poster

Telenovela (festivalový název)

 • Dánsko

  En soap

 • USA

  A Soap

 • Velká Británie

  A Soap

Komedie / Drama

Dánsko, 2006, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hygienik
  *****

  Téma mi je tak vzdialená, že som si prvú polhodinu vravel: "Na čo sa na to pozeráš?" Ale ono je to veľmi silný a neodbytný film. Naozaj netuším, ktorý cynik to v tunajšej hlavičke zaradil ako komédiu, lebo je to teda dráma ako od Shakespeara. Nesúhlasím s tým, čo som videl, ale chápem to a som tým fascinovaný.(2.1.2013)

 • misterz
  ****

  Vraj komédia... no tak takúto nálepku musel filmu priradiť niekto nepríčetný. Poctivá komornejšia drámička to je, ktorú odohrajú síce prevažne len dvaja herci, avšak stačilo to úplne. Výraznou mierou k tomu pomohla slušná réžia a nie najhorší scenár, ktorého záver ponúkne celkom zaujímavé rozuzlenie. Aké tajomstvo to vlastne tá Charlotte mala? 70/100(11.5.2016)

 • emma53
  ****

  Málokdo mně bude věřit, ale k Telenovele jsem se dostala omylem. Jakmile jsem v jednom nákupním centru uviděla, že je tam vystavený dánský film, tak jsem ho jako jejich správně zapálená fanynka bez přemýšlení nakoupila, aniž bych četla obsah a hned jsem si ho obratem pustila. Po chvilce mě Veronika donutila jít si ho přečíst a byla jsem doma. Z rozjetého vlaku se prý nemá vystupovat a abych se přiznala, tak David Dencik to nejen, že nedovolil, ale navíc mě po skončení projekce donutil k tomu, abych si o něm něco přečetla, prohlédla si jeho civilní fotografie a ještě jsem si s ním projela pár YouTube snímků. Hrál absolutně přesvědčivě a to je hlavní důvod, proč hodnotím tak, jak hodnotím. Mé pocity byly skutečně místy silně rozpačitéí, přesto tohoto nákupu vůbec nelituji. A Veroniko, radím Ti, aby jsi si to se sousedkou z horního patra, Charlotte, hodně dobře promyslela, já to moc růžově nevidím....ale to už by mohl být spoiler :-((7.3.2015)

 • ddf76
  ****

  Prvni film reziserky Pernille Fischer Christensen a hned trefa do cernyho. Male intimni drama, ktere si vystaci skoro s dvema herci, ale to reziserce staci, aby s toho udelal vybornou psychologickou sondu. Charlotu hraje danska znama herecka Trine Dyrholm (napr. Okay, Forbrydelser nebo Rodinna oslava).(17.11.2006)

 • Houdini

  Zlatý Medvěd - výběr(16.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace