V pokračovaní desivých príbehov sa odohráva 5 navzájom sa preplietajúcich príbehov.
Alice ukazuje, ako mladá drzá tínedžerka s menom Alice pri návrate domov zisťuje, že otec kúpil univerzálny diaľkový ovládač, s ktorým sa omylom posiela do iných časových priestorov.
Príbeh The Radio je o Security stážcovi, ktorému sa pokazí rádio a na ulici si od bezdomovca kupuje iné. To však začne rozprávať ženským hlasom a navádza ho na zlé činy.
V epizóde Call Girl mladá šarmantá prostitútka vraždí svojich mužských klientov. Raz jej zavolá mladík Victor, ktorý má s ňou iné úmysly ako sex.
Kapitola The Professor's Wife je o serióznom starom profesorovi, ktorý si nájde prekvapujúco mladú a krásnu snúbenicu, s ktorou sa hodlá oženiť. Do svojho domu si pozve bývalých študentov, no im sa zdá, že táto dokonalá žena je len vyrobená, lebo profesor je toho schopný...
A posledná časť Haunted Dog je o tom, že aj hot dog môže zabiť človeka, ktorý potom bude strašiť svojho vraha. (ash99)

LIVINGDEAD

HORROR??? V žádném případě! Tři příběhy na dopolední vysílání na Hallmarku. A ten první příběh nemá ani hlavu ani patu - prostě pohádka! ()

MM_Ramone

V roku 1982 vyprodukovali dvaja horroroví velikáni, spisovateľ Stephen King a režisér George A. Romero, zábavný filmový komix zložený z piatich strašidelných poviedok. "Creepshow" vtedy mala parádnu formu, majstrovký nadhľad a výbornú atmosféru. O päť rokov neskôr sa pod touto hlavičkou objavili ďaľšie tri Kingove poviedky. Už to síce nebolo v réžii pána Romera, ale i tak to dopadlo veľmi dobre. Zato táto nová "Creepshow" je niečo neskutočne otrasné. Päť jednoduchých, ba až primitívnych, príbehov (s ktorými nemá Stephen King nič spoločné) a plejáda naozaj mizerných hercov. Mrzutá teenagerka a nepredvídateľný diaľkový ovládač jej otca; Nesabavedomí ochrankár a hlas ženy z rádia; Call-girl killer a skutočné démonické monštrum; Starý profesor Dayton a jeho dokonalá nevesta; Arogantný Dr.Farwell, ktorý je prenaledovaný duchom mŕtveho bezdomovca. Čo príbeh to jedna hviezdička. No v tomto prípade sa to nesčítavá, ale zpriemeruje. * ()

pornogrind

Tohle má s původním Creepshow společnýho snad jen název. V tomhle už neměl prsty ani Stephen King ani George A. Romero a je to znát. Kvalita je otřesná. Téměř odpadová. Za to málo co se povedlo tu 1hvězdu dám ale jinak je to opravdu ztráta času. Nedoporučuju. ()

SeBig odpad!

Měl jsem Creepshow rád, když jsem byl malej, ale čim víc těch "filmů" vidím, tím víc toho mám už plný zuby. Horší zpracování jak Věřte nevěřte, nuda, sračka, kecy. ()

eraserhead666

Tak tohle opravdu ne. Kdyby to alespoň pojmenovali jinak. Cokoliv hororové je pryč (i když se tak film dost často snaží tvářit, prostě se mu to nedaří a spíš to paroduje než děsí). Je to spíše nepovedený pokus o zběsilou crazy komedii, na němž je nejhumornější to, že ani tohle nefunguje. Prolínající se slepenec osudů několika lidí, který je místy nepochopitelný a nesrozumitelný (mluvící rádio je dobrej nápad, ale tady zcela nevyužit). Za něco stojí jen hledání vypínače na nastávající ženě profesora Daytona - jen a jen za to dávám 2* (no a možná trochu za opravdu suchý, cynický a černý humor doktora v poslední povídce - "Chcete-li vidět ještě nějaký film, máte co dělat"). ()

Astaroth12

Toto vážne s pôvodným Creepsow má spoločné len to, že je to je antológia, inak ide celkom mimo. Zle herecké prejavy a aj príbehy boli totálne trápne. Toto režisérske duo nemalo moc príležitosti sa ukázať, ale už tu ukázali smer svojej neschopnosti. Každý s príbehov má silnú dávku trápnosti a čo je najhoršie, príbehy totálne postradajú nejaký smer či ciel. Vedel som, že idem do  čistého braku, ale ktorý nebude až tak lacný a hlúpy, no mýlil som sa. V konečnom dôsledku zostala len značka, všetko ostatné už bolo mimo tejto serie. Slabé 2*. ()

fcreading odpad!

Čo toto akože malo byť? S pôvodným Creepshow to nič nemá, hororové to v žiadnom prípade není, skôr mi to pripadalo ako by som sa pozeral na komédiu, plných otrasných vtípkov, predvýdateľným koncom a amatérskymi efektami. 1 poviedka je o Alici a jej rodičov, nejaký profesor dá dialkový ovládač otcovi Alici a vždy keď stlačí gombík, vráti sa späť Alica pred dom a stále to takto pokračuje až pokým nenaskočia španielske titulky. Koniec bol ľahko predvídateľný a ničím neprekvapil takže 0 percent. 2 poviedka je o rádiu, ktoré predáva bezdomovec a ochrankár si od neho to rádio kúpi ale keď príde domou rádio začne hovoriť a bude mu prikazovať, čo má robiť. Ničím neprekvapivá poviedka ale o niečo lepšia 15 percent. 3 poviedka je o prostituke, ktorá zabíja svojich zákaznikov ale len do doby, pokým sa nestretne s upírom. Všetko tu máme ukázané dopredu, takže prekvapený som neostal. No a ten upír vyzerá ako Baraka z Mortal Kombatu 20 percent. 4 poviedka je o profesorovi, ktorý si zavolá do domu dvoch kamarátov a predstaví im svoju nevestu. Oni si budú myslieť, že ju zostrojil profesor a tak sa rozhodnú, že ju rozoberú ale pritom zisťujú, že ona je z mäsa a kostí. Velmi slabá poviedka 5 percent. 5 poviedka a zároveň posledná je o doktorovi, ktorý si kúpi hotdog, ale ten hotdog mu spadne na zem a tak ho dá bezdomovcovi, ktorý mu ďakuje ale ako ho tak bude jesť sa otrávi a na mieste zomrie. Doktora bude prenasledovať, duch z toho bezdomovca až pokým sám nedostane infarkt a na konci zomrie. Skôr mi táto poviedka pripomínala komédiu, než horor 5 percent. A na záver tu máme svadbu profesora a jeho nevesty, ktorú poskladal. A mimochodom, komiksové prevedenie je preč a tak nám tu ostáva tá otrasná animácia ktorá je hnusná! No a režiséri sú amatéri, ktorý ešte len začínajú a skúsenosti vela nemajú. ()

gumli

Tento film je len neoficiálne pokračovanie filmov CREEPSHOW a CREEPSHOW ll.Ale je to veľká bieda.Film obsahuje päť príbehov,ale ani STEPHEN KING ani ROMERO už s tým nemajú nič spoločné.Všetky príbehy sú úplne nezaujímavé,slabý dej,slabé výkony hercov,nič v tomto filme nie je dobré.A títo vraj chytajú ďalšie pokračovanie,len dúfam že im to nevyjde.Prvý príbeh sa volá ALICE,druhý THE RADIO,tretí CALL GIRL,štvrtí THE PROFESSOR´S WIFE,piati HAUNTED DOG.Jeden z najhoších horrorov čo som kedy videl. ()

Mefistofelle

V tomto případě je už zbytečné vyjadřovat se k jednotlivým povídkám zvlášt, jako celek to totiž působí po všech možných směrech katastrofálně. Jediná povídka, která by ještě stála za zmínku jako lepší z celé pětice je The Radio (která u mě celou tuhle katastrofu zachránila od zařazení mezi odpad), ale jinak je to všechno škvár bez špetky originality. ()

demented

Aj keď to nemá s predchádzajúcimi Creepshow nič spoločné, tak čierno by som to zase nevidel. Áno, hororová atmosféra a zaujímavý dej sú ta tam, poviedky sú väčšinou brutálne predvídateľné, miestami nudné a miestami totálne mimo. Ťažkopádne pôsobí aj ich vzájomné prepojovanie, resp. výskyt rovnakých postáv, ktoré do deja nijako nezasahujú a ich existencia je výlučne samoúčelná. Rovnako začiatočná animácia a prechody medzi jednotlivými poviedkami sú vyložene hnusné. Treba pripomenúť, že skôr než horor pripomína tento film crazy komédiu, ktorá sa smerom ku koncu stupňuje a sekeče/vtipy úplne nahrádzajú už aj tak riedky dej (hlavne posledná o doktorovi). Veľmi slabé tri. ()

iXtr3m3

Na odpad to síce ešte nie je, ale oživovať niekdajšiu už v minulosti slabú sériu novým pokračovaním, tak to boli zbytočne vyhodené akékoľvek peniaze. Bez jediného známeho mena, bez nejakej snahy o niečo "prelomové" po takej dobe, o ničom. ()

Vaklaf

U tohoto druhu povídkových filmů většinou nic uchvatnýho neočekávám, obvykle mi postačuje úroveň třeba Příběhů ze záhrobí (v těch jsou některý pozdější příběhy taky hodně průměrný). Jenomže tady jsou všechny hodně podprůměrný. Často se vyskytnou dobrý nápady, ale vždycky jsou buďto blbě zpracovaný a nudný, nebo je nezvládnutej konec, takže vyzní tak nějak do ztracena (charakterizovaného velikým CO???). Snaha o propojenost jednotlivých povídek se taky moc nevyvedla, lepší kdyby byly uzavřený a měly hlavu a patu. A co se týče horrorovosti, ta opravdu nestojí za řeč, a to ani v porovnání s předchozími díly, který taky nebyly zrovna strašidelný. No, husí kůži jsem sice měl, ale to jen proto, že máme doma docela zimu. ()

Tydlidáš

Chybí zde označení komedie, protože je to spíš takovej horor parody než něco z čeho by se tajil dech, ale zábavný to bylo rozhodně víc jak dvojka... A to že sou příběhy propletený nebylo vůbec na škodu... No a ještě teda musim říct, že hudba je vybraná světově, třeba ta porcovací scéna... To je jak pravá řeznická groteska. ()

BoredKid odpad!

"ALICE" - odpad / "THE RADIO" - * / "CALL GIRL" - odpad / "THE PROFESSOR'S WIFE" - odpad / "HAUNTED DOG" - odpad / WTF? Toto bolo čo? Ani hlava ani päta... ()