Reklama

Reklama

Bakaláři - Série 14 (1985) (série)


Primář (S14E11)

(epizoda)

Obsahy(1)

Není zabijačka jako zabijačka. Povídka z oblíbeného cyklu Bakaláři 1985. Dívka Jana Černíková (D. Patrasová) pozve mladého primáře Staňka (J. Kanyza) na zabijačku. Když primář přijede do vesnice, skončí na zabijačce u Čermákových (J. Bohdalová, J. Bláha, F. Filipovský, R. Vrchota). Ti ho rádi pohostí, i když je jim trochu divné, proč ho dcera pozvala. Když se domů vrátí dcera Dana (Z. Bydžovská), primář zjistí, že je to jiná dívka než ta, která ho pozvala. Jde o jedno velké nedorozumění. Vůbec si to nedokáže vysvětlit... A jak tahle zapeklitá situace dopadne, na to už se podívejte v dnešní bakalářské povídce. (Česká televize)

(více)

Recenze (6)

ostravak30 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak tomu se říká skutečný trapas. S dobrými herci je tím pádem i dobře zahrané a dá se na to koukat. Škoda jen, že už při příjezdu je vcelku jasné, k čemu došlo, a to přesto, že se dcera objeví až o chvíli později. ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Úsměvná bakalářská povídka připomíná jednu zásadní věc. Člověk není tvor neomylný a to bez rozdílu vzdělání. V příběhu jde o omyl primáře, který se vlastně vzhledem k svému povolání splést ani nesmí. Ale stane se. Pozor, s doktořinou to však nemá nic společného. Na snímku je také vyznačena vesnická pohostinnost. Existuje vůbec ještě, nebo už i na vesnicích jsou si lidé k sobě jako psi? ()

Reklama

LadyPupu 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Distributor píše v ofi textu něco o zapeklité situaci... Hm, vona je tahle povídka tak nějak celá zapeklitá. Obsazení má sice luxusní, jenže příběh je dost banální a nějakou tu jiskru v tomhle doutnajícím baka ohýnku vykřeše až Bydžovská svým klasickým nástupem á la neřízená střela. Jenže pak to jde zase do hajzlu... ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama