Deník velkých koček (TV seriál)

• Česko

Dokumentární

Velká Británie, 1996, 25 min

John Aitchison

Adam Chapman

První série je vyjímečným dokumentem s velmi dobrým nápadem a spoustou zcela unikátních záběrů. Bohužel postupem času tvůrci začali stavět své komentáře a exhibice nad příběhy samotných šelem a unikátnost postupně vymizela a přetavila se do podoby běžného dokumentu jakých jsou tucty. Přesto prvních cca šest epizod je doslova geniálních a máte-li možnost je vidět neváhejte.(19.1.2007)

Velmi vydařený přírodopisný dokumentární cyklus, nevím jaké sice byli prvn díly této série, viděl jsem až teď tu poslední z roku 2002 a to téměř celou sedmnácti dílnou a byl jsem zkutečně unesen nejen krásnými filmovými záběry na dravé šelmi všeho druhu a na jejich chování a výchovu, ale i na přírodu jako takovou a na různé kritické situace v divočině a v boji o přežití a a o zachování svého druhu.. A opravdu dobrý byl i moderátorský doprovod kde se nám představily Jonathan Scott, Simon King a Saba Douglas Hamilton.(4.3.2007)

Na tenhle seriál máme s mamkou super vzpomníky. Podle nádherné levhartice Shadow jsme totiž pojmenovali naši kočku. Úžasný záběry z mý oblíbený krajiny mých oblíbených zvířat. Kdykoliv si to zas ráda pustím.(22.12.2013)

Pod tímhle 'souhrným' názvem zde najdete všechny části vysílané 1996-2008 tedy Big Cat Dairy, Big Cat Week i nejnovější Big Cat Live(30.12.2007)

Velice krasne zabery, chytre komentare a celkove je to zpracovano do slusiveho serialu, ktery dokaze zprijemnit nedelni rano...(4.3.2007)