Zlouni z vesmíru (festivalový název)

Evil Aliens

Komedie / Horor / Sci-Fi

Velká Británie, 2005, 93 min

Jake West

Jake West

Richard Wells

Tim Dennison

Ještě před výborným Doghouse natočil West (Jake, nikoliv Ti) tuhle ztřeštěnou splatter komedii, v níž se lidské plémě masakruje s ufouny. A že se bude masakrovat opravdu efekt(iv)ně vám musí být jasné už po úvodní anální sondě. Netrvá dlouho a za pomocí kombajnu tu skutečně začnou vzduchem létat ruce a hlavy. Dojde ale i různá vyvrhování, hrůzné proměny z člověka na vetřelce a dokonce i na znásilnění kozatou mimozemšťankou. No a pokud překousnete ten televizní look a celkový amatérský obal, je tu slušná šance, že se i pobavíte - tj pokud nejste úplní suchaři. Několik narážek na klasické horory totiž nemusí zachránit celý film. - "Budeme potřebovat větší loď."(6.4.2014)

Amatérske ale klobúk dole. Škoda tej debilnej nechutnosti a príliš amatérskeho začiatku. Ak to prekusnete dočkáte sa celkom nenáročnej zvrhlej zábavky. Schválne skúste si zapisovať koľko narážok na iné filmy tu postrehnete. Ja som postrehol Terminator 2 (vidlák s brokovnicov v efektnom natočení), Predator (spôsob postoja mimozemšťanov pred útokom), Day of the Dead (ruky zo steny), Braindead (pohľad na kosačku na trávnik), Nightmare on Elm Street 2 (narodenie mimozemšťana) ale aj Gladiator (ruka nad žitom).(23.9.2006)

Veľmi milý splatter, ktorý si v ničom nezadá za Jacksonovou prvotinou Bad Taste. Dočkáme sa tu motorovej píly, kosačky, dokonca aj kombajnu. Hektolitre krvi, odtrhnuté končatiny, vytrhnuté črevá, explózie - to všetko tu je a je to obrovská zábava. V epizódnej úlohe sa tu objaví dokonca Norman Lovett, ktorého milovníkom Červeného trpaslíka zrejme predstavovať nemusím :)(5.10.2006)

Hororová komédia s prvkami sci-fi v štýle Braindead, Bad Taste, alebo Evil Dead. Možno sa to niekomu bude zdať nechutné alebo až príliš prehnané, ale pre mňa to bola predovšetkým výborná zábavna. Niektoré scény sú vyslovene nezabudnuteľné. Je to jednoduché, buď máte takéto filmy radi a dokážete si ich patrične užiť alebo k nim cítite odpor. Ja osobne podobné snímky milujem a som veľmi rád, že aj v 21. storočí ďalej vznikajú...(12.8.2006)

• korbitch22

Příšerná amatérská sračka, která je pekelně nechutná, nezábavná, plná příšerných herců a ´´perfektně´´ zmáknutých hereckých výkonů, vokořeněna o ´´báječný´´ scénář a ´´neuvěřitelné´´ efekty.Natočit skoro za 2 miliony takovou sračku, to se jen tak nevidí.Je mi na blití z lidí, co točej a rozuměj filmování jako Piráti politice.Na štěstí tam celou dobu pobýhá dost sexy Emily Booth a na konci to začalo být trošku vtipné.Mám za sebou zase dva stupidní filmy a už nevim co si mám pustit, mám děsnou kocovinu a nebaví mě trhat na kusy tyhle zetkový sračky.Kdo se těší na Hollyho, může film po 3 minutách na začátku vypnout, měl jsem to udělat.10%.(2.11.2012)

• - Jedná se o první celovečerní horrorový snímek z Velké Británie, který byl natočen na kamery s vysokým rozlišením Sony HD. (Kubasino)