Rande měsíce

Employee of the Month

Komedie / Romantický

USA, 2006, 103 min

• nunka

Ako tak čítam, nájdu sa tu aj takí, ktorí túto american shit comedy zhltli aj s navijákom. Scenár a celý film vyznieva i napriek obrovskej snahe až príliž stupidne, debilne a povrchne, čo sa dalo čakať od typickej americkej produkcie. Mne tento filmový štýl absolutne nesedí.(31.5.2007)

• nash.

Páni, z takové motivační agitky by před čtvrtstoletím byli soudruzi na UV u vytržení a mladý sympaťák za kasou by jistě, byť neoholen a nečesán, zastínil i Ženu za pultem. S humorem už je to však slabší. Ne že by nebyla snaha, jenže se většinou míjí účinkem. Navíc brzy začne pokulhávat tempo, které překvapivě brzdí především hlavní romantická linka, takže na nějaké opravdu hutné závodění není čas. Před krachem tak film nakonec zachránila především slušně nahozená a poctivě udržovaná atmosféra ryzí pohodovky.(2.5.2011)

takovej průměr, ničím to neoslní, ani moc fórů tam není; ale neurazí(9.1.2013)

• Arx

Pohodový film, který ale velmi rychle začne nudit. Ke konci už pro mě výrazně ztrácel dech a už sem se těšil na konec. Film hlavně teží z obsazení Jessicy Simpson, které to i zde moc sluší. Pokud ale nejste Jessicy fanda, tak se na Rande Měsíce ani nekoukejte.(18.11.2007)

Dane Cook, herec, kterého si všímám poslední dobou častěji a častěji. Z průměrné komedie udělá jeho příjemný hlas něco zvláštního, co donutí diváka sledovat film a hlavně díky němu. Tak mi to příjde. Dane Cook je prostě sympaťák. První film, co jsem s nim viděl se nazýval Klikař Charlie a stejně jako on, má Rande měsíce podobný průběh jen rozdílný příběh. Nic zvláštního tedy, ale s radostí se na něj podívám znovu a rád. Skvadra herců se v tomto filmu setkala docela dobře a chvílemi jsem se s radostí pousmál. Komedie jak má být. Nic zázračného, ale své cíle rozhodně plní. --- Jediný problém je, že jsme přišli o Janet na kase číslo tři. Vždyť měla být už v práci. Kde je? Najdi ji. - Umřela včera v noci. - Takže nepřijde? - Nemyslím, pane.(10.2.2008)

• - Dax Shepard (Vince) sa musel prefarbiť na blond, pretože sa príliš podobal na Dana Cooka (Zack). (misterz)

• - Vo filme si zahrala aj Eva Longoria, jej scéna sa však do kín nedostala. Nájsť ju ale možno na DVD. (misterz)