poster

Snídaně v pánském pyžamu (TV film)

Komedie

Československo, 1980, 51 min

Scénář:

Jiří Melíšek

Kamera:

Adolf Navara
(další profese)
 • mrLotus
  **

  Tak akorát si připomenout Jirku Hrzána,nic víc.(6.8.2011)

 • sator
  **

  Odfláknutý scénář dobří herci nezachrání(29.6.2012)

 • LadyPupu
  **

  "Něžná dívka v pánském pyžamu, to by se snad mělo zakázat, ne?" Pyžámko pěkný, hezčí než dívka. Komedie to moc není, nebo je to tak vtipný, že jsem to nepoznala. "Pozor, pozor, druhá kolej, za chvíli projede zajímavý vlak, tstststs." WTF??? Ještě musím zhodnotit hudbu, protože obzvláště ta u úvodních a závěrečných titulků je neuvěřitelná. To se pánové Malásek a Bažant vydováděli. Kluci jedni šikovní :-) Jinak fajn Hrzán a Krampol. A za ten konec dvě hvězdičky.(22.1.2016)

 • Pitryx
  *

  Tak nějak jsem čekal na zápletku, až mi unikla. Nevím, ale mi to přišlo prostě nedotažené. 1 hvězda za herce. Ještě že jsem si přečetl, že jde o komedii. Mně tento filmek moc zábavný nepřišel.4929/5114(1.9.2011)

 • EKLEKTIK
  ***

  "Teda tohle jsme tady ještě neměli a už jsme tady měli hodně zajímavých svateb." Naprosto tendenční, komunální satira z doby, kdy se jezdilo pracovat na Kubu, vyprávějící o tom, že nejlepší místo pro život je ubytovna stavebního podniku a nejlepší chlapi jsou v partě stavbařů, ale ten nápad, se svatbou v zastoupení, je opravdu originální.(20.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace