V pokračovaní desivých príbehov sa odohráva 5 navzájom sa preplietajúcich príbehov.
Alice ukazuje, ako mladá drzá tínedžerka s menom Alice pri návrate domov zisťuje, že otec kúpil univerzálny diaľkový ovládač, s ktorým sa omylom posiela do iných časových priestorov.
Príbeh The Radio je o Security stážcovi, ktorému sa pokazí rádio a na ulici si od bezdomovca kupuje iné. To však začne rozprávať ženským hlasom a navádza ho na zlé činy.
V epizóde Call Girl mladá šarmantá prostitútka vraždí svojich mužských klientov. Raz jej zavolá mladík Victor, ktorý má s ňou iné úmysly ako sex.
Kapitola The Professor's Wife je o serióznom starom profesorovi, ktorý si nájde prekvapujúco mladú a krásnu snúbenicu, s ktorou sa hodlá oženiť. Do svojho domu si pozve bývalých študentov, no im sa zdá, že táto dokonalá žena je len vyrobená, lebo profesor je toho schopný...
A posledná časť Haunted Dog je o tom, že aj hot dog môže zabiť človeka, ktorý potom bude strašiť svojho vraha. (ash99)

fcreading odpad!

Čo toto akože malo byť? S pôvodným Creepshow to nič nemá, hororové to v žiadnom prípade není, skôr mi to pripadalo ako by som sa pozeral na komédiu, plných otrasných vtípkov, predvýdateľným koncom a amatérskymi efektami. 1 poviedka je o Alici a jej rodičov, nejaký profesor dá dialkový ovládač otcovi Alici a vždy keď stlačí gombík, vráti sa späť Alica pred dom a stále to takto pokračuje až pokým nenaskočia španielske titulky. Koniec bol ľahko predvídateľný a ničím neprekvapil takže 0 percent. 2 poviedka je o rádiu, ktoré predáva bezdomovec a ochrankár si od neho to rádio kúpi ale keď príde domou rádio začne hovoriť a bude mu prikazovať, čo má robiť. Ničím neprekvapivá poviedka ale o niečo lepšia 15 percent. 3 poviedka je o prostituke, ktorá zabíja svojich zákaznikov ale len do doby, pokým sa nestretne s upírom. Všetko tu máme ukázané dopredu, takže prekvapený som neostal. No a ten upír vyzerá ako Baraka z Mortal Kombatu 20 percent. 4 poviedka je o profesorovi, ktorý si zavolá do domu dvoch kamarátov a predstaví im svoju nevestu. Oni si budú myslieť, že ju zostrojil profesor a tak sa rozhodnú, že ju rozoberú ale pritom zisťujú, že ona je z mäsa a kostí. Velmi slabá poviedka 5 percent. 5 poviedka a zároveň posledná je o doktorovi, ktorý si kúpi hotdog, ale ten hotdog mu spadne na zem a tak ho dá bezdomovcovi, ktorý mu ďakuje ale ako ho tak bude jesť sa otrávi a na mieste zomrie. Doktora bude prenasledovať, duch z toho bezdomovca až pokým sám nedostane infarkt a na konci zomrie. Skôr mi táto poviedka pripomínala komédiu, než horor 5 percent. A na záver tu máme svadbu profesora a jeho nevesty, ktorú poskladal. A mimochodom, komiksové prevedenie je preč a tak nám tu ostáva tá otrasná animácia ktorá je hnusná! No a režiséri sú amatéri, ktorý ešte len začínajú a skúsenosti vela nemajú. ()

Mefistofelle

V tomto případě je už zbytečné vyjadřovat se k jednotlivým povídkám zvlášt, jako celek to totiž působí po všech možných směrech katastrofálně. Jediná povídka, která by ještě stála za zmínku jako lepší z celé pětice je The Radio (která u mě celou tuhle katastrofu zachránila od zařazení mezi odpad), ale jinak je to všechno škvár bez špetky originality. ()

gumli

Tento film je len neoficiálne pokračovanie filmov CREEPSHOW a CREEPSHOW ll.Ale je to veľká bieda.Film obsahuje päť príbehov,ale ani STEPHEN KING ani ROMERO už s tým nemajú nič spoločné.Všetky príbehy sú úplne nezaujímavé,slabý dej,slabé výkony hercov,nič v tomto filme nie je dobré.A títo vraj chytajú ďalšie pokračovanie,len dúfam že im to nevyjde.Prvý príbeh sa volá ALICE,druhý THE RADIO,tretí CALL GIRL,štvrtí THE PROFESSOR´S WIFE,piati HAUNTED DOG.Jeden z najhoších horrorov čo som kedy videl. ()

Astaroth12

Toto vážne s pôvodným Creepsow má spoločné len to, že je to je antológia, inak ide celkom mimo. Zle herecké prejavy a aj príbehy boli totálne trápne. Toto režisérske duo nemalo moc príležitosti sa ukázať, ale už tu ukázali smer svojej neschopnosti. Každý s príbehov má silnú dávku trápnosti a čo je najhoršie, príbehy totálne postradajú nejaký smer či ciel. Vedel som, že idem do  čistého braku, ale ktorý nebude až tak lacný a hlúpy, no mýlil som sa. V konečnom dôsledku zostala len značka, všetko ostatné už bolo mimo tejto serie. Slabé 2*. ()

Asmodin

Plíživý děs nezklamal. Velice mě zaujalo s jakou lehkostí se prolínají jednotlivé strašidelně zábavné příběhy, proto zřejmě režiséři bohužel vypustili kostlivce, který byl v prvním filmu průvodcem a uvaděčem příběhů (ve 2. filmu se použil animovaný příběh). Hrozná byla i animace v úvodu, kdyby byla dělaná jako animace v závěru filmu bylo by to o mnoho lepší. ()

• Podle svatebních poznámek profesora Daytona se městečko, kde se děj odehrává, jmenuje Creepyville. (facojurka)