Zlouni z vesmíru

(festivalový název)
  • Velká Británie Evil Aliens

Jedna žena tvrdí, že má v sebe zárodok mimozenského votrelca , ktorého do nej vložili mimozenšťania. Tejto informácie sa chytá redaktorka sci-fi televízneho kanálu I keď žene z výjazdového týmu TV nikto neverí, pri rekonštrukcii napadnutia, však čoskoro zmenia názor, keď sú i oni napadnutý krvilačnými mimozenšťanmi. Nezostáva im nič iné, len sa im postaviť na odpor. (andykovac)

fcreading

Totálna šialenosť ktorú režíroval Jake West ( Démon Pomsty) tak trochu mi to pripomínalo Braindead stou velkou porciou krvi ale keby tá prvá polovica nebola taká nudná určite by to bol skvelý nástupca po Braindeade. Sú tu aj zaujímavé gore scénky na ktoré som sa pobavil napr. chlapík zobere kombajn a rozseká všetkých mimozenštanou na hadry alebo scénka kde lietajú gule ktoré sme videli napr. vo Phantasme a plno ďalších vecí ktoré kopírujú svojich starších prechodcou. Krvi tu máme hodne vela hlavne v druhej polovici a aj dostatok sexu napr. ak chcete vidieť ako mimozenšťanka súloží s človekom tak chodťe rozhodne do toho pretože tak skvelo ako som sa ja bavil sa nebude nikdo ale na 80 percent to stačilo. ()

petero

Amatérske ale klobúk dole. Škoda tej debilnej nechutnosti a príliš amatérskeho začiatku. Ak to prekusnete dočkáte sa celkom nenáročnej zvrhlej zábavky. Schválne skúste si zapisovať koľko narážok na iné filmy tu postrehnete. Ja som postrehol Terminator 2 (vidlák s brokovnicov v efektnom natočení), Predator (spôsob postoja mimozemšťanov pred útokom), Day of the Dead (ruky zo steny), Braindead (pohľad na kosačku na trávnik), Nightmare on Elm Street 2 (narodenie mimozemšťana) ale aj Gladiator (ruka nad žitom). ()

korbitch22

Příšerná amatérská sračka, která je pekelně nechutná, nezábavná, plná příšerných herců a ´´perfektně´´ zmáknutých hereckých výkonů, vokořeněna o ´´báječný´´ scénář a ´´neuvěřitelné´´ efekty.Natočit skoro za 2 miliony takovou sračku, to se jen tak nevidí.Je mi na blití z lidí, co točej a rozuměj filmování jako Piráti politice.Na štěstí tam celou dobu pobýhá dost sexy Emily Booth a na konci to začalo být trošku vtipné.Mám za sebou zase dva stupidní filmy a už nevim co si mám pustit, mám děsnou kocovinu a nebaví mě trhat na kusy tyhle zetkový sračky.Kdo se těší na Hollyho, může film po 3 minutách na začátku vypnout, měl jsem to udělat.10%. ()

Shit

Spojení britskýho parodujícího humoru a brutálního sci-fi masakru? Jo, tak to můžu. Sice první polovina mi přišla dost nudná a působí to dost amatérsky, ale druhá je prostě nehorázný komediální jatka, kde hlavní roli hrajou hnusný vyzbrojený křupanský farmáři, dobře se porcující filmovej štáb, UFO a kombajn, se kterým tady je mimochodem nejlepší scéna celýho filmu. V podstatě čim víc se blíží konec, tim je to větší masakr, tim víc se trhaj nohy, hlavy a ruce a tim víc stříká krev. Druhou polovinu jsem se bavil absolutně perfektně ()

Hellblazer

Veľká zábava a k tomu riadne nechutná zábava, čo ma samozrejme teší a také vŕtanie do riťky je fajn, len škoda, že bola chlapská. Trochu trápny dedinský humor občas sral, ale napríklad banánová šupka ma docela pobavila a tým pádom som zrejme ešte nevyvinuté, sprosté, malé decko. Niektoré scény sú skutočne úžasné ako napríklad kombaj, sex panica s mimozenšťankou, prípadne kosačka čo pripomenie staré filmy Petra Jacksona. Postavy sú velice funny ako napríklad moderátorka, ktorá si myslí, že vie moderovať a preto je obľúbená, ale všetkým ide len o to, o čo aj mne a to pozerať jej do výstrihu. Natáčané na digitálnu kameru so zmyslom pre efekt a vizuálne ako ušité pre tento film. Celkovo by som to neporovnával s Braindead alebo Bad Taste ako plno recenzistov v zahraničí, pretože tomu sa určite nevyrovná, ale aj tak vás tento blbý, sprostý Bčkový film spoľahlivo pobaví. ()

• Jedná se o první celovečerní horrorový snímek z Velké Británie, který byl natočen na kamery s vysokým rozlišením Sony HD. (Kubasino)

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019