Rande měsíce

Rande mesiaca

Employee of the Month

Komedie / Romantický

USA, 2006, 103 min

Employee of the Month není nějak extra vtipná komedie, ale rozhodně to není ani propadák. Zapadá do takových těch "když to běží zrovna v telce, tak na to kouknu". Zápletka je tu poměrně jednoduchá - nová pokladní chodí jen se zaměstnanci měsíce, ale zatímco flákač Zack se vyhýbá práci, jak může, jeho sok už vyhrál 17x za sebou. Toť vše, nic víc, nic míň, ale za podívání to určitě stojí..(15.2.2009)

• dopita

Hodně nenáročná romantická komedie u které je od začátku jasný jak to dopadne. Přihlouplá zápletka a jedno klišé za druhým, ale občas mi film aspoň vyloudil úsměv na rtech. Zajímavej je film snad jen tím, že se téměř celej odehrává v ňákým megaobchoďáku – tím veškerá originalita končí. Zklamanej sem nebyl, protože sem od filmu nic nečekal.(22.10.2009)

• Marek1991

Šialene nudný film z prostredia, kde by som nikdy nechcel pracovať a keby som tam stretol takú ženu, snažil by som sa, aby sme obaja odtiaľ odišli. Podľa mňa by mali byť takéto obchody automatizované a pracovať by ľudia mali v ľudských podmienkach. Niektoré veci z toho filmu sú nezabudnuteľné ako tá súťaž, tá skrýš v skladoch a krásna Jessica Simpson. Celkovo však nudný a slabý film.(16.4.2012)

• TheSame

Řekl bych, že pitomější "komedii" jsem už zas dłouho neviděl... Dětskost, špatné vtipy a celková infantilnost téhle "pohádky" mě nakonec donutila začit fandit hlavnímu záporákovi(což určitě nebyl režisérův původní plán) a naopak nenávidět hlavního hrdinu - rádobyvtipného nafoukaného kreténa Zacka... Ta jedinná hvězda je za to, že jsem si alespoň díky tomu vzpomněl na svojí dávnou historii brigádníka v podobném kolektivu supermarketu a na pár blbečků, kteří byli některým hereckým charakterům až nápadně podobni(4.2.2013)

Spíš 3.5. Začátek se tváří jako důstojný nástupce legendárního The Waiting, škoda že postupem času kvalita trochu upadá, ale pořád je se na co dívat. Tyhle komedie z pracovního prostředí té nízké vrstvy vždycky stojí za to, mají své kouzlo:-) Scénář je naprosto typický a ničim vás nepřekvapí a herci působí celý film příjemně, teda kromě slečny Simpsonové,která snad celý film odehrála s jedním výrazem na tváři.(17.1.2007)

• - Vo filme si zahrala aj Eva Longoria, jej scéna sa však do kín nedostala. Nájsť ju ale možno na DVD. (misterz)

• - Dax Shepard (Vince) sa musel prefarbiť na blond, pretože sa príliš podobal na Dana Cooka (Zack). (misterz)