O pokračování New York Times napsaly: „…nejodvážnější, nejuvolněnější komedie moderního filmu.“ Spoře odění kašpaři Johnny Knoxville, Bam Margera, Steve-O, Chris Pontius, Wee Man, Ryan Dunn, Preston Lacy, Dave England a Ehren McGhehey opět pohoršují na velkém plátně s absurdní směsí senzace, darebáctví a neplech v Jackass 2. Užijte si nekontrolovatelné záchvaty smíchu a návaly dávení, když chlapci vyšlou svá otlučená těla do boje s těmi nejabsurdnějšími situacemi. Ať Pontius předvede své mužství v loutkovém divadle nebo se Knoxville převlékne za devadesátiletého muže, vždy ví, co vás zvedne ze židle při jejich výpravách za nesmyslnou zábavou. Spolu s nepoužitými, vynechanými scénami, přidanými úseky a dalšími bonusovými drobnostmi je Jackass 2 komedií, kterou si budete pouštět stále dokola. Připoutejte se a připravte se na nekompromisní zážitek – Jackass 2. (oficiální text distributora)

tuberaq

odpornější prasárny než v prvním díle, zábava jen pro lidi, jimž nevadí odporný a stupidní humor... co vlastně jiného člověk chce vidět, když si to pouští? ()

Yelush

Normálne by som hodnotil za 4, ale som fanúšik a videl som to v kine v USA, takže super atmosféra, rehot a davová psychóza urobili svoje. Samozrejme lepšie ako jednotka s poriadne zvrátené. Čo viac si môžeme priať... ()

sako44

Dvojka je snad ještě nechutnější než jednička. Poprvé jsem někde ve filmu musel přeskočit pár pasáží, protože už to bylo moc i pro mě, a to mám rád krvavý horory a tomu podobnému. Ale zase musím dát 4 hvězdy, protože to jsou psychopati :D ()

marvelgirl1

V tomhle filmu jsen se opravdu párkrát vážně pobavila. Někdy se opravdu divím že nebyli žádné větší zranění. Ale některé nechutnosti byli i na mě o to myslím zejména prdici maska!Krom par nechutných kousků jsou to v celku vtipné scénky. Každopádně si nemůžu za tu to kravinu dovolit dát 4 hvězdičky. Ale pobavit se u toho dá a někdy skvělé ()