Rande měsíce

• USA Employee of the Month (více)
Trailer 2

Přičinlivý pokladní v supermarketu Vince Downey byl již sedmnáctkrát vyhlášen zaměstnancem měsíce. Kdyby se mu opět podařilo zvítězit, byl by povýšen do managementu a získal by auto. Doplňovač zboží Zack Bradley je naopak neambiciózní, chodí pozdě a s kamarády se snaží přežít pracovní dobu v co největším klidu. Vedoucí Glenn Gary zaměstnancům jednou oznámí, že nastoupí nová pokladní Amy. Líbí se jak Vinceovi, tak Zackovi. Zack se dozví, že má slabost pro zaměstnance měsíce. Rozhodne se, že tentokrát vyhraje. Snaží se získat místo pokladního. Dostane první hvězdičku a začíná bodovat. Když jedna z pokladních zemře, vedoucí ho pošle na její místo. Vince se ho různými podrazy snaží shodit. Zack pomalu dělá kariéru, ale ztratí kamarády i Amy, která se dozví, že vše dělá jen proto, že se dozvěděl o její náklonnosti k zaměstnancům měsíce… (TV Prima)

Trailer 2

Cival

Není to natočené špatně (ani vyloženě nudně) a Dane Cook je sympaťák bezmála Reynoldsova formátu (tj. vhodný i pro chytřejší zábavu, než jakou nabízí kinematografická odnož MTV), ale že bych se bavil, to se taky říct nedá. Z každého regálu sice kouká nadsázka a režisérovy odkazy na jiné žánry přijdou k chuti, ale smíchonosných momentů už bývá víc pomalu i na pohřbech. Tedy na těch veselých. ()

tron

„Stará mama, nemyslíš, že je načase investovať do niečoho... menej špekulatívneho?“ Neoriginálne, ale fajn zahrané (najmä Dax Shepard z nekecaj a pádluj!, kde hral experta na divočinu, ktorý sa nevyznal v divočine) a odohrávajúce sa v svojrázne zaujímavom prostredí supermarketu, v ktorom sa sci-fi veci zhmotňujú (ja som tiež zažil, že si zamestnanci urobili vlastný bunker z paliet, do ktorého v pracovnom čase chodili spávať a popíjať, ale prišli im na to, česť ich pamiatke). Škoda, že to nie je o čosi kratšie (a vedľajšia línia s novou pokladníčkou prekvapivo tempo brzdí, namiesto toho, aby ho nakopávala, samotný zápas je stokrát zaujímavejší). ()

Dever

Soundtrack John Swihart: 1. Cobrastyle - Teddybears/Mad Cobra ,2. Do It Alone - Sugarcult ,3. Face Down - Red Jumpsuit Apparatus ,4. Surrender - Camp Freddy ,5. Coming Out Wild - The Sammies ,6. Hard to Beat - Hard-Fi ,7. Can't Fight This Feeling - REO Speedwagon ,8. Wasted Days - Highwater Rising/Aidan Hawken ,9. Kiss You All Over - Santino ,10. Twentieth Century Boy - Camp Freddy ,11. Disco Boy/Anal/Covered in Chocolate/Taking a Dump - John Swihart ,12. Pocket Rocket - John Swihart , ()

T2

Rozpočet $12miliónovTržby USA $28,444,855Tržby Celosvetovo $38,368,909Tržby za predaj DVD v USA $20,792,682 //počet predaných kusov 1,300,627║ Taká praštenosť, ktorá sa vo svojej podstate ani moc realite nevymyká, dalo sa. /40%/ ()

Malarkey

Dane Cook, herec, kterého si všímám poslední dobou častěji a častěji. Z průměrné komedie udělá jeho příjemný hlas něco zvláštního, co donutí diváka sledovat film a hlavně díky němu. Tak mi to příjde. Dane Cook je prostě sympaťák. První film, co jsem s nim viděl se nazýval Klikař Charlie a stejně jako on, má Rande měsíce podobný průběh jen rozdílný příběh. Nic zvláštního tedy, ale s radostí se na něj podívám znovu a rád. Skvadra herců se v tomto filmu setkala docela dobře a chvílemi jsem se s radostí pousmál. Komedie jak má být. Nic zázračného, ale své cíle rozhodně plní. --- Jediný problém je, že jsme přišli o Janet na kase číslo tři. Vždyť měla být už v práci. Kde je? Najdi ji. - Umřela včera v noci. - Takže nepřijde? - Nemyslím, pane. ()

• Obchod, v ktorom je film natočený, je Costco v Albuquerque v Novom Mexiku. (Raccoon.city)
  • Dax Shepard (Vince) tvrdí, že vlastní vzácnu Hondu 1981, ale v skutočnosti išlo o Hondu Civic 1300 FE [SL] z roku 1982. (Raccoon.city)
  • Vo filme si zahrala aj Eva Longoria, jej scéna sa však do kín nedostala. Nájsť ju ale možno na DVD. (misterz)