Bakaláři - Série 5 (1976) (série)

Výslech (S05E10)

(epizoda)
Komedie / Krátkometrážní
Československo, 1976, 18 min

Když je holka na vdávání... Povídka z oblíbeného cyklu Bakaláři 1976. Matka (V. Kubánková) má starost, že se její dcera Anna (J. Preissová) neprovdá, a tak na ni nastraží „náhodné" setkání se svým novým mladým spolupracovníkem Milanem (J. Čáp). K maminčině radosti začne opravdu dcera s Milanem chodit a k Vánocům si dokonce dají dárek. To ale netuší, že se Milanovi rodiče rozhodnou na Vánoce bez ohlášení rodinu „nevěsty" navštívit... (Česká televize)

LadyPupu

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Kapesníček na nosánek, za chvilku pyžámko do postýlky a už je ruka v rukávě." Preissová dobrá. Zázvorková ještě lepší. Přijít mi něco takového domů, prohodím to oknem, ale v televizi se u toho baví člověk docela dobře. ()

Tommassi3

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Jakýho zas taktu ?? Co je to taktu ??" ;) Výtečně dovypointovaná záležitost s překrásnou Janou Preissovou a cholerickou burankou Zázvorkovou na čele.. Jen ta maloměšťácká kritika poněkud mimo tu normalizační záchodovou mísu.. ()

topi

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Matička své dceři tak dlouho hledá ženichy, až natrefí na povedenou rodinku, která se k nim na Vánoce vypraví, aby si ověřila, jaké má nevěsta věno. Krásná Jana Preissová a její hamižná skoro tchyně Stella Zázvorková. ()

rakovnik

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Když si dávají dárečky k Vánocům, tak je to vážný vztah!" Vtipná povídka, kterou nadmíru osvětluje postava Stelly Zázvorkové a jejího manžela, jež přijedou na návštěvu - k výslechu. Takt nebo čtyřtakt, v této povídce to není jedno. ()