Skvělé, upíří, romantické a vtipné anime, které stojí za shlédnutí. :-) Tohle bylo jedno z prvních anime seriálů, které jsem viděl a jsem za to rád. Možná díky tomuhle jsem se stal Otaku :-). Postavy jsou mi sympatické (Lovec je nejvtipnější :D), obsahuje dobré pointy a ke konci je to dokonce i akční. :-) Také to ukazuje různé problémy jako třeba nezaměstnanost či obtěžování. Jen škoda, že neudělali další sérii. Opravdu škoda!(30.1.2011)

Hned po prvním díle si mě toto anime získalo, takže jsem všech 24 dílů shlédla během jediného dne. Nápad stvořit „upíra naruby“ je skvělý a zatím jsem se s něčím takovým nesetkala. Určitě doporučuji, poněvadž zažene nudu a je stále na co se dívat, příběh se posouvá. Mé nejoblíbenější postavy jsou Anju a Elda. Mangu si můžete přečíst v angličtině zde: http://www.onemanga.com/Karin/ ;)(14.2.2010)

S Karin se člověk nenudí, žádná z postav není průměrná a nesplývá z davem. Karinina rodinka jsou nejen úpíři, ale taky pořádně blázviné postavičky - zvláště matka a její papuče (ehm obuv, ne manžel, i když ...). Nejdříve řeší Karin problémy spojené se svým podivným upírstvím, pak s Usuiem, poté se na scéně objeví Winer a z rakve vstává babička...Ubohá Karin, všechno je to tak ponižující.(24.1.2012)

Je ťažké byť upírom, keď nie ste upír ako sa patrí a sluší a ešte aj puberta s vami mácha. A je to ešte horšie, ak namiesto sania krvi , krv tvoríte. Karin nenápadná školáčka z usporiadanej viacdetnej rodiny upírov , si užíva svoj spokojný daywalkerský život , kým ho nenaruší príchod nového spolužiaka Kenta a volanie krvi. Všetko sa ešte skomplikuje , keď na scéne objaví poctivý lovec upírov Winner , ktorý sa just jak na potvoru musí zamilovať rovno do Karin. Z nenápadného názvu Karin sa vyklubala hitovka posledného bratislavského animeconu (aspoň pre mňa). Sympatická animácia, dobrý dej, krásne hlášky a nádherná rodiná atmosféra ( tajomná Anjou, charizmatický bráška ala Lestat od Anči Ryžovej, nezabudnuteľná babička či vždy dobre vyvchovávajúca mamá....), čo viac upír ako ja môže chcieť.(8.8.2006)

V té záplavě upírských seriálů a knížek je tohle opravdu příjemná změna. Konečně je tu něco veselého a pozitivního, co člověka příjemně nabudí v porovnání s další produkcí. Vlastně mám radši tenhle typ komediálních seriálů, protože se mi na rozdíl od sitcomů nálada neztratí s koncem dílu. Není to sice nic světaborného, ale za shlédnutí to stojí. Pokud někoho odrazuje ultra ecchi opening, můžete to klidně ignorovat. Uvnitř anime toho naštěstí moc není. Zato je tu fantastická rodina upírů, která nemá konkurenci. Jen je škoda, že to nebylo víc o nich a že neosekali vztah hlavní hrdinky.(4.3.2011)