Zlouni z vesmíru (festivalový název)

Evil Aliens

Komedie / Horor / Sci-Fi

Velká Británie, 2005, 93 min

Jake West

Richard Wells

Tim Dennison

Amatérská hororová sci-fi komedie, s trochu nudnějším začátkem, ale hodně masakroidním koncem... Film vykrádá snad všechny kultovní snímky, triky jsou dost laciné (jde vidět, že West neměl moc peněz), hlášky hodně dobré... U scény s kombajnem jsem se hodně dobře bavil, to by snad měl vidět každý... Jo a celé mi to hodně připomíná australské Undead...(4.4.2010)

Hororová komédia s prvkami sci-fi v štýle Braindead, Bad Taste, alebo Evil Dead. Možno sa to niekomu bude zdať nechutné alebo až príliš prehnané, ale pre mňa to bola predovšetkým výborná zábavna. Niektoré scény sú vyslovene nezabudnuteľné. Je to jednoduché, buď máte takéto filmy radi a dokážete si ich patrične užiť alebo k nim cítite odpor. Ja osobne podobné snímky milujem a som veľmi rád, že aj v 21. storočí ďalej vznikajú...(12.8.2006)

• korbitch22

Příšerná amatérská sračka, která je pekelně nechutná, nezábavná, plná příšerných herců a ´´perfektně´´ zmáknutých hereckých výkonů, vokořeněna o ´´báječný´´ scénář a ´´neuvěřitelné´´ efekty.Natočit skoro za 2 miliony takovou sračku, to se jen tak nevidí.Je mi na blití z lidí, co točej a rozuměj filmování jako Piráti politice.Na štěstí tam celou dobu pobýhá dost sexy Emily Booth a na konci to začalo být trošku vtipné.Mám za sebou zase dva stupidní filmy a už nevim co si mám pustit, mám děsnou kocovinu a nebaví mě trhat na kusy tyhle zetkový sračky.Kdo se těší na Hollyho, může film po 3 minutách na začátku vypnout, měl jsem to udělat.10%.(2.11.2012)

• J*A*S*M

Hrozná kravina, ale pobavit dokáže. Některé splatterové scény jsou hodně vydařené (anální sonda, porod vetřelce), na nízkorozpočťák až překvapivě. Jak už podotkli ostatní, film se skládá v podstatě pouze z různých narážek a odkazů na kultovní hororové filmy, pro člověka, který je neviděl, ztrácí Evil Aliens minimálně polovinu zábavnosti. Z těch, co tu ještě nebyly zmíněny, uvedu plakát s nápisem "Definitely Believe" - to mě úplně bouchlo do očí. Prostě jestli se chcete zvrhle pobavit, je tento snímek dobrou volbou, pokud hledáte horor a kvalitu, porozhlédněte se jinde.(1.8.2008)

Totálna šialenosť ktorú režíroval Jake West ( Démon Pomsty) tak trochu mi to pripomínalo Braindead stou velkou porciou krvi ale keby tá prvá polovica nebola taká nudná určite by to bol skvelý nástupca po Braindeade. Sú tu aj zaujímavé gore scénky na ktoré som sa pobavil napr. chlapík zobere kombajn a rozseká všetkých mimozenštanou na hadry alebo scénka kde lietajú gule ktoré sme videli napr. vo Phantasme a plno ďalších vecí ktoré kopírujú svojich starších prechodcou. Krvi tu máme hodne vela hlavne v druhej polovici a aj dostatok sexu napr. ak chcete vidieť ako mimozenšťanka súloží s človekom tak chodťe rozhodne do toho pretože tak skvelo ako som sa ja bavil sa nebude nikdo ale na 80 percent to stačilo.(20.1.2009)

• - Jedná se o první celovečerní horrorový snímek z Velké Británie, který byl natočen na kamery s vysokým rozlišením Sony HD. (Kubasino)