Baby

Krátkometrážní

Československo, 1934, 3 min

Ludvík Guba

K vidění nejenom ve střiháku Vstaň a jdi dál, materiály byly poskytnuty ze soukromých sbírek, nikoli z NFA.(14.2.2009)

Zhlédnuto 26. 9. 2014 na CSFilmu.(8.10.2014)

Luxusní reklama v luxusním provedení aneb okouzlující Lída Baarová ve své fešácké "bejbince".(6.9.2009)

Skvělá reklama a nejvíc mě pobavil ten začátek. Jinak Baarová v tomto provedení s jejím úsměvem musí přilákat snad každého. A ta klavírní hudba byla boží. Děkujeme za tuto dochovanou reklamu.(28.6.2018)

Liduschka prekrásna.Ale ten spev...čojaviem,ako keby jej niekto zrazu pichol ihlicu na štrikovanie medzi rebrá,ona sa brutálne zľakla a začala v šoku jačať.Milujem ju,bola krásna ako žiadna iná žena v našich končinách,ale ten strašný spev.....dá sa toto vôbec hodnotiť?Tak dáme tri,ale je to hodnotenie bez emócií.(11.10.2017)

• - Ještě v roce 1998 byly filmové materiály pokládány za ztracené. Zdroj: Český hraný film 1930-1945, NFA 1998. (NinadeL)