S Karin se člověk nenudí, žádná z postav není průměrná a nesplývá z davem. Karinina rodinka jsou nejen úpíři, ale taky pořádně blázviné postavičky - zvláště matka a její papuče (ehm obuv, ne manžel, i když ...). Nejdříve řeší Karin problémy spojené se svým podivným upírstvím, pak s Usuiem, poté se na scéně objeví Winer a z rakve vstává babička...Ubohá Karin, všechno je to tak ponižující.(24.1.2012)

V té záplavě upírských seriálů a knížek je tohle opravdu příjemná změna. Konečně je tu něco veselého a pozitivního, co člověka příjemně nabudí v porovnání s další produkcí. Vlastně mám radši tenhle typ komediálních seriálů, protože se mi na rozdíl od sitcomů nálada neztratí s koncem dílu. Není to sice nic světaborného, ale za shlédnutí to stojí. Pokud někoho odrazuje ultra ecchi opening, můžete to klidně ignorovat. Uvnitř anime toho naštěstí moc není. Zato je tu fantastická rodina upírů, která nemá konkurenci. Jen je škoda, že to nebylo víc o nich a že neosekali vztah hlavní hrdinky.(4.3.2011)

V podobě Karin k nám přichází další ztřeštěné rabukome s netradiční hlavní hrdinkou. Tentokrát je to upírka, která krev nesaje, ale produkuje. Jelikož nemá velkou chuť skrze své špičáky vypouštět přebytečnou krev do lidských nebožáků, vymalovává purpurem své okolí. Tolik nosebleedů jste ještě neviděli. Situace je nyní horší, neboť do školy nově nastoupil Usui Kenta, který dokáže z neznámého důvodu Karinin krevní oběh neobvykle nabudit. Karin to nemá lehké ani doma, neboť upír, co nesaje krev, není žádný pořádný upír. A tak je neustále bita svou panovačnou matkou, otec se cítí povinen jí ochraňovat jako malou holčičku a její sukničkářský bratr jí pohrdá. Snad jen její temně a nešťastně působící sestra Anju k ní má vcelku normální vztah. A když přijede lovec upírů Winner a do Karin se bláznivě zamiluje, stává se poklidný život naprosto nemožným. Ovšem Vampire Hunter Winner není žádný Vampire Hunter D a i když se jmenuje Winner, kolikrát působí jako pořádný looser. Jak se to všechno vyvrbí, to se už podívejte sami. Karin mě o svých kvalitách začala sice přesvědčovat až ve třetím díle, ale nakonec přesvědčila. Slabé ****.(29.4.2007)

Karin aneb být upírem je tak trapné! Upřímně, nemám moc rád filmy o upírech, protože z nich na mě padá většinou takový stísňující dojem. Je to také téma neveselé a plné klišé. Japonci však dokázali, že to jde i jinak. Po hráběti Káčulovi ;) mám tak možnost vidět další komediální animovaný seriál. Karin je upírka v pubertě a má jeden problém. Je totiž takový upír naruby. Nemá ráda tmu a nevadí jí světlo, takže může chodit normálně do školy. Co je však horší, nejenže krev nesaje, ale produkuje, což se projevuje většinou v tu nejméně vhodnou chvíli, obzvláště poté co přišel do třídy nový spolužák Usui, na něhož Karin reaguje hotovými „krvetrysky“ z nosu. Její rodina má tak o ni starost a často vysílají Anju, mladší sestru Karin, aby dala po ní do pořádku paseku… Jako celek je seriál vcelku vyvážený a po celou dobu se nenudíte, za což mohou nové postavy, jež se v průběhu objevují seriálu objevují. Zmíním se pouze o lovci upírů Winnerovi, a to v záporném smyslu, poněvadž je to otravný trouba, jehož postava neprojde, stejně jako většina postav, žádným vývojem. Výše zmíněné krvetrysky po nějaké době však dost vadí a samotná závěr je dosti o ničem. Celou dobu čekáte na grandiózní finále, a to, co se stane na konci působí jako studená sprcha. Hudba je dobrá, aby ne, když je jím tvůrcem Masara Nishida. Animace je vcelku nezajímavá. 60 %(2.7.2006)

První polovina mi tak trochu splívala, tak pořád se dělo dokola to samé v trochu jiném kabátě, ale to vůbec nevadí, protože to příjemně a rychle uteklo a otevřelo prostor napínavější a dynamičtější druhé polovině. Bylo fajn usmívat se nad Karin; vážně takovýho sympatickýho upírka abys pohledal :-) A co teprve její rodinka..! Na relax je to výborná volba.(11.4.2009)