Kráčející skála 3: Spravedlnost

Walking Tall: Lone Justice

Kráčajúca skala 3: Spravodlivosť

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2007, 95 min

Kupodivu vůbec ne špatné, dokonce možná i lepší než první díl. Příběh je sice jenom obyčejná vykrádačka každé blbosti, co byla zrovna po ruce, ale akční rádius naštěstí několikanásobně vzrostl (počet lidí zabitých hlavním hrdinou je tu vyšší než v obou předchozích dílech dohromady) a i slavná Rockova jednička se v tomhle ohledu může vedle trojky upřímně červenat. Buranský opar je (skoro) tatam, lokální geroje nahradili mexičtí mafiáni s pořádnýma bouchačkama a dokonce i na toho Sorba s brokovnicí už se dá docela dívat. Kdyby jen režisér nebyl takové šílené videoklipařské prase a polovina filmu nevypadala, jako by ji točil kameraman sedící na pračce, uvažoval bych klidně i o čtvrté hvězdičce. Ale toho koně si teda Kevin mohl odpustit.(9.11.2007)

• m.a.t.o.

Spravodlivosť síce ponúka divákovi viac akcie ako Odplata, no paradoxne to nepomáha. To, čo sa mi na predošlom dieli páčilo najviac, teda malomeštiacka neowesternová atmosféra tu už chýba. Navyše záporák je nevýrazný a kameraman asi užíval počas natáčania nejaké "podporné" látky, pretože kamera sa samovoľne približovala, oddiaľovala a mykala nielen počas akčných scén, ale aj mimo nich. Po vcelku vydarenej "dvojke" si Tripp Reed tento "pokus" mohol odpustiť.(27.8.2012)

• lokol

jedna hviezdicka za pomerne dobry dej...ostatne vsetko posrala kamera...neustale priblizovanie oddialovanie, strihanie, zablesk, rozmazanie, priblizenie priblizenie strih oddialenie priblizenie...bavi vas to citat? nie, ani mna to nebavilo pozerat a dost mi to tam liezlo na nervy...ano, v niektorych scenach by to bolo fajn...ale v kazdej? ostatne mi nevadilo az tak...aaaa este dialogy sa snazili byt - drsno/vtipne..ked to natocia znovu, bez prepriblizenych scen, potom zacnem uvazovat o dalsej hivezdicke...(29.12.2009)

• Lateef

Nejvtipnější zbraní Kráčející skály ve filmu jsou balíčky chipsů. Nejnapínavější scéna se odehrává v chodbách nemocnice. Nejslabším článkem filmového řetežu jsou přestřelky. Nejpostiženější součástkou tvůrčího štábu je bezpochyby kameraman. Druhým nejslabším článkem filmového řetezu jsou osobní souboje. Nejlepším faktem pro Kráčející skálu je to, že takových dílů se můžou natočit desítky. Ale já už se na žádný další nepodívám.(29.11.2007)

• borohub

Při sledování tohoto filmu se ve mě střídaly dva pocity. První je totální nuda a něco co připomíná primitivní zábavu. Celkově film působí jako naprostá pičovina(a taky to je!), celý snímek je o poznání lepší než 2, myslím že kdyby upravili trošku scénář, dali tam jako hlavní roli Rocka a zbavili se té celkové absurdity filmu, mohl by to být super snímek. Pěkný ekl, pokud na to koukat nemusíte, nekoukejte(12.5.2012)

• - V jedné scéně sedí Nick naproti své dceři, která jí puding. Po chvíly je střih opět na dceru, ale puding před ní neleží. V dalším záběru se puding opět objevuje. (.killer.)