poster

Létající zabiják

 • USA

  Flight of Fury

 • Slovensko

  Úder z nebies

Akční / Thriller

USA / Rumunsko, 2007, 98 min

 • Torgal
  *

  A naše milované prasiatko Steven je tu zas, aby nás pobavilo svojimi kúskami a ukázalo niečo zo svojej mágie. V dnešnej epizóde bude pre zmenu bojovať proti teroristom. Tí ukradli ultrasuper lietadielko a náš čuníček je jediný tvor, ktorý ho dokáže získať späť. Kým sa tak ale stane, tak v neprehľadných a zmätených bojových scénach zbije veľa škaredých ujov a nechá vybuchnúť polovicu krajiny. Oproti iným častiam tohoto nekonečného seriálu je tento diel ale mimoriadne vydarený vďaka množstvu humoru - scenáristi sa skutočne vytiahli a prezentovali sa vskutku širokou paletou absurdných nelogickostí. Len tak ďalej Steven, si kráľ. 3-/10(19.3.2011)

 • Bauer
  **

  Že by další nějaká kravina se Stevenem Seagalem? No, s tímto pocitem jsem šel do tohoto filmu. A nikoliv se tak nestalo, že by to byla kravina jako jeho počiny ve kterých hrál předtím. Docela slušný scénář ve kterým se samozřejmně nějaké ty díry najdou. Akce je natočena celkem dobře. Přestřelky na zemi jsou docela dobré a závěrečný letecký souboj je zvladnutý též docela dobře, i když mohl by být lepší. Na film se Seagalem je to však dostačující! A samotný Seagal? Ale tak jako, už jsem si zvyk, že je to chodíci tlouštík, který má stále v krvi Aikido a rád ho používá, umí zacházet s noži a má rádoby drsný výraz. Jen nechápu jak se mohl při jeho váze a objemu vejít do kokpitu stíhačky. Asi jí nějak zvětšily jinak to přece není možní. Velmi mně pobavila scéna, kdy Seagal běží a v jedné ruce drží AK-47 a střílí. Naprostý nesmysl a takových nesmyslů by se našlo moc. Zvláštní je, jak mně u těchto béčkových až céčkových filmů se Seagalem téměř vždy zaujme hudba a tento film není vyjímka. Sice jsou to většinou vykrádačky z jiných filmů a něco podobného jsem měl možnost někde už slyšet. Nelíbilo se mi prostředí, kde se to natačelo, protože to celkově působilo velmi levně. No, jak jsem řekl, na Seagala docela dobrý film!!(1.1.2008)

 • Marsik
  *

  NOVA - Bez jakýchkoliv prologů...Tohle byla hrozná blbost :-D Po delší době jsem si chtěl dopřát film s Stevenem, ale takovouhle šílenou nudu jsem fakt nečekal. Vtipné spojení - Seagal a pilot :) Opravdu všestranný herec :)) No prostě tenhle film je naprostá ztráta času a dlouho jsem se u žádného filmu tak nenudil. Možná, že kdybych byl fanoušek letadel, hodnotil bych jinak, ale letadla jsou pro ně španělská vesnice. Navíc ze Stevenových bojových dovedností toho bylo zde tentokrát pramálo. Pouze z úcty ke Kung-fu mástrovi dávám jednu hvězdičku. Létajícího zabijáka beru doposud jako nejhorší SS film. 25%(8.11.2013)

 • Seag
  *****

  No ze by sa mi to zdalo take strasne to nemozem povedat. Je si ce prada ze v strede som sa trochu nudil, ale vobec sa mi to nezdalo strasne. Bitky trochu rychle, strielania je tam dost, a aj tie pasaze s lietadlami sa mi pacili. Suprove bolo strielanie s kalachom v jednej ruke.Myslim ze od Keuscha sme mohli čakať niečo ovela horšie Ja davam to co vzdy 5*.(9.5.2007)

 • TERRORDROME
  odpad!

  Pri tomto filme už som si naozaj hovoril že by sa na to mal ten Seagal konbečne vysrať a ísť do dôchodku, toto mu už fakt nemôžu žrať ani verný fanúšikovia! Debilný "scenár" neprekvapí, ale že je to nuda na posratie sa prehliada omnoho tažšie. Steven a nejaká čierna kočka idú do Rumun... teda Afghanistanu ( akože ) aby tam šlohli šlohnuné lietadlo. No a tak tam pobehujú ako pes bez vajec, akcia stojí úplne za hovno, Steven mačká ovládač a všetko vubuchuje. Na záver sadne do stíhačky a my sledujeme rôzne zábery na lietadielka. A mocne zííííívame.... z bdelej kómy ma na pár sekúnd prebrala len jedna lesbická scéna a jedny odhalené kozy.(27.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace