poster

Vzpomínky nezaženeš

 • USA

  Missing in America

Drama

USA / Kanada, 2005, 102 min

Scénář:

Nancy L. Babine

Kamera:

Ken Kelsch
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SOLOM.
  ***

  Hodně zvláštní kousek jen co je pravda. Váleční veteráni to neměli mnohdy lehké – nejen se začleněním do společnosti, nebo co je ještě horší, že jejich psychika byla značně nahlodána, po všech těch hrůzách kterými prošli a proto není divu, že se jich dost stáhlo úplně do ústraní. A raději žít v lesích, než v kanálech nebo na ulici. No a když se tahle ke starému mrzoutovi dostane malá vietnamská holčička – to teprve dokáže pořádně zacloumat. Nicméně jak už to tak u podobných filmů bývá, nakonec k sobě najdou společnou cestu. Jenže samotný smutný závěr jistě zabrnká emocemi nejednoho diváka. Co se hereckých výkonů týká, tak ty byli docela slušné. Však se zde také sešly ostřílené tváře (Danny Glover, Ron Perlman, Linda Hamilton…). A ani mladičká Zoe Weizenbaum si nevedla vůbec špatně. Jistě si získá vaše sympatie. Smutné drama, smutný příběh, lepší průměr…60%(12.6.2018)

 • BUD-SFIS
  ***

  Přírodní scenérie, záběry na les, na dřevěnou chaloupku, ze která každé ráno vychází postarší muž aby nakrmil své slepice, ptáky, havrana a líného psa a kočku, je tak asi to nejlepší na filmu. Herci odvádi průměrný výkon. Sem tam dojde ke komickým situacím mezi hlavními herci ale to tak vše. Když jsem viděl škatulku drama, myslel jsem, že to bude dramatické. Ja bych to zařadil do žánru rodninné.(24.9.2006)

 • - Zoe Weizenbaum v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace