Reklama

Reklama

Rande měsíce

  • USA Employee of the Month (více)
Trailer 1

VOD (1)

Obsahy(1)

Přičinlivý pokladní v supermarketu Vince Downey byl již sedmnáctkrát vyhlášen zaměstnancem měsíce. Kdyby se mu opět podařilo zvítězit, byl by povýšen do managementu a získal by auto. Doplňovač zboží Zack Bradley je naopak neambiciózní, chodí pozdě a s kamarády se snaží přežít pracovní dobu v co největším klidu. Vedoucí Glenn Gary zaměstnancům jednou oznámí, že nastoupí nová pokladní Amy. Líbí se jak Vinceovi, tak Zackovi. Zack se dozví, že má slabost pro zaměstnance měsíce. Rozhodne se, že tentokrát vyhraje. Snaží se získat místo pokladního. Dostane první hvězdičku a začíná bodovat. Když jedna z pokladních zemře, vedoucí ho pošle na její místo. Vince se ho různými podrazy snaží shodit. Zack pomalu dělá kariéru, ale ztratí kamarády i Amy, která se dozví, že vše dělá jen proto, že se dozvěděl o její náklonnosti k zaměstnancům měsíce… (TV Prima)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (178)

merigieren 

všechny recenze uživatele

Když to vypnete v 1h 17 min tak si užijete zábavnou komedii s mnoha nápady. Jako třeba útulné hnízdo mezi paletami, romantický večer v hypermarketu nebo zlámané tyčky řešící všechny problémy. Prostě zábava. Po již uvedeném okamžiku dojde k závěru prahnoucímu po vítězství a porážce (nesmyslně zběsilá honička a zas morální návrat k přátelům aniž bychom opustily vyšší cíle :-)). Proč ? Sice jde jen o 15 minut, ale dokázalo mě to přesvědčit o pádu na 3*. ()

AndreyCSFD 

všechny recenze uživatele

Docela nezáživný film z prostředí hypermarketu, který je na komedii málo vtipný a na romanci zase málo romantický. Celou stopáž se tak nějak plácá v podprůměrných vodách obou žánrů až se dostane k předvídatelnému konci. Prostředí hypermarketu je tradičně plné více či méně divných týpků, zkrachovalých existencí, přistěhovalců, atd., kteří tvoří jakési vnitropodnikové kasty, které se vzájemně nesnáší a dělají si naschvály. Mezi tím vším poletuje Jessica Simpson, o kterou svedou lítý boj na pokladnách flákač Zack a snaživka Vince. ()

Reklama

velkyvezir 

všechny recenze uživatele

Český překlad názvu filmu je chybný, protože víc než o to rande jde opravdu o to stát se zaměstnancem měsíce. Co si budeme namlovat. Ten film je jednoduchý, ale přesto jsem se u něj bavil a paradoxně s každou další minutou to bylo lepší a lepší. Prostředí supermarketu je ve filmu vcelku atraktivní prostředí, zvláště, když se v něm začnou vymýšlet blbosti jako soutěž o co nejrychlejší účtování na pokladně, vytváření klubovny mezi regály či posvátná klubovna s pitím zadarmo a televizí. Ten film je prostě nutné brát s nadhledem, v žánru střelených komedií si zaslouží 4* a taky mu je dávám. ()

Oxymoron 

všechny recenze uživatele

No, je spousta jiných přitroublých komedií, které dokáží pobavit víc než Rande měsíce. Není to komedie vyloženě špatná (ve srovnání s jinými komediemi podobného ražení), najde se tu spousta skorogeniálních vtípků a prostředí hyper-super-mega nebo kdovíjakého marketu je všem dobře známé. Dokonce se tu oproti konkurentům neobjeví ani žádná laciná nechutnost, což je určitě plus. Ale zasmějete se tu prostě málo. Takže jak už jsem říkal - je spouspta jiných přitroublých komedií, které dokáží pobavit víc. Dva a půl ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Taková obyčejná vyprávěnka o snaze získat v jistém velkoobchodě titul ´Zaměstnanec roku´ a to jenom proto, že nastoupila jako nová pokladní žena, která je ochotna jít na rande pouze s nositelem tohoto titulu.. Zkrátka a dobře, mužská rivalita v zájmu náklonnosti ženy, která si vybírá jen toho nejlepšího. Atmosféra snímku je zvláštní. Tváří se to jako zábavná etuda s kapkou romantismu ve snaze o ztřeštěnosti všeho druhu, ale nic z toho není dotaženo do konce. Zábava nebaví, romantika pokulhává, podivné dialogy a smysl příběhu už vůbec žádný. Snímek je značně bolestivý a v jádru věci nesmyslný. Jsou tu vtípky, které jako by jsme už někde viděli. Ano. Filmoví znalci poznají ´Rivalové´ z roku 1996, ´Vesmírná tělesa´ z roku 1987 či ´Volný den Ferrise Buellera´ z roku 1986. Ale to se děje běžně, takže vlastně nic proti ničemu. Jenže, když se takový snímek ztrácí ve své předvídatelnosti a nedostatku originálnosti, je velkou marností snaha povzbudit divácký zájem, aby při sledování snímku vydržel až do konce. ()

Galerie (20)

Zajímavosti (7)

  • Obchod, v ktorom je film natočený, je Costco v Albuquerque v Novom Mexiku. (Raccoon.city)
  • Dane Cook (Zack) je skalným fanúšikom Bostonu Red Sox. Vo filme hrajú Super Club proti Maxi Martu bejzbal a Super Club má červené dresy (na počesť Sox) a Maxi Mart má šedé a modré (na počesť Yankees). Dvoch najtradičnejších rivalov. (Raccoon.city)
  • Dax Shepard (Vince) tvrdí, že vlastní vzácnu Hondu 1981, ale v skutočnosti išlo o Hondu Civic 1300 FE [SL] z roku 1982. (Raccoon.city)

Reklama

Reklama