Kráčející skála 3: Spravedlnost

Walking Tall: Lone Justice

Kráčajúca skala 3: Spravodlivosť

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2007, 95 min

Kupodivu vůbec ne špatné, dokonce možná i lepší než první díl. Příběh je sice jenom obyčejná vykrádačka každé blbosti, co byla zrovna po ruce, ale akční rádius naštěstí několikanásobně vzrostl (počet lidí zabitých hlavním hrdinou je tu vyšší než v obou předchozích dílech dohromady) a i slavná Rockova jednička se v tomhle ohledu může vedle trojky upřímně červenat. Buranský opar je (skoro) tatam, lokální geroje nahradili mexičtí mafiáni s pořádnýma bouchačkama a dokonce i na toho Sorba s brokovnicí už se dá docela dívat. Kdyby jen režisér nebyl takové šílené videoklipařské prase a polovina filmu nevypadala, jako by ji točil kameraman sedící na pračce, uvažoval bych klidně i o čtvrté hvězdičce. Ale toho koně si teda Kevin mohl odpustit.(9.11.2007)

• kleopetra

nedokoukala jsem to...(31.12.2010)

• Lateef

Nejvtipnější zbraní Kráčející skály ve filmu jsou balíčky chipsů. Nejnapínavější scéna se odehrává v chodbách nemocnice. Nejslabším článkem filmového řetežu jsou přestřelky. Nejpostiženější součástkou tvůrčího štábu je bezpochyby kameraman. Druhým nejslabším článkem filmového řetezu jsou osobní souboje. Nejlepším faktem pro Kráčející skálu je to, že takových dílů se můžou natočit desítky. Ale já už se na žádný další nepodívám.(29.11.2007)

• Terva

Odkráčej do odpadu !!!(29.4.2011)

"Kevin Sorbo žiari v hlavnej úlohe akciou nabitého pokračovania úspešného filmu..." Ech, roztomilé béčko, BTW za normálnych okolností by som podobnému filmu pravdepodobne švihol to najslabšie možné hodnotenie, ale tu jednoducho nemôžem. Neskutočne som sa bavil, a to je myslím hlavné. Stačí sa len pozrieť na obsadenie, hlavný hrdina namachrovaný Herkules a hlavný záporák borec z telenovely... Samozrejme, že aj takmer všetky ostatné aspekty sú vo filme na značne mizivej úrovni, ale oceňujem najmä to, že sa Reedov film na nič nehrá a tak je to v podstate "ou kej". Záleží len na vás ako sa k filmu postavíte, ja v konečnom dôsledku bez výčitiek a s úsmevom na tvári dávam tri (ne)zaslúžené hviezdičky...(27.12.2007)

• - V jedné scéně sedí Nick naproti své dceři, která jí puding. Po chvíly je střih opět na dceru, ale puding před ní neleží. V dalším záběru se puding opět objevuje. (.killer.)