poster

Jára Cimrman (TV film)

Dokumentární

Česko, 2005, 35 min

Režie:

Pavel Štingl
 • MISSha
  ****

  Největší Čech a génius v jednom. Amerika má Forresta, mi Járu Cimrmana.(18.7.2010)

 • Segrestor
  ***

  Kouzlo Járy Cimrmana nejspíš tkví v divadelních hrách, jejiž součástí jsou ony semináře. V televizních dokumentech to lehce pokulhává a stává se něčím nepříliš zábavným, takovým plytkým a prostě televizním. Na druhou stranu i to může být i tak trochu objevným, neboť nám zde bylo odhaleno několik dalších fantastických vynálezů, tohoto nedoceněného Českého génia.(8.8.2011)

 • Oonika
  ****

  Méně nudný dokument, líbil se mi výběr jednotlivých etap a hodně mě pobavilo, kolik docentů, doktorů a další študovanejch lidí se nechalo namočit do téhle blbinky s Járou Cimrmanem a vzalo ho za českého génia.(8.7.2011)

 • Ainy
  *****

  Celkově mám všechny hry Divadla Járy Cimrmana moc ráda :-) Je to největší čech (jak víme), největší vynálezce, cestovatel, režisér, spisovatel, prostě největší génius naší historie ;-))(5.8.2011)

 • prkalil
  *****

  Málem jsem spadla ze židle, když o Cimrmanovi s láskou pamětnicky pohovořil i otec spolužačky mé dcery pan Ibrahim Diop ze Senegalu... - teď už věřím, že Jára opravdu žil!(19.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace