poster

Kojak: Nikdo není tak slepý (TV film)

 • USA

  Kojak: None So Blind

Krimi / Drama

USA, 1990, 91 min

 • PORTER44
  ***

  Docela dobrá detektivka ,Kojak se snaží dopadnout mafiána po kterém dlouho jde jenže ten si objedná zabijáka aby zlikvidoval svědky.(27.8.2015)

 • gudaulin
  **

  Nevím, jestli poslední díl seriálového cyklu lze považovat za reprezentativní, aby mohl oznámkovat celý fenomén inspektora Kojaka, ale chtěl jsem si jím oživit tuhle postavu, kterou jsem sledoval kdysi v dávné minulosti. Není to vyloženě špatné, ale ve srovnání s moderními seriály posledních dvou dekád zjevně zaostává. Je to jen taková průměrná výplň televizního vysílání, strhující věci vypadají a vyprávějí své příběhy úplně jinak. Celkový dojem: 45 %.(4.10.2015)

 • Skuby47
  ***

  Poslední snímek z vysílané pětidílné série se podle mého názoru podařil nejvíc. Zachoval si atmosféru starého seriálu, měl i celkem napínavou zápletku a modernější dynamiku vyprávění. Největším kladem je herecký výkon nestárnoucího Tellyho Savalase, kterému ani roky neubraly na vitalitě a jeho dabingového partnera se sametovým hlasem Miroslava Moravce. Záporem je ve všech pěti případech celovečerní délka filmu, která v současném světě akčních detektivek místy přece jen působí rozvláčně.(24.7.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace