Musím přiznat, že jsem si film sehnal a až po zapnutí jsem zjistil že to je toto a ne United 93...takže až se to bude distributovat tak v tom bude velký bordel...No nic jinak k filmu...jako televizní snímek je to celkem slušné...Herecké výkony nic moc ale ty nahrazuje celkem slušná hudba. Celou dobu jsem čekal co posádka udělá až...se zřítili a já jsem měl možnost vidět (pouze) díru v poli a nic víc...Jinak je to film velice přesný na minuty a do nejmenších detailů, ale co se tenkrát na letadle stalo víme pouze leda tak z dohadů.(13.6.2006)

• klerik

Nenudil som sa ako pri UNITED 93, ale toto je technicky veľmi nevýrazný film. Na televízny počin síce znesiteľné, ale to tvárenie sa na historický film mi je proti srsti. Už pri DOKONALEJ BÚRKE ma dráždilo, že film vytvorený na základe dohadov sa tvári, že je podľa skutočnej udalosti...(2.4.2010)

Tento dokument byl natočen velice autenticky až s takovou ohromující přesností a hlavně velice emotivně, tak nebuď te překvapeni jestli vám v pruběhu filmu ukápne nějaká ta slzička ;-). Děj se opravdu moc nevěnuje prvním třem letadlů, ale o to více letu číslo 93. Ve filmu je prvních cca 10 min bez promluvy, dalo by se říct taky "no comment" na to co vy těch deseti minutách bylo zobrazeno. Dál to už komentovat nebudu, protože v kamždym z nás zanechalo 11. záři jiny emoce, pocity, vzpomínky, ... Ať se s tim každé popere jak uzná za vhodny.(23.5.2006)

Tenhle film mě velice zasáhl. Perfektně natočený snímek, kde jsem do posledního okamžiku doufala, že třeba jeden pasažér přežil.. Strhující drama.. Nejsmutnější ale na tom celém je, že se mluví o 2 letadlech co zasáhly Dvojčata, sem tam o tom, co zasáhlo Pentagon, ale Flight 93? O tom jsem se dozvěděla až teď. Možná je to moje vlastní neinformovanost, ale to, co ti lidi podnikli pod takovým tlakem emocí je neuvěřitelné a zaslouží si obdiv každého.(18.8.2011)

Nejprve jsem byl trochu v šoku, neboť jsem si myslel, že se jedná o ten vychvalovaný Let číslo 93, ale až později jsem zjistil, že se jedná o jiné zpracování. Nevím jak první zmíněný film, ale tento byl na mě příliš zdlouhavý. Hlavně v telefonických pasážích. Emoce účastníků ke mně ne a ne prosakovat a já se tak nedokázal vcítit do jejich kůže. Přesto se však nalezlo i několik slušivých pasáží, kvůli kterým toto dílo stálo za to vidět. 60%(9.9.2012)