Reklama

Reklama

Yeonae shidae

(seriál)
všechny plakáty

Epizody(16)

Obsahy(1)

Yoo Eun Ho se rozvedla se svým manželem Lee Dong Jin, protože po smrti jejich novorozeného dítěte ji nechal samotnou ve chvílích, kdy ho nejvíce potřebovala. Po rozvodu jsou stále přátelé a pravidelně se scházejí. I když oba začnou randit s jinými, zjišťují, že jejich vzájemné city ještě úplně nevyhasly. (Pethushka)

Recenze (17)

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Vyzrálé drama plné obyčejně neobyčejných dialogů. Musím přiznat, že to na mě místy bylo dost těžké sousto a musela jsem si ho pouštět postupně. Za jeden den bych ho rozhodně nedala. Dějově se sice nic moc velkého neděje, ale i tak je tenhle pohled do vztahu dvou normálních lidí jedinečný. Jen těžko jsem si na konci přiznávala, že to herci hráli, protože jejich výkony jsou neskutečně opravdové. Znovu se asi nepodívám, ale hudba mě bude hladit ještě dlouho. Specialita pro gurmány. 4* ()

Mkqp 

všechny recenze uživatele

Obával jsem se, že sledovat seriál v němž hraje hlavní postavu Ye-jin Son, která mě dříve moc neoslovila, pro mě bude těžce zvládnutelné, ale šeredně jsem se zmýlil. Netuším proč Alone in Love dostal šanci zrovna teď, ale jsem nesmírně rád, že jsem jej nezavrhl úplně. Šestnáct hodinových dílů o každodenních věcech a problémech obyčejných lidí, přičemž jsem se ani jedinkrát nenudil a jen žasl s otevřenou pusou. Už po prvním díle jsem měl pocit, že pro mě tento filmový zážitek nebude obyčejným a nemuset jít do práce, neměl bych problém celý seriál zhlédnout na jeden zátah. Jednoznačně nejlepší jihokorejské drama, které jsem viděl. Opravdu nádherné dialogy, úžasná práce s postavami a neskutečně vyšperkovaná psychologie s charaktery postav. ()

Reklama

Zelilu007 

všechny recenze uživatele

Jsem ráda, že mi byl tento seriál doporučen. Líbila se mi změna párů a tak celkově příběh i sám o sobě. Bylo to takové ze života, obyčejných, nebohatých Korejců. Ye Jin Son byla krásná vážně jí to moc slušelo a zbylé hlavní postavy byly taky super. Ale celkově to na mne vrhalo dost ponurou atmosféru. Hlavní hrdinky mi bylo líto za to pár doktor a sestra to bylo moc milé :). Asi se na to nepodívám znovu ( není čas ). Každopádně zaslouží si to těch 5* a to za lidskost.! ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Přeloženo. (Přiznávám se, že to pro mě rozhodně nebyl seriál, ke kterému bych sedla a už se neodtrhla. Vlastně jsem ho sledovala dlouhou dobu, sem tam jeden dva díly a stačilo. Vadilo mi totiž, jak se ty dvě nešťastné postavičky v tom pořád plácají a nemají se k tomu, co je nevyhnutelné proto, aby mohli být v životě šťastní. Vlastně jsem se do toho zakoukala asi pět šest dílů před koncem, kdy mě to konečně chytlo a já si to dala celé, sic poslední dva díly už byly zase jen laciným natahovadlem, ačkoliv i přesto dobře sledovatelným díky některým velmi silným scénám. Zahrané to bylo výborně, ale je fakt, že Son Ye-jin byla ze všech nejlepší. Hudba se mi pod kůži nedostala. Je to náročné na sledování, je to ze života a protože je to poměrně realisticky laděný korejský seriál, rozhodla jsem se pro vyšší hodnocení (měla jsem to mezi 3-4, ale přiznejme si to, na ty tři to prostě není). Když vidím, kdo napsal předlohu, tak mi začíná trochu svítat, proč to působí poměrně reálně a postavy spolu nedokáží pořádně probrat, co by probrat měly (ale kdyby to udělaly, tak by to nebylo 16 dílů, ale pět). Každopádně jestli máte chuť na něco velmi velmi civilního zaměřeného spíše na starší publikum, případně na ty, co mají nějakou hlubší zkušenost se vztahy, tak jen směle do toho.) ()

ainny 

všechny recenze uživatele

Teď jsem dokoukala a pomalu závěr rozdýchávám. Co závěr, celý seriál. Tohle je opravdu originální drama pro odrostlejší, protože to není úplně jednoduchá záležitost postavená na hamletovském "rád či nerad". Je to o tom jak si lidé nejenom neumí říct pravdu mezi sebou, oni ji dokonce neumí přiznat ani sami sobě. A díky tomu dělají chybu za chybou. V seriálu je hodně dlouhých scén bez dialogů, které toho řeknou víc než tisíc slov. Je plný krásné hudby a skvělých hereckých výkonů. A hlavně - pro mě - je plný skvělé Son Ye-jin. Její herecký výkon je neskutečný, protože ona je prostě skvělá. I když se usmívá a je veselá, tak se nedá přehlédnout smutek v jejích očích. To snad ani není možné zahrát, to se musí prožít. Možná jsem nekritická, ale mám pro ni velkou slabost, je pro mě absolutní jedničkou mezi herečkami a o jejím talentu se přesvědčuji zas a znovu. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama