Kámoš 3

Carl Borack

Scénografie:

Cat Dawson

• lardko

Jednička je jediná na kterou se dá normálně koukat.(12.2.2016)

• ARI50

Nevím jestli příběh měl cenu ještě víc rozebírat podle mě snad končíme s kámošem.(8.9.2018)

opravdu zajmavy film o přirodě. jedna rodina ma psa který se boji jit k sousedovi ale jeho rodina chce aby jednou šel k sousedovi ale mezi tím se stane že jeho kluk najde stopu.bota v louži. pes hleda dal ale je jednou den kdy jdou k vodě přes most a holka jim spadne do řeky. kluk a pes ji jdou zachranit.jenom že se klukovi zasekne noha . ale ho soused zachrani i s holkou jenom že se stane .že toho psa unese proud a soused ho zachrani a pak už se nebude bat jit k sousedovi napsal honzík(20.8.2009)

Takový pohodový film na skouknutí, ale moc od něj nečekejte. Je jakoby poslepovaný z několika nezávislých dílů, uměle gradovaný.... Jednou skouknout a dost...(10.7.2014)

Celkom dobrá séria týchto filmov pre celú rodinu. Bavil som sa pri každom diely a to aj pri tomto. Ale na jednotku už nemá žiaden diel.(31.12.2017)

Pozeral som to ako dieťa a z pohľadu detských očí 4*.(1.9.2013)