Kráčející skála 2: Odplata

Kráčajúca skala 2: Odplata

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2007, 88 min

• Frajer42

Ve srovnání s prvním dílem zde mám obrovský problém. The Rock měl určité charizma. Kevin Sorbo nemá nic. Je to prostě herec, který nemá co nabídnout. Něco podobného by se dalo říct o režisérovi, který moc talentu nepobral, a tak docela spolehlivě pohřbil slibně se rozvíjející projekt. Už tehdy jsem tomu dal odpad. Bojím se jen pomyslet, jak bych to hodnotil dnes.(15.8.2012)

• BoncheR

Absolútne chabý pokus o napodobnenie prvého dielu ktorý síce nebol na Oscara ale určite to nebol odpad. Tuná (ak ste film pozorne sledovali) sa nachádza kopec chýb, kopec nudných dialógov a kopec trapošín ktoré nemajú z realitou nič spoločné! Fakt film " o ktorý by som ani bicykel neoprel" /19%/(11.6.2011)

• m.a.t.o.

Spokojnosť. Kevin síce nie je Rock, ale charizmu na utiahnutie filmu má. Dosť sa mi páčila štylizácia snímky, čoby moderného westernu k čomu vo výraznej miere prispela aj vydarená country muzička (namä úvodný song je famózny). Akčné scény, povedal by som, že lepší štandard, sú natočené celkom prehľadne a i keď je ich dosť málo, film nenudí. Slušná akčná jednohubka, určite patrí k tomu lepšiemu čo možno na poli akčných direct-to-dvd béčiek nájsť.(21.8.2012)

• Phietros

No tak to né! Kevine tohle mělo být pokráčování úspěšné jedničky?! Vždyt to nesahalo ani po kotníky! J epravda že po hodině se konečně něco začlo odehrávat, ale i tak veliké zklamání a ani nevím zda koukat na trojku?! Možná bych nebyl tak zklamanej, kdyby se nejednalo o pokračování, ale neslo to jinej název, to by pak možná stálo i za 3* ale takhle prostě ne!(9.5.2012)

• Divočák

Největší chyba Kráčející skály 2 je jednoznačně v tom, že se snaží hrát si na akční film, i když jím očividně není. Sorbo je sice sympaťák, ale je to přece jen MODEL a ne akční hrdina!!! Za celou dobu taky rozbije držku jen asi třem lidem, plus další dva oddělá brokovkou, což je na akční film sakra málo a po téhle stránce ho strčí do kapsy kdejaká blbá neměcká detektivka. Sorbově "akční (ne)schopnosti" se bohužel musela podřídit i jinak velmi slušná režie, která v bitkách totálně padá na hubu a připomíná spíš videoklip Backstreet boys. Ve zbytku děje se toho zase až tak moc zádadního nestane, většinou jen někdo na někoho dělá ramena a i když je hlavní záporák docela slušný, nemusel by zrovna vypadat jako by včera vylezl ze střední školy. Kevin Sorbo si konečně našel nějaké to místo na život ve filmovém průmyslu a kdo ví, třeba se nám z něj stane nový král "direct to video" filmů. Jenom už prosím ne s žádnou další Kráčející skálou!(19.7.2007)

• Kevin Sorbo

• - V jednej z posledných scén postrelia hlavného hrdinu do nohy, no vôbec na ňom v nasledujúcich záberoch nebadať, že by na ňu kríval. (BoncheR)

• - Kevin Sorbo (Nick Prescott) je iba o necelých 10 rokov mladší než Gail Cronauer, ktorá vo filme hrá jeho matku. (m.a.t.o.)