Posedlá démonem

Max Epstein

Kostýmy:

Oneita Parker
  • Ramona.66

Velice zvláštní horor, prvních 20 minut jsem si říkala "No co to jako má být?"...Ale tak bylo mi to doporučeno, tak jsem se dívala dál. Nakonec to zas tak špatný nebylo, vůbec jsem nepředpokládala, že to skončí tak jak to skončilo. Tak ve shrnutí se mi líbil závěr filmu a hudba byla parádní. Ale kamera byla otřesná, skákalo to všude možně. Nudná první část filmu a hrozný byly taky herecký výkony....(20.1.2012)

• SallyZen

Are you kidding??? Konec mě dost překvapil podobně jako u "Nezvané", ale tady to bylo tak trapně zasazené do příběhu až hanba. Nechápu, co to tam jako vyjadřovalo a proč? A, že Sizemore byl děsivej? To opravdu nebyl...ten mě fakt nevyděsil. Naprosta blbost u které nemám ani jeden pádný důvod dát aspoň jednu hvězdu. 0%(10.1.2012)

• helraiser

To by mě opravdu zajímalo kdo vymýšlel název pro tuhle hovadinu. Podle názvu jsem čekal vymítačský horor a místo toho jsem dostal nesmyslnou kokotinu, která nemá s názvem nic společného, ale především je absolutně o ničem. Jedná se o absolutní nudnou blbinu která nestojí snad ani za jedno zkouknutí.(18.1.2011)

• Nick Tow

Keby chcel dať niekto dohromady zbierku najpríšernejších klišé, aké ponúka téma "strašidelných domov", určite by to po vzhliadnutí tejto zlátaniny vzdal. Rubiho Zacka by totiž netromfol. Okrem schopnosti recyklovať však už dotyčný režisér neukázal nič: ani len elementárny cit pre filmárske remeslo či budovanie atmosféry /nepomohlo by vám, ani keby ste ten film sledovali v márnici, meter od truhly, v ktorej sa niečo práve začalo hýbať/. Jediný, na koho sa dá pozerať je Gina Philips /čo ani tak nesvedčí o jej hereckom kumšte, ako skôr o tom, že tento typ báb ja skrátka môžem..../ , zatiaľčo Tom Sizemore si pod zlou režijnou taktovkou iba výdatne zatĺka klinec do rakvy svojej hereckej kariéry. Naprosto zbytočný film, korunovaný "pointou", pre ktorú je aj slovko klišé príliš vznešený výraz. Distribútor pôvodný názov - zrejme za účelom zvýšenia atraktívnosti - prekrstil na "Posedlá démonem". V intenciách idiocie filmu by som radšej volil názov "Posedlá demencí".(18.7.2006)

• ac1976

Pointa jasná už po 10 minútach, napätie porovnatelné so superseriálom Panelák a k tomu pár hororových klišé-je predsa jasné, že hrdinke pri pokuse o útek ani to najlepšie auto nenaštartuje. Zmiešať dokopy a máme 88 minút nudy. Aj keď čestne priznávam, že som takmer dal 1* za miss mokré tričko (pozri galériu)(6.1.2014)

• - Ve scéně, kdy se Karen Baldwin (Gina Philips) dozví o vážném stavu své babičky, mluví do pevného telefonu se zhasnutým displejem. Tento typ přístroje má však vždy, kdy je zapojen do sítě, displej rozsvícený. (navabaca)