Rande měsíce

Rande mesiaca

Employee of the Month

Komedie / Romantický

USA, 2006, 103 min

Pracovníci obchodního domu pravidelně soupeří o titul Zaměstnanec měsíce. Odměnou pro vítěze je jeho fotografie pověšená v síni slávy. Nejlepším je doposud Vince Downey a naopak Zack Bradley je největší flákač a z těchto dvou se stanou ještě větší rivalové, když do práce nastoupí nová a atraktivní pokladní Jessica Simpson. Zajímavou a nápaditou komedii režíroval Greg Coolidge.(19.1.2009)

• dopita

Hodně nenáročná romantická komedie u které je od začátku jasný jak to dopadne. Přihlouplá zápletka a jedno klišé za druhým, ale občas mi film aspoň vyloudil úsměv na rtech. Zajímavej je film snad jen tím, že se téměř celej odehrává v ňákým megaobchoďáku – tím veškerá originalita končí. Zklamanej sem nebyl, protože sem od filmu nic nečekal.(22.10.2009)

Spíš 3.5. Začátek se tváří jako důstojný nástupce legendárního The Waiting, škoda že postupem času kvalita trochu upadá, ale pořád je se na co dívat. Tyhle komedie z pracovního prostředí té nízké vrstvy vždycky stojí za to, mají své kouzlo:-) Scénář je naprosto typický a ničim vás nepřekvapí a herci působí celý film příjemně, teda kromě slečny Simpsonové,která snad celý film odehrála s jedním výrazem na tváři.(17.1.2007)

• Oxymoron

No, je spousta jiných přitroublých komedií, které dokáží pobavit víc než Rande měsíce. Není to komedie vyloženě špatná (ve srovnání s jinými komediemi podobného ražení), najde se tu spousta skorogeniálních vtípků a prostředí hyper-super-mega nebo kdovíjakého marketu je všem dobře známé. Dokonce se tu oproti konkurentům neobjeví ani žádná laciná nechutnost, což je určitě plus. Ale zasmějete se tu prostě málo. Takže jak už jsem říkal - je spouspta jiných přitroublých komedií, které dokáží pobavit víc. Dva a půl(28.12.2007)

• Gimp

Debilní komedie, která hlavně ve svojí druhé polovině absolutně ztrácí na atraktivitě. Jedinej kdo snad stojí za zmínku je Pedro z Napoleon Dynamite. Volte ho. Ale vydat se na tenhle film do kina by byla blbost.P.S. v září v 2005 jsem byl v McDonalds Černý Most 3 taky zaměstnancem měsíce a žádná holka se se mnou nevyspala (naštěstí, protože jsme tam stejně měli samý ošlivky:-( ).(22.3.2007)

• - Vo filme si zahrala aj Eva Longoria, jej scéna sa však do kín nedostala. Nájsť ju ale možno na DVD. (misterz)

• - Dax Shepard (Vince) sa musel prefarbiť na blond, pretože sa príliš podobal na Dana Cooka (Zack). (misterz)