Mistr loutkář 2

• slovenský

Majster bábkar 2

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 1990, 88 min

„Mistr loutkář 2“ je pokračováním, které není vyloženě špatné, ale není ani vyloženě dobré. Jsou zde prvky, které je možné ocenit, ale trochu se ztrácí v tom, že snímek dovede snadno nudit. Je to škoda, protože to mělo docela dobrý náběh, hlavně s tajemnou maskou. Snímek se snaží o to, aby se dál budovala mytologie loutkáře, což i tak nějak vychází, ale nadšení se nekonalo.(13.12.2016)

Celkom slušné pokračovanie prvého dielu.Herci síce nič moc,ale bábky hrajú aj za nich.Dosť hodne brutality,upálenie starej ženy,vŕtanie do hlavy a ďalšie nechutnosti.To všetko tieto bábky dokážu.Teda,vo filme.Ale aj nejaká tá bábka nedopadla dobré.Jedná dokonca v peci.A bábky sú naozaj úžasné.Kto chce stráviť pekný večer s takýmito bábkami,nech si pustí tento film.Není to nič svetoborné,ale pozrieť a pobaviť sa pritom dá.(9.12.2009)

• Wacoslav1

I přes relativně vyšší hodnocení tady, mě tenhle díl loutkáře nikdy moc nevzal. Sranda nastala až ve třetím díle kde to celý převzal známý trashák De Coteau. Tady je celkem dobře vykreslená atmosféra osamělýho hotelu ve kterém úřadují vraždící loutky, ale je to celé takové mdlé, nudné a nevýrazné.40%(10.12.2015)

• Kryton

Jen kvůli plastovému esesáčkovi nebudu chválit kvalitativně stejně hloupý druhý díl jako jeho první díl. Dvě minuty, kdy se tento SSman objeví a zabije tlustou bábu a jedno děcko je nejsvětlejším bodem v celé sérii Mistra Loutkáře. Nechápu proč se loutky nevymyslí, aby byly zábavné a vypadaly dobře? Každopádně je tohle opět nudná, nestrašidelná záležitost, kterou si vychutná leda Špejbl s Hurvínkem po předávkování projímadlem.(30.3.2012)

• petero

Plusy (+): Rozvinutie mytológie, atmosféra, bábka nacistického vojaka s maskou Darth Vadera, zubami z nábojov a plameňometom miesto ruky. Mínusy (-): rozvláčny dej, v podstate žiadne krvavé orgie... Charizma nemých bábok a ich možnosť využitia spolu so zaujímavo vznikajúcim univerzom Puppet Mastera však vo mne s pribúdajúcimi časťami vzbudzujú zvedavosť.(9.10.2009)

• - Rozpočet filmu byl 780 000 dolarů. (Chatterer)