Italske kachlicky z Rakovnika.(4.1.2019)

• Fiftis

Jedna z tých československých komédií, u ktorých je utrpením vydržať až do konca. Naozaj des a hrôza. Ale ani táto snímka ma nedostala a nestala sa prvou, ktorú som nedopozeral až do konca. Snímku som si pozrel kvôli obľúbenému Janovi Skopečekovi a aspoň ten sa mi ako vždy páčil. Popravde ale ani neviem čím si tento snímok zaslúži byť označovaný za komédiu. Je to plné takého "britského suchého humoru". Príbeh žiadny, hudba samozrejme tiež, aspoň kratšia stopáž je výhodou v hustom poli negatív. Ono niet sa čomu diviť, kedže meno režiséra hádam nik v Československu ani nikdy nepočul. Každopádne nemáte najmenší dôvod pustiť sa do pozerania tejto snímky.(17.9.2019)

"Teda tohle jsme tady ještě neměli a už jsme tady měli hodně zajímavých svateb." Naprosto tendenční, komunální satira z doby, kdy se jezdilo pracovat na Kubu, vyprávějící o tom, že nejlepší místo pro život je ubytovna stavebního podniku a nejlepší chlapi jsou v partě stavbařů, ale ten nápad, se svatbou v zastoupení, je opravdu originální.(20.8.2015)

• sator

Odfláknutý scénář dobří herci nezachrání(29.6.2012)

• LadyPupu

"Něžná dívka v pánském pyžamu, to by se snad mělo zakázat, ne?" Pyžámko pěkný, hezčí než dívka. Komedie to moc není, nebo je to tak vtipný, že jsem to nepoznala. "Pozor, pozor, druhá kolej, za chvíli projede zajímavý vlak, tstststs." WTF??? Ještě musím zhodnotit hudbu, protože obzvláště ta u úvodních a závěrečných titulků je neuvěřitelná. To se pánové Malásek a Bažant vydováděli. Kluci jedni šikovní :-) Jinak fajn Hrzán a Krampol. A za ten konec dvě hvězdičky.(22.1.2016)