S Karin se člověk nenudí, žádná z postav není průměrná a nesplývá z davem. Karinina rodinka jsou nejen úpíři, ale taky pořádně blázviné postavičky - zvláště matka a její papuče (ehm obuv, ne manžel, i když ...). Nejdříve řeší Karin problémy spojené se svým podivným upírstvím, pak s Usuiem, poté se na scéně objeví Winer a z rakve vstává babička...Ubohá Karin, všechno je to tak ponižující.(24.1.2012)

V té záplavě upírských seriálů a knížek je tohle opravdu příjemná změna. Konečně je tu něco veselého a pozitivního, co člověka příjemně nabudí v porovnání s další produkcí. Vlastně mám radši tenhle typ komediálních seriálů, protože se mi na rozdíl od sitcomů nálada neztratí s koncem dílu. Není to sice nic světaborného, ale za shlédnutí to stojí. Pokud někoho odrazuje ultra ecchi opening, můžete to klidně ignorovat. Uvnitř anime toho naštěstí moc není. Zato je tu fantastická rodina upírů, která nemá konkurenci. Jen je škoda, že to nebylo víc o nich a že neosekali vztah hlavní hrdinky.(4.3.2011)

Je ťažké byť upírom, keď nie ste upír ako sa patrí a sluší a ešte aj puberta s vami mácha. A je to ešte horšie, ak namiesto sania krvi , krv tvoríte. Karin nenápadná školáčka z usporiadanej viacdetnej rodiny upírov , si užíva svoj spokojný daywalkerský život , kým ho nenaruší príchod nového spolužiaka Kenta a volanie krvi. Všetko sa ešte skomplikuje , keď na scéne objaví poctivý lovec upírov Winner , ktorý sa just jak na potvoru musí zamilovať rovno do Karin. Z nenápadného názvu Karin sa vyklubala hitovka posledného bratislavského animeconu (aspoň pre mňa). Sympatická animácia, dobrý dej, krásne hlášky a nádherná rodiná atmosféra ( tajomná Anjou, charizmatický bráška ala Lestat od Anči Ryžovej, nezabudnuteľná babička či vždy dobre vyvchovávajúca mamá....), čo viac upír ako ja môže chcieť.(8.8.2006)

První polovina mi tak trochu splívala, tak pořád se dělo dokola to samé v trochu jiném kabátě, ale to vůbec nevadí, protože to příjemně a rychle uteklo a otevřelo prostor napínavější a dynamičtější druhé polovině. Bylo fajn usmívat se nad Karin; vážně takovýho sympatickýho upírka abys pohledal :-) A co teprve její rodinka..! Na relax je to výborná volba.(11.4.2009)

Dalo by se říct, že Karin je celá složená z úplně typických rabukome prvků a ničím nevyniká, ale dohromady ten seriál tak dobře šlape a baví, že se až divím proč, když téměř neobsahuje nic, co bych neviděla jinde. Zkrátka, celou dobu mi ani jedna postava nepřišla nudná nebo hloupá, konec graduje jako blázen, no prostě fakt milá série.(18.2.2011)