poster

Posedlá démonem

 • Česko

  Podstata strachu

 • USA

  Ring Around the Rosie

 • Slovensko

  Podstata strachu

 • Slovensko

  Posadnutá démonom

Horor / Thriller

USA, 2006, 88 min

Režie:

Rubi Zack

Hudba:

John Massari

Střih:

John Coniglio

Scénografie:

Max Epstein

Kostýmy:

Oneita Parker
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • navabaca
  odpad!

  Horší než nuda. Horší než klišé. Že jde o kinematografický odpad naznačí už prvních deset minut filmu. Poprvé, když se Gina Philips dozví o vážném stavu své babičky a mluví do telefonu, který není zapojen (pevný IP telefon Cisco 7961 - zhaslý displej, zhaslé kontrolky) a podruhé, když divák zjistí, že "staré letní sídlo" nebo taky "zchátralé panské sídlo" je v podstatě moderní horská chata s novou střechou, podlahou, s novými dveřmi, okny a klikami, moderní prosklenou stěnou obývací haly a s čerstvě omítnutými zdmi v interiérech. Dokoukat tento film až do konce bylo hodně těžké.(12.6.2010)

 • Djoker
  odpad!

  Po deseti minutách jsem si připadal jako v Jiříkově vidění. Po dvaceti minutách jsem si uvědomil, že se v něm opravdu nacházím. Když vám film za hodinu a půl není schopný sdělit ani hlavní myšlenku, tak je asi něco špatně. Až na konci jsem pochopil proč. Snímek nás má ohromit pointou. Bohužel tou nejhorší, kterou jsem kdy viděl.(25.7.2010)

 • Nick Tow
  *

  Keby chcel dať niekto dohromady zbierku najpríšernejších klišé, aké ponúka téma "strašidelných domov", určite by to po vzhliadnutí tejto zlátaniny vzdal. Rubiho Zacka by totiž netromfol. Okrem schopnosti recyklovať však už dotyčný režisér neukázal nič: ani len elementárny cit pre filmárske remeslo či budovanie atmosféry /nepomohlo by vám, ani keby ste ten film sledovali v márnici, meter od truhly, v ktorej sa niečo práve začalo hýbať/. Jediný, na koho sa dá pozerať je Gina Philips /čo ani tak nesvedčí o jej hereckom kumšte, ako skôr o tom, že tento typ báb ja skrátka môžem..../ , zatiaľčo Tom Sizemore si pod zlou režijnou taktovkou iba výdatne zatĺka klinec do rakvy svojej hereckej kariéry. Naprosto zbytočný film, korunovaný "pointou", pre ktorú je aj slovko klišé príliš vznešený výraz. Distribútor pôvodný názov - zrejme za účelom zvýšenia atraktívnosti - prekrstil na "Posedlá démonem". V intenciách idiocie filmu by som radšej volil názov "Posedlá demencí".(18.7.2006)

 • ac1976
  odpad!

  Pointa jasná už po 10 minútach, napätie porovnatelné so superseriálom Panelák a k tomu pár hororových klišé-je predsa jasné, že hrdinke pri pokuse o útek ani to najlepšie auto nenaštartuje. Zmiešať dokopy a máme 88 minút nudy. Aj keď čestne priznávam, že som takmer dal 1* za miss mokré tričko (pozri galériu)(6.1.2014)

 • Ramona.66
  **

  Velice zvláštní horor, prvních 20 minut jsem si říkala "No co to jako má být?"...Ale tak bylo mi to doporučeno, tak jsem se dívala dál. Nakonec to zas tak špatný nebylo, vůbec jsem nepředpokládala, že to skončí tak jak to skončilo. Tak ve shrnutí se mi líbil závěr filmu a hudba byla parádní. Ale kamera byla otřesná, skákalo to všude možně. Nudná první část filmu a hrozný byly taky herecký výkony....(20.1.2012)

 • - Ve scéně, kdy se Karen Baldwin (Gina Philips) dozví o vážném stavu své babičky, mluví do pevného telefonu se zhasnutým displejem. Tento typ přístroje má však vždy, kdy je zapojen do sítě, displej rozsvícený. (navabaca)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace