Muž bez stínu 2

Muž bez tieňa 2

Akční / Sci-Fi / Horor / Thriller

USA, 2006, 91 min

• Pitryx

Velkou většinu filmu se stále prchá. Pokud se vyskytne efekt, tak jen občas, jako mimochodem a ani tehdy nic moc. Vzhledem k tomu, že téma je značně opelichané, nutno brát ohled na jeho částečnou nezpracovatelnost. V tom případě neměli tuto podivnost vůbec natáčet, čert ví, zda se k tomuto tématu neviditelného člověka dá ještě něco nového vymyslet. Celkově film nepřinesl nic nového ani originálního a hodnotím jej jako dosti podprůměrnou, ba velmi podprůměrnou podívanou. Odpad. Nova 23022010 8424/8558(28.11.2010)

• maverick10

Vcelku nevydarene volne pokracovani jednicky. Sama jednicka nestala za moc a dvojka se ani nepriblizuje Hollowmanovu stinu. Nelogicnosti deje, slabe obsazeni, slaboduchy scenar a prilis sablonovity pribeh nedavaji divakovy nikterak oslnivy zazitek. Mozna kdyby slecna z castingu vybrala do filmu same hollow many a hollow womanky bylo by to vice zazivne.(22.5.2009)

Ještě mnohem béčkovější a mozkovýplachovější než jednička, ale to snad není velké překvapení, protože se jedná o videofilm. Fádní scénář rezignoval na nějaký propracovanější příběh a těží v podstatě jen z atraktivity svého leitmotivu, kterým je pobíhání neviditelného zabijáka a jeho řádění. Taky triková stránka je oproti prvnímu dílu dost ubohá. Ale nemůžu si pomoct - mám takovéhle filmy prostě rád a baví mě.(30.11.2015)

• Tom Hardy

Těžké béčko s nulovým scénářem a docela sympatickým chraplákem Christiana Slatera, který svou tvář ukáže jen v několika málo minutách. Nulová originalita je celkem příjemná ve své neurážející přiznané tuposti a jednoduchosti, herci neštvou, nesmí chybět nějaká ta malá konspirační historka a pár docela solidních mrtvol. A především to má velice slušné tempo a na to, že je to D2V to má i docela slušné efekty. Prostě jednoduché béčko, které za těch pár kaček během deštivého dne i docela potěší...(21.9.2006)

• chelsea17

Klasická pokračování, která většinou nic nepřinesou. Premiérový díl měl úroveň a byl ještě čímsi originální a se slušným scénářem,ale tohle je urážka. Žádnou zajímavou pasáž jsem neobjevil a vše bylo moc naivní. Navíc ten závěr byl strašlivý. Snad se neplánuje další pokračování, to bych už asi nepřežil.(6.6.2011)