Jackass 2

Jackass 2

Jackass: Number Two

Komedie / Akční

USA, 2006, 95 min

Přiznám se, že jsem se na to hodně těšil...o to víc bylo moje zklamání, které jsem po shlédnutí filmu utrpěl. Je to stejné jako jednička, tudíž nejlepší scény, které Jackass od vzniku prvního 'Movie' vypustili. Jestli to jsou nejlepší scény nebo ne, to netušim, jasné je, že řada z nich je opravdu neorázně nechutná a naprosto zvrhlá a ti lidi z party jsou fakt děsný prasata a nemá to cenu dál řešit. Za to řada scén je naprosto geniální a je opravdu těžké hodnotit něco takového. Mezi tyto scény patří např. arab v taxiku nebo rocket man. Taky jsem si všiml toho, že Johnny Knoxville dostává jednu ránu za druhou a schytá toho nejvíc z celý party a často jde i o život i když je pravda, že si s ním zahrává téměř každý. Ač jsem řekl, že zklamání tak tím myslím to, že do filmu zahrnuli opravdu nechutné scény a je to škoda...mělo by se to podle mě ubírat trochu jiným tempem.(12.10.2006)

Některé momenty jsou vrcholně zábavné (taxík, scénky s dědkem, Puppet Show), jiné zajímavé tím, že už to (pro někoho) přestává být legrace (Steve-O a žralok, kobra, test obranné munice) a pak jsou tu jiné, které jsou totálně nechutné (koňské sperma, pijavice v oku, prdící helma). Ale vždycky se můžete bavit tím, co Johnny Knoxville a spol. zase vymyslí.(22.8.2007)

Jackass nikdy nebylo o pouhým skákání mezi střepy z osmimetrové výšky. Knoxville svůj pořad etabloval spíš jako zábavu pro náročné a intelektuály - jelikož čím je člověk chytřejší, tím požaduje hrubší a vzletnější rozptýlení -, ale nezapomíná na tzv. brutalitu s lidskou tváří a stejný prostor věnuje nekompromisním kouskům jako lidem, kteří je provádějí.(12.12.2007)

Je tohle možné? Banda úchyláků předvádí několik opravdu nechutných scén a také scény, ve kterých si způsobují bolest. Například scéna, ve které si čtou něco na srdci v hotelu a ze srdce se vynoří pěst a ti chlápci se smějí, až tam lezou po zemi, tak bohužel ten smích mi připadá velmi nucený!!! Jinak abych jen nekrizitoval. Je samozřejmé, že se zde najde i pár vtipných scén při kterých se prostě zasmějete ale ty nechutné scény, například s koněm. To je prostě hnus, jenž se nemůže libit snad nikomu a nebo jsem možná nepochopil tento fekální humor!!!Dále mně potěšila velmi krátká účást skateové legendy Tony Hawka a bmx legendy Matta Hoffmana . Prostě průměr!!!(21.1.2007)

Na tejto partii som sa zabával ešte v časoch pred ich filmami, keď som náhodne pred polnocou prepínal programy a na MTV sa diali šialené veci. Potom som už čakal každú sobotu a váľal sa od smiechu čo za hovadiny zase vymyslia. teraz už mi to až také vtipné nepríde a viaceré nechutné scénky radšej vynechám. No vždy ma pobaví prevlek za starčekov, ktorým visia, trčia rôzne intímne partie tela :)(13.11.2010)

• - Scéna, kde Knoxville šňupe wasabi, byla natočena v den jeho narozenin. (toomm)

• - Všechny scény s Vincentem Margerou byly vystřiženy kvůli jeho sexuálně motivovanému útoku měsíc před premiérou filmu. (toomm)

• - V titulcích na konci filmu Bam Margera řekne: ,,Bože, nedopusť, aby se točila trojka." O čtyři roky později běží na plátnech kin třetí pokračování s názvem Jackass 3D. (zawa)