Jackass 2

Jackass 2

Jackass: Number Two

Komedie / Akční

USA, 2006, 95 min

Neodmysliteľná súčasť každej privátnej párty. Najradšej mám scénku "We're from your face!" Neodolateľne zhovadilý humor. A Knoxville, Steve-O a Wee Man sú proste Bohovia. :)(25.2.2009)

• Matty

Zkuste si představit tu nejvíce idiotskou zábavu překračující hranice lidského chápání (třeba strkání ruky do pasti na medvědy). A teď si představte, že něco podobného parta inteligenčně nepříliš obdařených jedinců skutečně koná. Ovšem, nejen to, oni se nechávají natáčet, cpou se do televize i do filmu, jehož druhý díl vzniknul relativně nedávno. Ano, Jackass jsou zpátky s celovečerním filmem, který bych nedoporučil… který bych vlastně nikomu nedoporučil. S filmem to vyjma prvních a posledních pár minut opět nemá zhola nic společného – je to pouze sled nesouvisejících blbin (hodně mírný výraz), z nichž některé mě bavily velice („teroristický“ kanadský žert), jiné obstojně („koule starého muže“) a mnohé byly natolik primitivní, že převažovalo znechucení nad pobavením (prostrkování rybářského háčku tlamou alá Ostrov). Bavil jsem se o něco méně než u prvního celovečeráku a tentokrát jsem se ještě více podivoval, proč vůbec někdo měl potřebu Jackass roztahovat na devadesát minut. Dvacetiminutové pořady na MTV jsou na podráždění žaludku dostačující, pokud nejste opravdu velcí Jackass fanoušci, kteří třeba některé jejich kousky zkoušejí osobně (v takovém případě mi dovolte vyjádřit upřímnou soustrast nad vaším mozkem), dejte jim přednost. Krom toho, Borat dokázal, že bořit hranice dobrého vkusu lze i mnohem kultivovanějším způsobem. 40% Zajímavé komentáře: slasher, Tomco(23.3.2007)

• Isherwood

Za nárůst kadence zdařilého humoru dva puntíky nahoru. Za nárůst kadence absolutních prasáren zase jeden dolů. Nakonec tedy solidní dva, které drží nad vodou hlavně klasické kaskadérské kousky a parádní muzikálové číslo nakonec. Jinak ale pořád drzá zábava „dnešní mládeže“, která jde víceméně mimo mě.(25.10.2008)

Přiznám se, že jsem se na to hodně těšil...o to víc bylo moje zklamání, které jsem po shlédnutí filmu utrpěl. Je to stejné jako jednička, tudíž nejlepší scény, které Jackass od vzniku prvního 'Movie' vypustili. Jestli to jsou nejlepší scény nebo ne, to netušim, jasné je, že řada z nich je opravdu neorázně nechutná a naprosto zvrhlá a ti lidi z party jsou fakt děsný prasata a nemá to cenu dál řešit. Za to řada scén je naprosto geniální a je opravdu těžké hodnotit něco takového. Mezi tyto scény patří např. arab v taxiku nebo rocket man. Taky jsem si všiml toho, že Johnny Knoxville dostává jednu ránu za druhou a schytá toho nejvíc z celý party a často jde i o život i když je pravda, že si s ním zahrává téměř každý. Ač jsem řekl, že zklamání tak tím myslím to, že do filmu zahrnuli opravdu nechutné scény a je to škoda...mělo by se to podle mě ubírat trochu jiným tempem.(12.10.2006)

V ničom nezaostávajúce za prvým dielom. Debilné ďaleko za hranice významu tohto slova (so žiadnym z účastníkov by som sa vážne nechcel nikdy stretnúť), ale človek by to mal vidieť, aby sa utvrdil v tom, že on sám je ešte načisto príčetný a v normále. Najlepšie kusy: pitie konského semena, pijavica na očnej buľve a helma na prdy. Už som videl všeličo, ale pri týchto scénach som vážne odvracal zrak, aby som nevrhol šabľu. To, že som celý čas dostával nekontrolovateľné záchvaty smiechu, snáď netreba zdôrazňovať ;-).(8.5.2007)

Rozpočet $11,5miliónovTržby USA $72,778,712Tržby Celosvetovo $84,618,532Tržby za predaj DVD v USA $49,033,104 //počet predaných kusov 3,071,076(15.11.2008)

Je to prostě prdel.(31.1.2007)

Jackass nikdy nebylo o pouhým skákání mezi střepy z osmimetrové výšky. Knoxville svůj pořad etabloval spíš jako zábavu pro náročné a intelektuály - jelikož čím je člověk chytřejší, tím požaduje hrubší a vzletnější rozptýlení -, ale nezapomíná na tzv. brutalitu s lidskou tváří a stejný prostor věnuje nekompromisním kouskům jako lidem, kteří je provádějí.(12.12.2007)

Poklona pre Jackass. Na týchto chlapcov sa nikdy nikto nechytí, už z dôvodu že je to všetko reálne........... Soundtrack: 1. I'm Going to the Moon / Johnny Knoxville ,2. If You're Gonna Be Dumb ,3. Gettin Fucked Up ,4. Backass ,5. I'm Ashamed of Myself / Chris Pontius ,6. MF from Hell ,7. I'm Going to Die / Ehren McGehey ,8. All My Friends Are Dead ,9. Urban Struggle ,10. Your Teeth Look Like / Brandon Dicamillo ,11. Fly ,12. Rectal Bleeding / Johnny Knoxville ,13. Fuck the Pain Away ,14. Are You Crying? / Bam Margera ,15. A Little Less Conversation ,16. Cut Your Hair ,17. Karazy ,18. I Need a Doctor / Steve-O ,19. Spill the Blood ,20. My Ass Hurts So Bad / Dave England ,(10.5.2011)

No, u prvniho dilu sem psal, ze mi bylo k bliti, ale to co predvadi tady, to je jeste vic nechutny. Ze tady casto blejou, ok hnus, ale precejen se to da, ale nalejt si do prdele pivo a pak to vypit, snist konsky hovno nebo vyhonit kone a pak to vypit to uz je proste moc a malem sem se fakt poblil. Ale jinak je to klasicka spousta scenek slepena do jednoho filmu, aby dosahla delky 90 minut. Vetsina "hercu" je tady fakt dost na sracky, takze neni nouze o krev a ruzny modriny, ale celkove musim rict, ze az na tech par ultra nechutnosti jsem se zase dobre bavil.(30.5.2007)

Opět naprostý masakr. Hlavně Johnny Knoxville se totálně zabíjí, fakt nehorázně a vždy s úsměvem - jestli jste mysleli, že za ty čtyři roky vyměkli, můžu vám zaručit že ne. Jak nádherný pocit, mít Jackass zase zpátky... Hranice demence znovu o kousek posunuta. It's gonna hurt a lot, but it's just loud...(16.7.2006)

• Pethushka

Jedna * za odvahu vydat takovou blbost. Nikdy jsem neholdovala "vtipným" videum na netu, kdy někdo dobrovolně nechává ničit svoje tělo jen pro pobavení ostatních. No a když jsem jednoho dne zjistila, že existuje film, který se z těchto šíleností skládá, zkusila jsem...zbytečně. Nic chytrého, nic normálního. Proto jsem film po několika minutách vypla.(7.2.2011)

Některé momenty jsou vrcholně zábavné (taxík, scénky s dědkem, Puppet Show), jiné zajímavé tím, že už to (pro někoho) přestává být legrace (Steve-O a žralok, kobra, test obranné munice) a pak jsou tu jiné, které jsou totálně nechutné (koňské sperma, pijavice v oku, prdící helma). Ale vždycky se můžete bavit tím, co Johnny Knoxville a spol. zase vymyslí.(22.8.2007)

Kdo viděl trik "Zmizení Wee Mana prostřednictvím kypré matrony", ten musí uznat, že práce kouzelnického asistenta není žádné peříčko.. Stylový honácký úvod s Morriconeho Ecstasy of Gold a pak spousta kaskadérsko-vyměšovacích skopičin, kterým občas uškodila snaha aktérů nahradit přirozenost hraním, což nakonec nejlépe zvýrazní "nepodařené" scény při závěrečných titulcích. Skeč s prdící helmou a jejím následným zpětným efektem přejel hranice do státu Nevkus zcela nerušeně a celníci mu ještě nadšeně zamávali..(10.5.2012)

Jednička je oproti dvojce jen chudý příbuzný...chlapi přitvrdili a tudíž i salvy smíchu byly o 100% silnější!(7.1.2007)

• petero

Pre fanúšikov týchto masochistov to je film roka to je jasné. Síce som sa pri niektorých scénkach nasmial, tento druh humoru ozaj nemusím pretože tie nechutnosti predsa len prevažujú.(5.12.2006)

• Niktorius

Just more of same. Banda dementů s inteligencí v limitě se blížící nule se snaží šokovat sledem nechutností a lidi jim to žerou. Jackass se podezřele často objevujíí na monitorech notebooků, probírají je média, někteří proti nim naopak ostře vystupují. Ale proč? Vždyť oni ani nestojí za tu námahu mávnout na tím vším rukou.(13.10.2007)

Stále je to velmi zábavné (pokud si dokážete přiznat, že je to tak blbé, až je to dobré), ale nachází se tu více trapnějších, téměř až nepatřičných scének než v jedničce (kde bylo zdaleka nejhorši a nejpodivnější autíčko v trávicím ústrojí). Mezi nejlepší věci pak patří šílený nápad s vybíjenou medicinbaly potmě, a nebo závěrečný "megagag" s teroristou. Ten se vážně povedl.(17.6.2009)

Geniálne a zároveň nechutné. 80% - 4*(21.8.2010)

Prdel.(1.2.2007)

• playboxguest

Co na to říct...První celovečerní jackass film jsme si svého času pouštěli na pařbách tolikrát, že si jej i po těch letech pamatuju dodnes scénu po scéně skoro nazpamět a vzpomínám sakra v dobrém. Druhý díl mi ale připadá až přehnaně zaměřený jen na co největší a nejdrsnější sebepoškozování a scénky alá v hlavní roli genitálie, což dohromady zabírá všehovšudy takových 90 % (minimálně) z celého filmu a zbytek už to příliš nepozvedne. Hodně slabé pokračování, když vezmu v potaz, že mě z celého filmu celkem bavilo patnáct minut (maximálně).(21.8.2011)

Sranda musí být, i když nechápu, jak dokáže někdo dělat takový nechutnosti jako dělá parta Jackass. Skvěle jsem se bavil, i když mi u některých scénách bylo trochu špatně, hlavně s koňským semenem. Obdivuju, že dokážou dělat tak bláznivé věci, ale na druhou stranu prostě nepochopím, jak to můžou dělat.(11.9.2011)

Nejlepší díl filmové série ...(14.6.2011)

Partička "magorov" okolo Johnnyho Knoxvilla neprestáva šokovať. Niekedy sú ich kúsky vhodné do iného filmu (pitie konského semena), niekedy vyslovene "mimo mísu" (vylučovanie do barbie domčeka) a niekedy poriadne k zblití (prilba na prdy). V podstate sa im ale stále darí nás ostatných šokovať a uvedomovať si, čo by sme za žiadne prachy neurobili.(7.12.2008)

Šílenost, tohle slovo je podle mě vystihující pod pojmem Jackass! Šílené kousky u kterých zůstává rozum stát velmi (mě teda rozhodně) pobavili. Je to taková malinko hardcore zábava, ale rozhodně neurazila, ba naopak hodně pobavila.(22.3.2013)

to su hovadaaa!!!!(24.12.2006)

Sakra ti kluci sou ale vostrý... Prvotní šok ze sledování úvodního dílu již naplno odezněl, nastává čas zábavy. "I´m Johny Knoxville and this is my big red rocket..." VAROVÁNÍ MINISTRA ZEMĚDĚLSTVÍ: tento film není vhodný pro milovníky koní. VAROVÁNÍ MINISTRA PRÁCE A SOCIÁLNÍCH VĚCÍ: tento film není vhodný pro milovníky starých lidí. VAROVÁNÍ MINISTRA VNITRA: tento film není vhodný pro milovníky terorismu. VAROVÁNÍ MINISTRA KULTURY: tento film je značně nekulturní.(4.10.2007)

Ani pořádně nevím, za co ty hvězdičky dát. Za to, že je to docela chláma nebo za to, že jsou to totální magoři? :-) 60%(23.10.2008)

Něco vtipné, něco naprosto nechutně odporné. Takže když to vyprůměruju...No na zadek, mně to fakt posadilo.(23.4.2012)

Blázní co dělájí nechutné a šílené věci..no já jsem se fakt nasmál. Při tomhle se prostě nikdo nudit nemůže.(29.4.2012)

Ať si mně má někdo za úchyla, ale jednoduchým poměrem vtipné a nevtipné scénky musím dát zkrátka vysoké hodnocení. Hošani jsou magoři o tom žádná. Je zázrak že jim chybí jen zuby, případně že na sobě na trvalo mají jen jizvy. Každej jinej by byl mrtvej už nejméně třikrát. Kucí jsou taky slušný prasata a je škoda, že nerozlišují mezi tím co už je za čarou a co není. Přetočíte-li si však na DVD všechny ty klystýry, prdící scénky atd... zůstane pár geniálních nápadů a kupa srandy. Osobně jsem se strašně nasmál u rodeo houpačky, větrného tunelu s kobrou a snad nejvíc u teroristů jedoucích taxíkem odpálit letadlo (tam jsem dokonce odpustil i ty ,,vousy'' :-). Obdivuji jejich rodiče. Každá jiná máma by jim lyžování doma asi zatrhla... Čtyřii gumové projektily. * * * *(18.6.2015)

• Flego

Tento spôsob zábavy mi pripadá prinajmenšom rozporuplný.(13.11.2010)

Tak tohle byl opravdu nářez. Rozhodně lepší než první díl. Už dlouho jsem se takhle nezasmál. První salvu smíchu u mě vyvolaly už úvodní titulky, které opravdu nemají chybu ale co se děje potom to je až neuvěřitelné. Je sice pravda, že je ve filmu opět mnoho nechuťáren (hlavně co se týká koňského trusu nebo popíjení spermatu od téhož zvířete a samozřejmě nezbytné litry zvratků) ale to už bohužel k Jackass patří. Hlavní je to, že jsem se královsky bavil.(19.7.2007)

Fakt vtipný a někdy dost nechutný..(15.3.2010)

Je tohle možné? Banda úchyláků předvádí několik opravdu nechutných scén a také scény, ve kterých si způsobují bolest. Například scéna, ve které si čtou něco na srdci v hotelu a ze srdce se vynoří pěst a ti chlápci se smějí, až tam lezou po zemi, tak bohužel ten smích mi připadá velmi nucený!!! Jinak abych jen nekrizitoval. Je samozřejmé, že se zde najde i pár vtipných scén při kterých se prostě zasmějete ale ty nechutné scény, například s koněm. To je prostě hnus, jenž se nemůže libit snad nikomu a nebo jsem možná nepochopil tento fekální humor!!!Dále mně potěšila velmi krátká účást skateové legendy Tony Hawka a bmx legendy Matta Hoffmana . Prostě průměr!!!(21.1.2007)

• prome

Úplně to samé jako minule, sice jsem se občas i pousmál, ale nevim, kdo by si mohl oblíbit hazard s lidským životem...(22.12.2006)

• ARI50

Nejsem fanoušek a rád se na blázny kouknu a někdy se dobře zasměji ale přijde mi to už to samé.(28.9.2018)

No co k tomu říct. Jsou to prostě paka, ale někdy jim ten humor vychází.(13.11.2008)

Stejná kvalita jako jednička. Je to prostě film, při kterém se budete střídavě válet smíchy a vykřikovat ,,no fuj." Na všech hlavních aktérech obdivuju jejich nebojácnost, i když velice tučně zaplacenou. Ale upřímně bych s nimi za nic na světě neměnil. Kontroverzní sláva se dá získat i jiným způsobem. Ovšem rád se kouknu na jejich další kravinky, přecijen jsem se bavil.(14.5.2011)

• Avalon820

Já jsem to asi nepochopil - my se měli smát? A čemu? Trapnosti, odpornosti, či naprosté dementnosti? Bohužel, to není k smíchu, to je spíše pláči. Nějak nedokážu pochopit, jak se tímto někdo může bavit a už vůnec ne, jak může toto mít hodnocení v červených číslech. Říkejte si třeba, že jsem zpanštěl, ale vyznávám asi trochu jiný styl humoru... takový, co je dělán s mozkem.(4.11.2010)

• eraserhead666

Tak tohle byl docela razantní sešup dolů. Více prostoru pro bizarní a jen ujeté kousky, těch, při kterých se vám zastavoval dech a s protagonisty jste soucítili, je tam oproti jedničce dost málo. Tady to je spíše často fakt jen opilecká zábava někdy ve dvě ráno na večírku. Jenže oni to dělají za dne a jsou střízliví. Docela zklamání a nuda.(13.2.2018)

(môj všeobecný názor na jackass; dvojku som videla ako prvú) Jasné, celý Jackass je o vyvádzaní blbín, ktoré by sa bežnému smrtelníkovi ani nesnívali. Ale aj na také blbiny, musí mať človek odvahu. (*If you're gonna be dumb you gotta be tough*) A úprimne, nemyslím si, že tí, čo tomu dali odpad by na niečo také mali gule (žeby závisť ;) A čo, niekoho stimuluje intelektuálna kniha, niekoho zasa hudba atď a niekoho poriadna dávka adrenalínu. Je to každého osobná preferencia, a odsudzovať to, je ako nerešpektovať niekoho napr. obľúbené filmové/hudobné/knižné žánre atď. Jackassáci sú síce šialení, no nie sú iba nejaké vymleté hlavy (ako niektorí na YT sú, čo stvárajú podobné kúsky). Myslím, že aj preto sa mi to páči.(5.9.2013)

• Frajer42

Zasmál jsem se méně než u předchozího dílu. Hvězdičku dolů. Jinak pěkný návod, jak trávit volný čas.(5.1.2011)

Znova výborná zábava a v podstatě napíšu podobnej koment jako k nedávně viděnýmu dílu Jackass 3.5. Je to výborná záležitost na house party nebo když je zrovna u vás na návštěvě váš kámoš a chcete si k tomu udělat správnou kulisu. A pokud nejste úplný balvani, tak se u toho musíte zasmát. Pravda je, že ani tady se kluci nevyhnuli extrémům (týkajících se především defekace, konzumace koňského semene atp.), ale u ostatních držkopádů, scénky s taxikářem a teroristou, různejch úskoků atp. jsem se chlámal úplně výborně.(11.4.2013)

bravoooooooooo(27.8.2007)

"Jackass:The Movie" měl skvěle vyvážený poměr mezi vtipem a brutalitou.. To zde ve dvojce chybí a z "jiné" ale vtipné zábavy, kterou nabízela jednička, se stala už ve své podstatě jen velmi nebezpečná a mnohem nechutnější "zábava", která rozhodně není pro každého.. I tak má ale druhý díl své velmi světlé momenty..(10.1.2008)

• Lyli

Nuda uvařená z trapnosti. Jak je možný, že tohle je tak suchý? Řekla bych, že mají na víc... Nebo jsem už prostě fakt vyrostla, a proto nechápu. Hm, spíš je to jen o tom, že tenhle díl téměř nestál ze nic. Je mi fuck líto, gájs. *Poznamenat si: Bam je štramák i s pytlem na řitínce.(27.2.2014)

Ujetá banda okolo Knoxvilla provádí (zase) další nechutnosti. Někdo z tohole bude nadšený, někdo naopak zklamaný. U mě to je tak půl na půl. Místy jsem se fakt bavil (stará ženská s povadlým poprsím), ale některé věci na mě byly fakt moc (pití koňského semena). Někdy sice pochybuju o zdravém rozumu celé téhle bandy, která tohle vše provádí za účelem aby nás šokovala a pobavila a to jim skutečně jde dobře- 70%.(11.6.2010)

Jestli vás něco roseká, tak je to rozhodně Johnny Knoxville a jeho banda. Zkrátka Jackass jak má bejt!!!! Je to nářez!!!!(20.10.2006)

hnusne, na grcanie nachylne, dost odvazne, ale predsa to vacsina ludi miluje. sialenci su spat a vo vacsej parade. tak ako som sa smial doma na cely byt si uz ani nepamatam. 100%(14.1.2007)

To je těžký, film bohužel nepřináší vůbec žádnou inovaci. Na dvojku jsem byl hodně zvědavej, protože u jedničky jsem se bavil opravdu náramně. Ovšem výsledkem jsem poměrně zklamán, je to stále variace na totéž (ï když v tom se asi skrývá podstata Jackass). Ve snímku jsou opět velmi vtipné momenty, ale je tu spoustu již viděných a stále opakovaných vtípků a ke konci už jsem se musel do sledování trochu nutit. Dokonce bych řekl, že kluci z Jackass trochu ubrali a jejich humor už není tak fekální, možná právě proto mi ale film přišel celkem nekonfliktní a lépe stravitelný než jednička. O všem asi svědčí fakt, že nejvtipnější scény z jedničky se mi hluboce zaryly do paměti - u dvojky totéž napsat rozhodně nemohu. Ve filmu vidím tak tři až čtyři opravdu dokonalé vtípky.(29.4.2007)

Dvojka mě bavila ještě o trochu víc, ale jinak se o ní dá říct v podstatě to samé, co o jedničce.(3.1.2019)

Scena s arabem je naprosto husta... Ale nektery sceny sou naprosto nechutny a fekalni...(20.7.2008)

• zipper111

stejně jako jednička naprostá žumpa moderní zábavy, ani jsem to nedokoukal.(23.5.2008)

Toto je Jackass, co dodat.....(3.12.2008)

Tady to chlapci z MTV už trochu přehánějí, v kuse si ubližují a válejí se s tak hurónským smíchem po zemi, až jsem jim místy nevěřil, že se někdo může takhle bavit. Ale masakroidní je Ehren McGhehey (mimochodem mu vyrazili dva zuby) jako terorista a výměna Prestona s Philem Margerou - megahlína. Jinak tu Steve-O zase zvrací a Dave England všade kadí, takže normálka. A teče tady i podstatně víc krve než v prvním díle.(22.12.2008)

Čo tí magori ešte nevymyslia. Originálne a úžasne vtipné, bohužiaľ len pre určitú skupinu ľudí, ale to ma netrápi, keďže ja do tej skupiny rozhodne patrím.(4.5.2008)

Jackass jsou opravdu dobří, nejhorší věci co si tito lidé dělají, největší blázni vytváří největší zábavu. Pro peníze cokoliv, že ano? :-) Nejsou to žádné triky, ale opravdu adrenalinové kousky, které by si jen málo z nás komplexnějších lidí dokázal představit na sobě.(9.7.2009)

Film (seriál ) je určen jen pro silné diváky s dobrým žaludkem.Děs a hrůza , velice je to morbidní a nechutný tento film (seriál ).Jak si někdo probůch může nechat na sebe třeba vylít fekálie to mi rozum opravdu nebere.(19.11.2006)

• wipeout

Oproti jednotke si "užijeme" ešte viac fekalít a podobných nechutností. Ako aj takýto druh zábavy sa dá ešte ako tak prehltnúť, aj keď neikedy je toho už naozaj priveľa. Niektoré z nápadov sú originálne no aj tak väčšina je len voľnou variáciou už vytvoreného. Často som mal problém s uverením autencity a nehrania na bolesť, prekvapenie či nadšenie. Ešte štastie, že nepozerávam seriál lebo ten by ma omrzel určite ešte viac. No vcelku sa dá zabaviť, záleži len na tom či vám podobný humor zdá zábavný.(5.1.2007)

Toto nemá s filmovým umením nič spoločné. Snímok rozdeľujúci divákov na dva tábory, no tí ktorí ho začnú milovať, ho budú milovať naveky. Pri tomto všetkom klobúk dolu.(1.1.2012)

Najlepší najbolestivejší, najkrvavejší, najnechutnejší Jackass 100% zábava pre náročných divákov. Už epická úvodná scéna s býkmi nám naznačuje že to bude teraz oveľa brutálnejšie. Scény ako prepichovanie úst háčikom, vypaľovanie pohlavných údov na riť , pitie konského semena, osy v limuzíne, hojdanie sa pri býkoch. Lovenie anakondy. To nejde nemilovať! Jeden s mojich najobľúbenejších filmov(27.1.2013)

Smíchy jsem se válel po zemi, na druhou stranu to bylo válení ve zvratcích které jsem občas nebyl schopen udržet... Nebýt těch nechutných vtípků jako pijavice na koule, pítí piva rektálně či koňská honitba, určitě by to dopadlo mnohem lépe...(30.4.2007)

Sú to blázni! 80%(20.12.2008)

Výrobní rozpočet : $11.5 million. Celosvětový výdělek : $84,618,532. Mé hodnocení : 7,5/10(9.8.2012)

Genialita sebepoškozování podruhé!(3.11.2009)

Tak jako riskovat život pro komerční úspěch nevim no. Někdy tam jsou docela odporný záběry, proto 3.(3.5.2007)

Viděl jsem dvě verze filmu, obě jsou špatným kinoripem a v každé něco chybí. Ovšem pokud si to dáte dohromady vychází vám slušný nástupce prvního filmu. Už při úvodních titulkách, kde jsou hlavní aktéři pronásledováni býky se budete usmívat. Závěr který je udělaný jako muzikál, při kterém se každému z party něco stane nemá taky chybu. I zde nechybí pár nechutností, ale to k jackass patří. Pokud se vám nelíbil první film tak ruce pryč, ovšem pro fanoušky jackass nutnost. Doufám že u nás vyjde alespoň na DVD když se vykašlali na kino.(16.11.2006)

Totální bomba! Jednička mě před čtyřmi lety velmi mile překvapila a byla důvodem, proč jsem si sehnal kompletní Jackass MTV seriál. Number Two je další nadupané dobrodružství této sebedestruktivní bandy a závěrečná "muzikálová" scéna mě doslova srazila ze židle. Vážně bomba! Druhému filmu, který vznikl až několik let poté, co Jackass v TV skončili, bych pak jen doporučil méně nechutných scének, kterých oproti původnímu snímku rapidně přibylo.(14.12.2006)

Pár kvalitních a vtipných scének se střídá s nechutnostmi, které nemají obdoby. BOŽE DEJ TĚM POMATENÝM BLÁZNUM TROCHU VÍC TOHO ROZUMU. 60%(23.4.2007)

jsem sice chytrej hošan, takřka génius dalo by se říct, ale koukat se na to, jak si banda pitomců dobrovolně rozbíjí držku a ještě se tomu směje, mě nikdy nepřestane bavit.(7.10.2007)

Zase kluci nezklamali. Promakanejsi a take trosku uchylnejsi ale furt mooc dobre. Konecne scenka mne opravdu dostala. Ta stala za to.(22.1.2007)

Asi nejodvážnější Jackass co se týče sebedestrukce. Těch znanění, nebo triků s vysokým potenciálem újmy na zdraví je tu opravdu požehnaně. Osobně mě nejvíc dostala scéna, kde se Chrisu Pontiusovi zakousl had do ohambí převlečeného za malou mišku :D. Za super jackassestrádní zakončení přihazuju čtvrtou navíc..(6.6.2011)

• Radiq

Na jednu stranu je tam několik extrémně vtipnejch nápadů, na druhou stranu zas několik extrémně nechutnejch. Některy zhovadilosti měli vynechat a možná bych hodnotil i výš. Opět vyniká úvodní býčí a závěrečná muzikálová scéna. A nejlepši byl dědula s koulema z trenek, chch...(4.12.2013)

jackass2 je lepší než jednička, dost mě překvapilo že knoxvillova parta vůbec nevyměkla. Ono je to třeba pro nás co jsme relativně zdraví sranda, ale dokáži si živě představit že hodně lidí, co to štěstí nemá, musí takovýto alkoholem/drogama/práškama/dovíčím otupělí magoři co si neváží zdraví docela vážně srát. Každopádně je fascinující co dokáží všechno vymyslet, fantazie jim určitě nechybí. V jackass2 má největší hk scény knoxvill ostatní teda nic moc, hlavně mě zklamal steve-o i když nápad dát si tasemnici na oko je něco co může vymyslet jen naprostej blb a popravdě byla to jediná scéna kterou jsem musel přetočit. Asi nejlepší nápad byla ohrada s býkem a houpačkama to byla fakt sranda. No jednu věc jsem si u tohoto filmu ale vážně uvědomil. Měj rád své kamarády :)(14.7.2007)

Vetší magory sem snad nevidel!! Pravě proto jim davam 5 hvezdicek za ty silenosti co predvadej... Kam se na ne hrabou jackass praha!!(6.12.2007)

Podarené vtipy/scénky sa striedajú s tými trapnejšími. To bol vždy hlavný problém Jackass-u seriálového/televízneho aj filmového - neschopnosť udržať si určitú úroveň kvlaity po celú dĺžku trvania. Naštastie v prípade filmu sa to už trochu zlepšilo. Knoxville a spol. by su už mali konečne zafixovať, že niekedy je menej viac.(25.12.2006)

• Raven0

Tak nevím, takovouto prostoduchou zábavu v oblibě rozhodně nemám, spíše naopak. Ale jest pravda, že jsem se párkrát od srdce zasmál. A to jsem neměl v krvi ani stopu jakékoli zakázané halucinogení látky!(5.4.2007)

• LordSnape

Ještě více nechutný a šílený. Ale zábavnější rozhodně ne.(8.9.2007)

Naprosto dementní krávovina o partě kreténů, která se pokouší šokovat diváky svojí snahou o vlastní sebedestrukci všemi možnými i nemožnými způsoby. V některých momentech dosahuje jejich "kreativita" v praxi až tak neuvěřitelných výšin, že se tomu člověk nemůže nezasmát. Ale na druhou stranu je to někdy až tak nechutně uchylný, že normální a především po psychické stránce zdravý jedinec se na to nemůže dívat.. tedy rozhodně ne bez trvalých následků.(12.12.2007)

Ještě potrhlejší a šílenější než jednička aneb všechny neuvěřitelné kousky jsou daleko zábavnější než minule a proto dávám o hvězdu navíc, 4 hvězdy.(15.8.2012)

• Spock

Je to podle mě pěkná blbost. Ukázka nechutností a přiblblých nápadů partičky poněkud výstředních „týpků“. Když je to baví a někdo se je na to ochoten dobrovolně dívat tak prosím, ale já mezi podobnou sortu lidí rozhodně nepatřím. Za co tedy dávám tu jednu hvězdičku? No řekněme, že mám smysl pro humor a „postelová“ scéna mě celkem pobavila. A největší nechutnost? Raději bez komentáře. Pokud si nechcete zkazit den, tak se filmu raději vyhněte. Mohlo by se vám stát, že vás bude ze spaní strašit kůň, pijavice nebo hadi. :-)(6.2.2007)

První půle celkem nudná a nijak extra zajímavá, co se úkolů týče, ale co přijde v druhé půlce ... JE to nářez(10.2.2007)

Zatím nejlepší díl..75%(18.10.2011)

O trošku slabší než první díl, ale i tak se člověk prohýbá smíchy celou dobu. Je neuvěřitelné, že se sejde banda retardů (korunovaných) a natočí spolu pár scének, jak si dělají prdel ze sebe, případně z jiných lidí, ubližují si, žerou a pijou humusy a nasírají všechny kolem a díky tomu se stanou světoznámí. Kdo by to byl řekl? 90%(13.10.2016)

šialení ľudia.(2.5.2007)

• Krasus

Nejsem žádnej extra kritik a celkem toho i dost snesu(viděl jsem všechny tři díly Kameňáků),ale Jackass humor pro mě zůstavá jedním velkým tabu,aspoň z komediálního úhlu pohledu.Dávejte si pijavice do očí,jezte zvířecí výkaly,pobíhejte po ulici a ničte vše co vám příjde pod ruku,ale prosím,už o tom netočte film.(28.6.2007)

Pořád skvělé, ale jednička mě bavila více. Velkým mínusem je český dabing a překlad přezdívky Weemana. (koho napadlo překládat přezdívky?)(1.4.2008)

Nedovedu si představit jaký je to sledovat bez páru kamarádu, se kterými jdeme u těch fórů všichni čtyři společně s Johnnym Knoxvillem pěkně do kolen! (85%)(14.3.2015)

Nechutné ale veľmi zábavné, svoj účel to splnilo tak prečo nie.. Ale aj tak je to banda magorov..(11.1.2007)

viděl jsem...smál jsem se... některé scény jsem si zopakoval... ano jsou to debilové...ano já bych to neudělal... ale podívám se a jsem na to hrdý!!! Filmový zážitek ZERO / Celkový efekt 5IVE!!! ... moment... Ta muzikálová scéna je vlastně to nejlepší co jsem viděl od TEAM AMERICA...jestli se to počítá(23.6.2007)

Je možné, aby vás jeden ,,film" dokázal přinutit blít, odcházet od obrazovku každých 10 minut nebo dostávat do záchvatů smíchu ? Jasně ! Stačí se podívat na Jackass film 2 a stane se vám to taky. Téhle partičce není nic svaté a tak máte o zábavu postaráno celých 95 minut !|88%|(30.7.2007)

Pokud se vám líbil první díl tak se vám bude líbit i druhý. Záleží na tom jestli tyhle "dementy" můžete nebo ne. Já jo a bavil jsem se.(23.12.2009)

Něco takového se jen tak nevidí. Snímek, který dokáže vyvolat fyzické reakce u diváků tu dlouho nebyl a nebude, takže objektivních 80% = 4/5, protože tohle je fakt síla v pozitivním i negativním smyslu slova zároveň.(16.11.2010)

niektoré kúsky stáli za to :D (skákanie a nalepovanie sa na náklaďák....), niektoré boli o dosť nechutnejšie ako v 1 a niektoré som úplne preskočila (napichnutie sa ako návnada, no bleee)(3.1.2011)

• boogieman

Presne na toto bol vyrobený obraz. Aby sme sa mohli pozerať na takýto grc.(30.4.2011)

Sú to proste magori, lenže s tým rozdielom, že vedia robiť show.(3.2.2012)

• Kosmik 1

O něco málo lepší než první díl, ale pořád stejně úchylné a místy i trapné. 25%(22.2.2014)

Co jsou tihle týpci ochotni podstoupit pro pobavení diváků je až šokující a přesto úžasně zábavné.(31.5.2007)

Zvrhlá zábava pro zvrhlé časy, v jakých žijeme. Znovu to stojí za to, i když Dave England mě už trochu sere a rodiče Bama Margery se také mohli více zapojit. Jinak kousky jsou ještě drsnější než obvykle. Jenom čekám, kdy si někdo z nich zlomí vaz. Na kultovní jedničku to však nemá už jenom proto, že jednička prakticky seznámila veřejnost s fenoménem Jackass a první dojem je vždy nejsilnější.(8.9.2007)

Rad bych vedel podle jakych kriterii by se toto melo hodnotit? Ja davam 3 hvezdy,obcas mne to dost rozesmalo,obcas jsem mel snahu si zavrit oci napr kdyz si propichoval jeden tvar hackem na ryby, to bylo dost ostre.Nasledne plavani na udici mezi zraloky mi prislo take jako originalni kousek.Prvni pohled na starou pani nahatou na ulici mi prisel dost silny,avsak po case kdyz si nani clovek zvykne to jde.Nejvyse nebezpecni mi prisli byci. Pijavice na oku to byl doopravdy ulet i pro mne o piti konskeho spermatu ani nemluve.Kdyz bych si mel neco sam skusit asi by to byl let raketou na mesic.(12.2.2008)

wtf, co sou tihle pubertální chlapíci zač?!?sadisti, úchylové, bezhlavci, hazardéři a prasata, jimž nic nepříde svatý, natož nerozumný, natož nemožný...dlouho sem se rozhodovala, jestli mě to baví a jestli neklesnu v něčích očích, když řeknu, že jo. No a...jo, baví.(12.11.2008)

Ty nechutnosti jsou zbytečné. Když se ti kokoti zaměří na legraci, tak z toho občas vznikne dobrá soda. Houpačky s býkem nebo anakonda mezi balónky - ano, to bylo super :) . 67%. "Dějiny nejsou jen dějinami pokroku, velkých činů a velkých lidí, ale i lidské hlouposti." (Josef Čapek)(19.12.2010)

Nevim nevim.... Nikdy se mi u sledovani cehokoliv na pocitaci neudelalo spatne, coz se po scence s konem zmenilo... to je fakt humus... Ostatni sceny vam daji presne to, co od Jackassu ocekavate, nicmene i zde se najdou slabe kousky...(7.11.2006)

niet lepšieho filmu na akcie typu chata s kámošmi :)(31.12.2006)

Takhle už jsem se dlouho nezasmál, opravdu dlouho. Sice se nejedná o film, ale o řadu na sebe moc nenavazujících bláznivých scének, které rozhodně nejsou pro slabé žaludky. O blití, pojídaní fekálií a jiné hnusy nebude nouze... Nechci spoilovat, ale pítí koňského spermatu zvedlo mandle i mně. Přesto je to opravdu sranda, ale při snídani (jako já) nebo při jakémkoli jídle se na to nedopuručuji dívat.(14.7.2007)

Tohle je teda ale banda úchyláků, nezkusil bych ani jeden jejich fór, ale když je to baví....... :-)(28.12.2007)

Buranská primitívna zábava .To asi vystihuje pravú pointu chlapíkov , kde sa ale musíte smiať a zarovno krútiť hlavou s myšlienkou , že šialenstvo nemá hranice .(26.9.2008)

• Aslan

nechutne dobré.... :)))(15.1.2011)

• Paity

Je nádherné vidět, jak žijeme ve světě, kde někdo vydělává tím, že jezdí v nákupním košíku dolů z kopce, aby spadli do rybníku plného zeleného humusu...(11.12.2012)

Co člověk pro těch mizerných 15 minut slávy je schopný udělat,podle tohodle kousku všechno-třeba i narvat svýho ptáka k obědu nasranýmu hadovi:-)(10.4.2007)

Jedna humusárna vedle druhé, ale houpačku s býkem bych zkusil :D(23.2.2008)

No myslím si, že první díl byl o něco málo lepší, ale i zde jsem se náramně bavil. Snad někdy bude i trojka :-)(8.2.2009)

Takhle už jsem se dlouho nezasmál!(25.5.2010)

Dalšie pokračovanie týchto šialencov. Musím uznať, že aj na tomto pokračovaní som sa válal po zemi. Dialšie vtipné scénky atď. Neviem sa dočkať, kedy si pozriem tretí diel....(9.1.2011)

Nebýt těch fekálních scén, bylo by to na víc hvězdiček. Smál jsem se docela často, někdy jsem jen zíral, jak se do tohohle můžou ti blázni pustit, ale také se mi občas chtělo zvracet. Sledovat, jak někdo vypije koňské sperma či spolkne hovno, mě opravdu nebere.(6.2.2007)

Hodně hustej mix všeho úchylnýho co se do filmu jen tak nedostane. Těch pět hvězd je dost relativních ale když je něco neobvyklý a ujetéhý jako tohle...(9.6.2007)

Dvojce nechybí nic, je to holt pokračování skvělý jedničky.(17.10.2010)

Tuhle šílenou partičku kolem Knoxvilla mám strašně rád a jejich kousky mě vždycky zaručeně dostanou.A tenhle film je vůbec to nejlepší co kdy natočili.(10.10.2012)

Partička "samovrahov", "úchylákov" a "nechuťákov" vo filme v ešte lepšej forme ako pri premiére.(18.8.2019)

• Wenca888

Chvílema vtipnější než "jednička"... Ale na druhou stranu chvílema maximálně trapný. Nebo snad někomu připadá vtipný pít koňský sperma?(21.8.2008)

• dehlie

takže takto. prišiel som z mesta na nový rok a vidím ako niekto v tv ide žrať hovná. nechutnosť dostala nový rozmer.(1.1.2010)

Tak toto bolo brutal :D Len nechápal som to s tými žralokmi. AKo to, že ho nepohryzli? Inač ty teroristi na konci bol riadny adrenalín. Škoda, že ho kámoši nenechali v štichu(2.1.2010)

• sona123

Tak toto skutečně nemá obdoby. Přemýšlím, kdo je cílovou diváckou skupinou a je mi jasné, že já to nejsem. OK, zkraje to šlo, ale jak začalo přituhovat (skutečně někdo může polknout koňské semeno, nebo si nechá srát na hlavu a ještě mu to přijde vtipné a ne nechutné???), tak jsem to prostě srabsky vypnula. Odstud podsud. A to jsem si myslela, že jsem hodně otevřená a už vůbec né prudérní. Chyba!(12.1.2010)

Super zábava....ale na to som si už pri Jackasse zvykol...jednoducho super scénu strieda ešte lepšia..veľa bolesti a nadávok..to je ono!(5.7.2011)

pro mě asi nejlepší díl, protože hrátky s nebezpečnou zvěří jsou už opravdový hardcore .) Kdo někdy přišel byť i jen s berany do styku, ví že tady už končí prdel. A test obranné munice? To jsem nepochopil už vůbec. Knoxvillovy koule musí mít aspoň dvě tuny, protože do čeho je ten týpek schopen jít, nad tím zůstává rozum stát. Ve všem, co souvisí s býky, Knoxville jasně kraluje a je si toho vědom. Aneb když se rozdával pud sebezáchovy, stvořitel musel Knoxvilla a jeho partu vynechat obloukem .) "if your gonna be dumb, you gotta be tough" https://www.youtube.com/watch?v=Z3MsbJ32FvE(1.2.2016)

Prakticky na stejné úrovni jako první díl až na propracovanější scénky, které zaručí, že je jen tak někdo nenapodobí.(14.11.2007)

Partička okolo Johnnyho Knoxvilla to opäť roztáča na plné gule. Už začiatok, v ktorom sa po mestečku začínajú rozbiehať býky necháva tušiť ako to celé bude tentoraz vyzerať. Tento diel je ešte drsnejší ako jednotka, scénky sú bolestivejšie, ale po pravde je to aj vačšia zábava:D.(18.7.2008)

Viděno ve tři ráno na chodbě vysokoškolské koleje po návratu z hospody. Mno, téměř ideální zábava na víkendovou chlastačku na chatě rodičů spolužáka ze střední. Popravdě přiznám: některé scény mě hodně pobavily, u jiných jsem jen nevěřícně zíral, co všechno ty dementní pošuky může napadnout :-)(5.2.2009)

To sú ale hovädá :D(1.1.2010)

• (Z)denny

Pokračování ubohosti..(18.4.2010)

Mám rád takové film, kde jsou taková videa obsahující takhle šílené kousky. Navíc v komediálním podání. Pro Jackass mám slabost hned po tomto dílu. Vlastně ještě nedávno jsem o nich nevěděl skoro nic. Opravdu perfektní a šílená komedie, u které jsem se fakt pobavil... až na tu babičku, co dělala děvku a sraní do barbie domečku :-).(16.11.2012)

• lykan9

Oproti jedničce je znát větší rozpočet a trochu větší ucelenost. Dokonce ve dvojce bylo i více bláznivin, u kterých jsem se i zasmál. Rozhodně to nejsou části plné exkrementů. Jinak si myslím, že na youtubery naší doby názor už nezměním a stále budu přesvědčen o tom, že uctívat lidi,kteří jedí vlastní hovna a moč, mohou jen psychicky nevyrovnaní lidé.(11.11.2016)

Oproti jedničce mnohem vyhrocenější - myslím tím kvalitu. Některé scénky opravdu trapné, některé hodně moc zábavné, nic mezi tím. Ty zábavné převažují nad těmi trapnými a intro a outro je opravdu hodně originální.(7.3.2009)

shoking :D mistama naprosto nechutné, místama naprosto fascinující, místama děsivé - magoři jsou to! :D(1.12.2010)

Teda nevím jak vy ale já se válel v křečích. Je to sice stupidní a slabomyslné, ale zábavné a o nic jiného tady snad ani nejde ne?(19.12.2007)

Dvojka je síce o niečo lepšia ako jednotka, ale päť hviezdičiek by som dal iba v prípade, že by vystrihli niektoré žalúdok zdvíhajúce zábery. Mám rád humor absurdný, čierny aj politicky nekorektný, ale "fekálny" humor ma naozaj nerozosmeje. Čo sa týka pripomienok niektorých ľudí, že Johnny Knoxville a spol. nemajú mozog v poriadku (keď si napríklad jeden z nich dobrovoľne prepichne háčikom na ryby líce), zaujímalo by ma koľko z týchto "kritikov" dovoroľne vdychuje do svojho tela decht, nikotín a daľšie toxické látky obsiahnuté v cigarete...(4.6.2008)

Na tejto partii som sa zabával ešte v časoch pred ich filmami, keď som náhodne pred polnocou prepínal programy a na MTV sa diali šialené veci. Potom som už čakal každú sobotu a váľal sa od smiechu čo za hovadiny zase vymyslia. teraz už mi to až také vtipné nepríde a viaceré nechutné scénky radšej vynechám. No vždy ma pobaví prevlek za starčekov, ktorým visia, trčia rôzne intímne partie tela :)(13.11.2010)

• Olík

Jako dvacetiminutová tv-show nebo pozadí bujaré studentské párty, proč ne? Ale jako seriózní hodinu a půl dlouhý film – to je látka pouze pro fanoušky!!!!!! Každopádně si pánové svým způsobem zaslouží hlubokou poklonu – ruku na srdce, kdo z Vás by toho šel???(16.5.2011)

stačí pozvat několik kamarádů na pivo k sobě domů a pustit toto...máte hned o zábavu a zkaženou chuť postaráno :D(25.9.2011)

Dostal ma už hneď ten úvod s býkmi, hlavne keď sa pred kamerou objaví Johnny Knoxville, zakričí ''Zdravím vás, ja som Johnny Knoxville a toto je Jackass!'' a v tom ho zvalcuje rozzúrený býk cez celú obývačku domu. Tu nemožno hovoriť o filme, paródii, toto sa nedá popísať slovami, to sa musí vidieť a nechápavo pri tom krútiť hlavou a zamýšľať sa, ako to tých bláznov mohlo napadnúť.(22.11.2013)

• Jano...

Keď na párty mrzne zábava a nemáte žiadne čučo, pustite si Jackass. Uvidíte, že solídne povracať sa dá aj tak. A najhoršie na tom je, že ani pri tom sa nebudete môcť prestať rehotať.(29.10.2014)

Tak tohle je bez debat ten největší masakr od Jackass, co se dá vidět. Téměř v každý druhý scéně de těžce o držku...a v těch co nejde se zas člověk dusí smíchy (děda s koulema venku nebo Ehren s xichtem polepenym chlupama z prdele) :D Už sem to viděl snad 4x a těch 5* si to prostě zaslouží !(25.11.2006)

Kolosální blázni.(1.5.2007)

Jako vsechny dili Jackass si zaslouzej 5 hvezdicek..ne kuli tomu jaka to je chujovina,ale **herci** si to zaslouzej bezkopromisne :)..a ne? kterej z vas by posutel draka z prdele ? nebo kdo by z vas delal stafetu ktera ubsahuje plazeni mezi krokodylama probehnout ohradou plnou prasat a sracek a chcanek..bezet pred 15 vojaka s painballovima pistolema a na konci vypit panaka flusancu..tohle ja obdivuju.. sem mladej taky delam kraviny :d ne tak drsny jako oni .. ale ocenit to proste musim :)(2.1.2008)

Upozornění: Kousky, které uvidíte prováděli profesionálové. V zájmu vlastního bezpečí a i bezpečí ostatních je nezkoušejte realizovat. Úplný začátek je perfektně vymyšlený. Partička chlápků, co vymýšlej bolestivé hovadiny, nad kterýma zůstává rozum stát a oni z toho mají hroznou srandu. Ale mají moji plnou podporu:D(5.8.2007)

Jednoduchý, ale kupodivu velmi úspěšný nápad, s jakým přišli kluci z Jackassu pobaví i napodruhé. Čekal jsem, že opakovaný Jackass nebude Jackass, ale nuda se nekonala. Určitě je to díky drsnějším kouskům, které aktéři provádějí. Třeba hrátky s býky už zaváněly krchovem, stejně tak plavání na háčku mezi žraloky a včely v zamčeném autě či pijavice v oku určitě taktéž nebyly příjemné. Jinak jde ale o opakovanou šou, takže lehký pokles se dá očekávat...(21.1.2008)

To je ale prdel...co!!!!(17.4.2008)

Jak dlouho jěště vydrží Johnnyho koule všechny ty rány??Doufám,že jěště dlouho..(31.8.2008)

Zábavné, ale už od prvních scének vidno, že neuvěřitelně úchylné a nechutné dílo. Dal bych klidně 5* za nápad i celkové provedení toho všeho, ale skutečnost je taková, že se mi místy chtělo i zvracet.(2.6.2009)

To není zábava pro ty co mají rádi Spalovače mrtvol. Je to pro teenagery a ty se z větší části baví! Takže to svůj cíl splnilo! btw Naprostý magoři :-D(19.5.2010)

• Fat'Fatal

Jackass 2 přidává oproti jedničce solidní humáče, sere se tu každou chvíli, weeman vás postříká vodní pistolí naplněnou močí atd. Tyhle fórky rád nemám, ty kanadské z prvního dílu byly mnohem lepší. Naštěstí jackass točí i "normálnější" věci, třeba stařík a stařenka jsou jednoznačně největší plus, a nejvíc jsem se zatlemil ve scénce staříka Knoxvilla s vnukem :))) Byly by to tři hvězdy, ale fakt za kadenci humáčů dávám jen dvě. // Viděl jsem v originálním znění.(4.3.2011)

Opět co jednička, stejně nechutné, zvrhlé, úchylné ale pořád se směju.(30.10.2012)

Je to velice zvláštní "film". V jednu chvíly jste absolutně znechucený a utíkáte od televize a v druhé se klátíte smíchy k zemi. Absolutně jsem žasla, jaký svině jsou jackass chlapci, když kamaráda, který má panickou hrůzu z hadů, zamknuly s jednou takovou potvůrkou. Ale stejně mi to nezabránilo, abych se nesmála. Nojo, po prvním díle se ze mě stala svině a s radostí to přiznávám.(18.5.2007)

To jsou fakt debilové!(7.7.2009)

• RajCZitko

Klucí by se měli víc zaměřit na zábavu diváků než na svoje nějaké fakt nebezpečné cíle. v 3D (díl) se jim to právě pěkně povedlo.(11.1.2011)

• bohhous22

Fascinují mne výroky některých uživatelů!Myslel jsem,že mate rádi filmy,když se serete(dámy prominou) do databází jako je tato.Nejvíc mě rozdestroyovala hláška:,,Neodolatel'ne zhovadilý humor.....!POMO(24.10.2014)

výběr snad nejlepších scén co kdy natočili, smál jsem se od začátku do konce!!(6.11.2006)

Jako pijavice v oku to je fakt uz trochu moc!!!! Ale jinak moc velka sranda!!!! A lepsi nez jednicka!(16.1.2007)

• deep

po pár pivech a slivovicích jsem se u některejch částí bavil, u jinejch nudil a u zbytku si otestoval, že můj žaludek má až nečekanou výdrž. Po jednom dni a snad už úspěšně zahnaný opici si pamatuju tak 4 scény, který byly vtipný. zbytek byl ztrátou času.(27.9.2008)

• jafuska

nevím co mělo za smysl točit takovýto film, tonení ani film, ale spíš dokument, mě to teda nepřišlo jako nějaká legrace, ubližovat si, a ještě se tomu smát, nelíbilo se mi to, kdo má rád tento typ humoru dobře, ale stejně nedoporučuji, ztráta času(26.11.2009)

Vysoká škola humoru, občas to však riadne prestrelia.(23.2.2010)

• Nessos

Tramas, humus, prasečina. FUJ!(29.7.2010)

Opět neskutečné šílenosti a zhovadilosti. Tahle partička nikdy nezklame, když čekáte, že už vás ničím nepřekvapí tak Knoxville a spol udeří tvrdě.(3.1.2012)

Já se u toho bavila neskutečně, protože popravdě neznám žádné jiné osoby se stejným psychichickým narušením jako jsou vidět v téhle šílenosti.(17.2.2012)

Pár kluků se sejde a udělá takový kraviny jaký viděl málokdo. Tohle prostě rozesměje(26.11.2014)

• Brano

Pokračovanie o partii bláznov, ktorí pre peniaze spravia všetko. Z tejto série asi najpozerateľnejší diel, ktorý je miestami dokonca i zábavný. Najmä scény s Knoxvillom, ktorý bol prezlečený za starca. Oproti jednotke zlepšenie, pretože sa tu už dá občas aj zasmiať. I keď samozrejme tento humoru nie je pre každého, pretože opäť je tu dosť nechutnosti. Niektoré scény si mohli znovu odpustiť. /45%/(11.10.2015)

Nechutné a nechutne zábavné zároveň! Komu nevyhovuje drsný, skoro až sadistický druh humoru, nech sa od tohoto filmu drží ďalej. A taktiež všetci, ktorým vadí krv, násilie, masochizmus, zvracanie, klystýry, jedenie koňských hovien a pitie koňského semena... Ale my ostatní, my sa pobavíme... :D(30.9.2008)

Výpravnější, drsnější a hlavně nechutnější než první díl. Kvalitativně však stejné - tedy docela fajn :)(24.1.2009)

V podstatě stejné jako "jednička", ještě více se potvrzuje že Johnny Knoxville je magor. Možná ještě více nechutné než první film. Co se mě týče vypustil bych scény s koňským spermatem, hovnem a pijavicí....všechny tyto scény jsem musel přeskočit, jelikož by mi to neudělalo dobře. Samozřejmě nejde o žádný inteligentní humor, ale i přes nechutnost a demenci filmu musím uznat, že jsem se opět hodně nasmál.(26.9.2009)

• Gadamf

Tak, nechutné to bolo, bláznivé to bolo, miestami i zaujímavé... ale čo na tom malo byť vtipné?(1.1.2010)

Moja obľúbená partia šialencov prekonala sama seba. Jackass 2 ponúka dosiaľ najlepšie kúsky či už sa jedná o nechutnosť, zvrátenosť alebo hazard so zdravím a vlastne aj životom. Ťažko povedať kde chodia na takéto "skvelé" nápady ale stierať hranicu medzi genialitou a stupiditou sa im darí na výbornú. Čerešničkou na torte je záverečná muzikálová scéna v ktorej Johny Knoxville napodobnil legendárny kúsok od Bustera Keatona s padajúcim domom. Grand opening, grand closing.(10.11.2010)

• fordhont

Za kaskadérský kousky "4*", ale za ten fekální humor "odpad!". Suma sumárum 2*.(11.9.2011)

Prostě hovada!! U některých scén sem chcal smíchy u některých sem se málem poblil.. :D Ale mají můj velký obdiv! 100%(9.9.2013)

Títo chalani sú neskutoční blázni. Bavil som sa o trošku viac ako pri jednotke, to musím priznať. Fakt neviem, čo ich vedie k takým kúskom, ako nechať si prisať pijavicu na oko... 70%(12.9.2013)

Tak isto ako jednotka je toto perfektný diel. Dobré kúský a predovšetkým hlášky. Zo srdca dávam 5*(3.1.2015)

• Crybaby

Neurazí, ani nenadchne. Na také to nudné sledovanie "niečoho", to bohato stačí.(6.2.2015)

Tak toto bol zatiaľ najlepší diel aký som videl.Klobúk dole na dosť veľa vecí by som nemal gule.(20.8.2016)

5/10(19.1.2017)

boze tyhle prasarny co si vymysleli jsou jeste horsi nez kdy jindy...(22.4.2007)

Myslím že to nejlepší z Jackass shlédnete právě zde. I když nechutné i tak je to hodně zábavné a scény nepředvídatelné. 75%(25.6.2007)

Úplne krutý nárez.Tak to má byť.(6.8.2007)

blbci(3.5.2008)

I don't know why, but I love it!!..takovej nářez jsem fakt nečekal.Celej film jsem se neuvěřitelně tlemil a při každý scéně mě bolelo celý tělo(hlavně kulky :D..). S velkou natěšeností du do trojky :).(26.6.2011)

• mikella

Vo svojej podstate to je celkom zaujímavé a aj smiešne ale niektoré kúsky mi prídu moc nechutné a zvrhlé!! No ale asi aj o tom to je!!(2.10.2011)

• milhouse86

To sa ani nedá ohodnotiť. Možno za 5, možno odpad, určite silné kafe. Sánka mi padla niekoľkokrát.(6.5.2012)

Pokračování ve stejném duchu a stejným osazenstvem jako v prvním díle.(5.4.2015)

Ameriku a dementný humor z duše nenávidím. No Jackass je tak geniálne debilný a zhovadilý, až som pri niektorých scénach plakal od smiechu. Čudujem sa, že väčšina tých chlapov ešte žije.(8.10.2015)

Druhý Jackass o niečo lepší ako prvý, ale stále na môj vkus nie to pravé. Seriál som mal rád a celkovo filmy tiež, ale proste tomu nemôžem dať viac ako priemer. Až tak som sa nebavil.(25.1.2018)

Joo..taky nej díl.(6.3.2018)

Dvojka mi přijde o dost lepší než 1 i když je tu zas víc nechutností(21.8.2006)

• zaack

V podstatě to samé co jednička, jen je to víc nechutný a méně vtipný.(1.1.2007)

Tak nevim. Bud sou uplne blbi, nebo to sou vsechno cvoci. Kdo jinej by se nechal dobrovolne nabrat od bejka. Jinak Dave England zase ukazuje, jaky je to nehorazny prase :D(9.1.2007)

banda silencu co maji radi extrem.Urcite to neni nic pro slabe povahy.Me osobne se libi nektere sceny ale hodne jich je zalozene na nechutnych vecech.nektere sceny sem radsi prepinal.jinak hazarduji se svym zdravim a nevazi si ho,zatim co druzi treba trpi s trvalymi nasledky ktere se jim prihodily nestastnout nahodou.Ale ja si myslim ze na ne jednou dojde a par lidi u toho chcipne a bude po srande nebo skonci na invalidnim voziku a uz se z neho nepostavi a ani uz nebude schopen vykonat nutnou potrebu jako kazdy jiny clovek.vtipy sou zalozene na lidskou debilitou a psychickym zaostalosti(26.4.2007)

Knoxville je magor, o tom žádná. Prostě super nářez.(21.12.2008)

Tahle píčovina je snad ještě sprostější, nářezovější a ruzných tekutin plnější než díl první. Tu úvodní scénku už hoši bohužel později nepřekonají. Ale i tak je to mazec. A ty bonusy...(23.2.2009)

Najlepšia jackassovka :). Pre niekoho nechutné, pre niekho trápne... Nájdu sa však hlupáci, čo sú schopný robiť niečo takéto ? Áno sú, ale tí to začali robiť až po nich :). Nechutné,to áno, primitívne atď,ale výborné. A v tejto dvojke boli si museli nacvičiť rôzne scény, mám na mysli opening a koniec. Proste nářez.(4.9.2009)

Super :D(3.1.2010)

Kdo by neznal Jackass a jejich prasárny, které předvádí v čele s Johnnym Knoxvillem. I když jsem si u něčeho říkal,že už je to trochu moc, tak mě to pořád dokáže pobavit. Steve-O je dobrej psychouš)(28.8.2010)

Vždy ty istý jackassovci s novými sviežimi šialenými nápadmi. Na ktorých sa dá super zabaviť. Ale niektoré sú fakt brutálne.(6.5.2011)

Tak toto je fakt brutálna zábava. Pri niektorých scénkach neviete, či sa máte smiať, alebo sa "strachovať" či sa niekomu z nich niečo nestalo. Toľkoto bláznivých a zábavných scén nenájdete len tak ľahko. 8/10(14.10.2012)

Pořád ještě trochu nevím co se mi na tom líbí, ale líbí se mi to.(1.4.2013)

To stejné jako u všech dílů, baví mě ta jejich volnost a touha nezastavit se před ničím, a navíc když je to nehorázná prdel?(8.4.2013)

No, je pravda že některé již zde zmiňované scénky ve filmu být nemusely, ale jinak je to skvělá zábava sledovat co ti blázni zase vymyslí:-) Akorát člověk chvílema opravdu kouká, co všehno jsou schopni udělat, někdy to vypadá opravdu nebezpečně:-)(7.1.2008)

O kapku lepší než jednička...Víc sem se smál, ale nějaký prasárny jsou už fakt moc..:))(19.11.2008)

mehehe(22.3.2009)

• bocy

Jednotka sa ki páčila oveľa viac, hoci aj v dvojke bolo pár dobrých sránd, ale už to nebolo ono...(21.11.2009)

Nechutné, šokující a sakra zábavné. Nevadí mi skoky s vozíkem apod., ale detaily ho*en, s*aní pomocí trubičky rovnou do ksichtu apod. jsou známkou úpadku lidské rasy :/. Zbytek super, takže 75%!(1.1.2010)

Každej se musíme něčím živit... tady je vidět, že fantazie klade fakt velký lejna(11.8.2010)

Dvakrát za sebou jmem to sjel a paráda, podruhý ještě lepčí.(16.11.2010)

Tohle vlastně ani není film, jen sled scének jako z nějakého "funny home video" pořadu. Jenže co naplat, je to prostě zábava. Vtipná, dechberoucí, nechutná, perverzní a já nevím co ještě, ale stojí to za to. Johnny Knoxville a Steve-O mají pud sebezáchovy snad na ještě nižší úrovni než zbytek partičky. Bavil jsem se královsky, ale musím přiznat, že mě párkrát i blitíčko pokoušelo.(19.12.2010)

Tento film som videl dosť dávno, takže si prene nepamätám jeho scény, no za všetky Jackass diely môžem povedať, že ma bavili, takže nemusím loviť v hlave, či sa mi 2-ka páčila, alebo nepáčila. :)(15.6.2011)

Bavila jsem se královsky! Kluci jsou fakt borci, i když to možná bylo místy perverzní a nechutný no...:D to je každýho věc. A ten závěr- skvělý! Hvězdička navíc za Johnnyho krásný tělo :P(22.7.2011)

• Choucas

Hloupé, nevkusné, nesouvislé a nechutné - a pro mne bohužel extrémně nudné.(1.1.2012)

odpornější prasárny než v prvním díle, zábava jen pro lidi, jimž nevadí odporný a stupidní humor... co vlastně jiného člověk chce vidět, když si to pouští?(12.1.2012)

Normálne by som hodnotil za 4, ale som fanúšik a videl som to v kine v USA, takže super atmosféra, rehot a davová psychóza urobili svoje. Samozrejme lepšie ako jednotka s poriadne zvrátené. Čo viac si môžeme priať...(9.2.2012)

Dvojka je snad ještě nechutnější než jednička. Poprvé jsem někde ve filmu musel přeskočit pár pasáží, protože už to bylo moc i pro mě, a to mám rád krvavý horory a tomu podobnému. Ale zase musím dát 4 hvězdy, protože to jsou psychopati :D(22.2.2012)

výborný guláš bláznivých nápadov(18.7.2012)

Co k tomu dodat??asi jen Jackass!!!!(22.1.2014)

V tomhle filmu jsen se opravdu párkrát vážně pobavila. Někdy se opravdu divím že nebyli žádné větší zranění. Ale některé nechutnosti byli i na mě o to myslím zejména prdici maska!Krom par nechutných kousků jsou to v celku vtipné scénky. Každopádně si nemůžu za tu to kravinu dovolit dát 4 hvězdičky. Ale pobavit se u toho dá a někdy skvělé(4.5.2015)

Tak a máme tu druhý a ještě šílenější díl. To co jste si mysleli že není možné, tady možné je. Co všechno se tam stane vám psát nebudu, ale připravte se na extrémy. Hvězdiček 4****(17.4.2019)