poster

Zloděj (TV film)

Krátkometrážní / Komedie

Československo, 1982, 11 min

Režie:

Jiří Vanýsek

Scénář:

Jiří Vanýsek

Komentáře uživatelů k TV filmu (8)

 • Tommassi3
  ***

  "Tak tenhle případ vstoupí do dějin kriminalistiky !!" ;)(9.4.2014)

 • CageDepp
  ***

  Normálně jsem se leknul ještě trochu na tom zapracovat a mohl z toho být horor.(10.2.2014)

 • topi
  ****

  Ha ha, vlasáči kradou a jsou všeho schopní. Nejlepší, když Josef Karlík říka : " Když tam někdo bude, tak zamču a uteču. A ohlásím to Snb. Já se přece těch ušmudlaných vlasáčů nebudu bát! ". Výborná bakalářská povídečka.(1.7.2011)

 • LadyPupu
  ****

  Začíná to nudně. Karlík v čepici, tak o číslo menší, než by potřeboval (a s kšandama) vypadá jak trotl. Teda do té doby, než se ve dveřích jeho bytu objeví (sice bez kšand) zato s ještě blbější čepicí Navrátil a vypadá jako ještě větší trotl. A pak začne akce, resp. hon na vlasáče :-) Hele, je to blbý jak necky, ale ten Navrátil je Bůh. "Hrrr na policii!" :-)))(9.2.2016)

 • brooklyn73
  **

  Soused (herec Oldrich Navratil) pozada druheho souseda Josefa Karlika ,aby mu pri dovolene zkontroloval schranku, pri te prilezitosti mu da klice od schranky a zaroven i od bytu.Vecer je pan Karlik se synem doma.Syna hraje Vaclav Svoboda.Spolu vecer zaslechnou zvuky ze sousedovic bytu, do ktereho se vypravi - puvodce zvuku - zlodeje chytit.Otec - sberatel odznaku, se domniva, ze to jiste kradou Vlasaci ( lide s dlouhymi vlasy),kteri preci muzou za vsechno, jelikoz jsou preci vseho schopni,avsak je to uplne jinak.....(9.5.2008)

 • vitekpe
  **

  Vzdycky kdyz slysim tu uvodni znelku, vzpomenu si na Tri sestry... :-) Bezny bakalarsky ukon, Zdenka se zajimavym ucesem. :-)(26.5.2014)

 • baxz
  ****

  Bakalářská povídka v minimální stopáži, která jí jen prospívá. Zápletka je jednoduše postavená na nedorozumění a na obavě z Vlasáčů…Herecky zaujme J.Karlík jako sběratel odznaků a lovec již zmíněných Vlasáčů , dále taky O.Navrátil pro něj v netypické poloze úlisného souseda.(26.1.2010)

 • Nocturno culto
  *

  Jedna hvězda za Navrátila ..(21.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace