poster

Mistr loutkář 2

 • anglický

  Puppet Master II

 • anglický

  Puppet Master 2: His Unholy Creations

 • slovenský

  Majster bábkar 2

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 1990, 88 min

 • eraserhead666
  *****

  Svým způsobem nevyrovnaný film, začátek mi připadal o dost horší než předchozí díl, ale to, co se dělo od okamžiku, kdy si Toulon sundal obvazy, to byla paráda a abych pravdu řekl, přemýšlel jsem, jestli si nerozsvítím. Parádní masky. Být mi o dvacet méně, asi bych jen tak spát nešel. Tohle jsou totiž věci, který by mě určitě strašily ve snech. Jedno velké zklamání - má oblíbená loutka nezvracela slimáky a špatně skončila :-((18.11.2009)

 • petero
  **

  Plusy (+): Rozvinutie mytológie, atmosféra, bábka nacistického vojaka s maskou Darth Vadera, zubami z nábojov a plameňometom miesto ruky. Mínusy (-): rozvláčny dej, v podstate žiadne krvavé orgie... Charizma nemých bábok a ich možnosť využitia spolu so zaujímavo vznikajúcim univerzom Puppet Mastera však vo mne s pribúdajúcimi časťami vzbudzujú zvedavosť.(9.10.2009)

 • Kryton
  odpad!

  Jen kvůli plastovému esesáčkovi nebudu chválit kvalitativně stejně hloupý druhý díl jako jeho první díl. Dvě minuty, kdy se tento SSman objeví a zabije tlustou bábu a jedno děcko je nejsvětlejším bodem v celé sérii Mistra Loutkáře. Nechápu proč se loutky nevymyslí, aby byly zábavné a vypadaly dobře? Každopádně je tohle opět nudná, nestrašidelná záležitost, kterou si vychutná leda Špejbl s Hurvínkem po předávkování projímadlem.(30.3.2012)

 • fcreading
  *****

  Aj keď sme si mohli myslieť, že Toulon v predchádzajúcom dieli zomrel, nastáva chvíľa pre jeho bábky a tie sú pripravené vrátiť život svojmu stvoriteľovi. Mistr Loutkar 2 prekonáva predchodcu a pridáva do príbehu nové bábky, atmosféru, viac toho gore a nových prisťahovalcov, ktorý sa chcú pobiť o svoj život 90 percent.(7.1.2009)

 • Vishnar
  **

  Pokračování se nese ve stejném duchu a komu seděl první díl, tak u druhého se také nudit nebude. Přibyde jedna nová loutka, která mě ze začátku nebavila, ale postupem času jsem si ji oblíbil ... zvlášť její plamenomet. Znovu loutky brouzdají po hotelových chodbách, dozvíme se něco o jejich stvořiteli a i o tom, jak se mu to všechno povedlo. Nějaká ta nahotinka také potěšila a vraždy? Můj oblíbený pan Vrták si tady sice jednou užil, ale pak ho začali pitvat. Doufejme, že se ještě v nějakých dílech ukáže.(15.1.2012)

 • - Rozpočet filmu byl 780 000 dolarů. (Chatterer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace