poster

Drsňák

 • Německo

  Knallhart

 • slovenský

  Drsňák

 • anglický

  Tough Enough

Krimi / Drama

Německo, 2006, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Crawler-D
  ****

  V Drsňákovi vidím ne geniální, ale hodně dobrý film, kterému napomáhá hlavně technické zpracování. Autentické záběry, kterých docílili pomocí digitální ruční kamery, a do šediva situovaného zabarvení snímku. Detlev Buck natočil zajímavý film o drogách, který nesledujeme prostřednictvím uživatele drog, ale úplně obyčejného kluka. Nad to se dočkáme řady napínavě pojatých scén, které vás svým realismem donutí ani nemuknout. Upřímně, v Německu bych radši nebydlel :)(30.5.2007)

 • Aluska88
  ***

  Tento film na mne zapůsobil dost chladně. Velkým plusem je kamera a hudba. Ale nedokázala jsem se do něj ponořit nebo se vcítit do jednotlivých postav. Chyběly mi větší rozbory charakterů postav a jejich psychologie. Jsou spíše nevýrazné. Celý příběh a chování postav je jakoby chladné a odtažité, bez emocí. Na tento film jsem se pouze dívala, ale nedokázala jsem se do něj dostat.(15.6.2009)

 • sanikope
  ***

  Neviem, nebolo to rozhodne zlé... Ale akosi má ten príbeh nedokázal zaujať. Asi toľko. Šedá 3. Jediný postreh čo si nesiem z filmu je, že už tuším odkiaľ si o rok neskôr estónsky bratia ukradli záver do svojho kinohitu Klass.... Asi sa i pri tom mýlim, len sa mi to akosi všetko zlieva dokopy. Proste uplynulo 5 dní a ja už ani moc neviem o čo vo filme šlo. Tak asi sa nemám toľko čo rozpisovať, ale čo už.....(2.12.2010)

 • Damiel
  ***

  60 % - Ve všech směrech průměrné krimidrama, které sice má "své chvíle", ale celkově nedokáže strhnout. Za hlavní příčinu toho považuju málo propracované, jednorozměrné postavy, scénář s několika nerealistickými zlomy (a nedotaženým koncem), kde často zahapruje i logika. Mladý David Kross jako Michael Polischka byl ale v pohodě a překvapil mě.(6.2.2007)

 • Skip
  ***

  Prostě jsem jen seděl, sledoval toto drama a čekal, jestli se objeví něco, co by z toho udělalo víc, než jen obyčejné pouliční pobíhání, nějakou tu rvačku, ne zrovna stabilní domácí zázemí, ale nic se neobjevilo, takže jen šedý průměr a k tom dost špatně zvolená hudba, která burácela v místech, kde by to chtělo něco jemnějšího. Takže nakonec tedy nic moc, ale i tak v současné německé produkci asi film z těch lepších.(10.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace