak, behem nataceni prohodil par slov dokonce s nama jako s komparzem, coz bych necekal) se mi moc nezamlouval - cely jeho vykon mi pripadal, jako by ho to nebavilo. Asi takovy vykon jako kdyz se mate jit v nedeli vecer ucit do skoly :-( Zato zaporak v podani Michaela Masseeho, bal zaporak jak se patri. Jen si jeste neodpustim poznamku k tragickemu hudebnimu doprovodu, ktery byl zoufalejsi nez hudba z Marsu.(9.5.2008)

 • J.Connor

  Tak v tomhle dílku sem se objevil jako kompars na mnoha místech takže bych to rád někdy viděl. Bill Pullman vypadá jako hodně v pohodě chlapík. Nicméně jinak zážitek nic moc, chodit 12 hodin po Karlově mostě a Kampě v hrozný zimě...(2.6.2006)

 • TomikZlesa
  *****

  No, s velkým nadhledem a malým očekáváním sem si pustil tenhle kratoučký 6ti dílný seriál. Čekal jsem pouze nějaké bláboly o proroctví a silné bámbíčkářské kecy, i když musím říct že v Boha jako takového nevěřím, nesnáším ty modlíci se magory a ufnukance v čele s Vatikánem, ale věřím v jisté hodnoty, tajemno a jistý druh víry, a netajím se že právě tyhle náboženské příběhy, proroctví, předtuchy atd. mě prostě fascinujou. A právě Revelations sou do nejměnšího detailu propracovaná podívaná nadpozemských rozměrů o narození Krista a Satana a o konci světa. Nejen že se tu o tom blábolí a sype se jeden důkaz za druhým tak se tu i něco děje.....To co bohužel po předčasnám ukončení nemohly dokončit "Miracles" celkem zjevně dokončil též předčasně ukončený "Point Pleasant" , Revelations příběh sice také zakončují, ale celkem zajímavou cestou.....bude jen na vás čemu budete chtít věřit a pro jaký konec se rozhodnete. Pro mě obrovské překvapení, Revelations by mohlo působit jako skvělý návod jak udělat krátký a přesto velmi kvalitní seriál, žádné zbytečné průtahy, sraní se s nepodstatnýma postava, rozvádění vztahů mezi nimi atd. jde se rovnou na věc a proroctví se naplňuje.......(29.1.2010)

 • honajz
  ****

  Taková typická mysticko-thrillerová minisérie. Neurazí, nenadchne. Ale nějaká drobná plus zde jsou - slušná kamera, dobrý výběr lokací včetně Prahy, Bill, Natascha... Takže vcelku žádné zklamání.(14.7.2011)

 • - Seriál se natáčel v Praze a italském městě Matera. (Yardak)