Film ktery nic nezkazi a take nic nezlepsi. Kdyz u toho divak vypne vetsinu mozku a nebo tomu filmu nevenuje dostatecnou pozornost. Treba kdyz na to kouka ve vlaku a porad se musi nejak hybat, aby si sedl pohodlneji nebo musi postet co dvacet minut otravne male decko s maminkou na zachod. Tak je tento film ten pravy ;-)(14.8.2008)

• klerik

Nenudil som sa ako pri UNITED 93, ale toto je technicky veľmi nevýrazný film. Na televízny počin síce znesiteľné, ale to tvárenie sa na historický film mi je proti srsti. Už pri DOKONALEJ BÚRKE ma dráždilo, že film vytvorený na základe dohadov sa tvári, že je podľa skutočnej udalosti...(2.4.2010)

• kyrtab

0% Další sci-fi. Pokud by to nebylo vztaženo k oné určité události, hodnotil bych film samotný. Ale v souvislostech nám předkládaných je to pouhá lež, která se však jednoduše stala oficiální verzí. "Když to říkají v televizi, tak je to pravda. Chudáci Američani, doufám, že tam k nim vlítnou a vrátí jim to i s úroky. Maj plný právo se bránit. Já bych se s nima nemazal, začli si, tak teď uvidí. A ten Usáma, to je největší hajzl, ten to všechno organizoval. Snad ho co nejdřív dostanou.. Nějak mi vyschlo. Pane vrchní, ještě jedno." (K otázce 11.září 2001 i samotnému letu 93 nejaktuálněji a nejkomplexněji "September 11: The New Pearl Harbor")(25.10.2008)

Když dva dělají totéž, není to totéž. Z Greengrassova filmu vyzařuje NĚCO, tento je pouze standard. Přitom to nezačalo špatně. _______Po třetině filmu jsem si říkal, že dám čtyři hvězdičky a film nesmažu, ale nechám si ho. _____Po dvou třetinách jsem si říkal, že dám tři, ale že napíšu poznámku "Kdybych neviděl United 93, dal bych čtyři", a film si stejně nechám._______ Po skončení filmu dávám tři už bez poznámky, a smazal jsem ho. Konec filmu se nevyhnul patosu a po nárazu letadla ještě dobrých deset minut sledujeme zpomalené záběry na zdrcené tváře pozůstalých a na záchranáře postávající u trosek letadla (přesněji řečeno u kruhu zčernalé země o průměru pět metrů, letadlo zřejmě vysublimovalo). Zajímavostí je, že triky dělala česká firma UPP.(5.10.2006)

Tento dokument byl natočen velice autenticky až s takovou ohromující přesností a hlavně velice emotivně, tak nebuď te překvapeni jestli vám v pruběhu filmu ukápne nějaká ta slzička ;-). Děj se opravdu moc nevěnuje prvním třem letadlů, ale o to více letu číslo 93. Ve filmu je prvních cca 10 min bez promluvy, dalo by se říct taky "no comment" na to co vy těch deseti minutách bylo zobrazeno. Dál to už komentovat nebudu, protože v kamždym z nás zanechalo 11. záři jiny emoce, pocity, vzpomínky, ... Ať se s tim každé popere jak uzná za vhodny.(23.5.2006)