Idylické městečko Rockwell Falls budí na první pohled dojem ráje na Zemi. Ale když federální vyšetřovatel Steve Kady (Jeremy Sisto - Skrýš) do města přijíždí, aby zjistil, proč se tu už sto let nemění počet obyvatel, brzy objevuje, co se pod dokonalým povrchem opravdu skrývá. Kady se zaplétá do zvrácené spleti náboženských vášní a puritánské tradice, ze které se dosud nikomu nepodařilo uniknout. A tak v tomhle strhujícím a napínavém thrilleru musí Kady buď najít cestu ven – nebo zemře. (oficiální text distributora)

rado3105 odpad!

Horory vseobecne povazujem za odpad. Nudne od zaciatku do konca. Maximalne vhodne na zabitie casu, nema to ani hlavu ani patu. A navyse to negativne ovplyvnuje ludske nevedomie. ()

martan1

Když jsem se odprostil od některých nelogických prvků v ději, celkem jsem se bavil a to se mi u kanadských filmů moc často nestává, proto za čtyři hvězdy. ()

Martin-87

Celkem zajímavé "béčko", téma filmu není sice žádná novinka (pár fanatických vesnic/městeček už tu bylo), ale neurazí, ba dokonce i trochu překvapí, hlavně závěrem, kdy to opravdu "dejchá" :) Za mě 65% ()

Pollini

Čtyři hvězdičky, že jsem se tak dobře bavila. Nebylo to hogo fogo, což tomu filmu hodně prospělo. Příběh byl divný, přesně podle mého gusta a taky přirozený. ()

lineker

No co si budeme namlouvat, takové obsáhlejší televizní Věřte-nevěřte. Zpracováním, herci, režií. Jelikož však shledávám všechny filmy s tématem tajemná komunita, sekta za zajímavé nakonec se to na ten průměr vyšplhalo. ()