Bravo Girls: Všechno nebo nic

Bring It On: All or Nothing

Bravo Girls: Všetko alebo nič

Komedie / Sportovní

USA, 2006, 99 min

Musím uznat, že jsem se bavil. Bylo to jednoduchý, a průhledný, ale co? Občas jsem se i pousmál. Jednička se mi líbila, dvojka mě nevzala vůbec a tohle bylo takový pro teenage diváky a já se při sledování snažím přemýšlet jako cílová skupina a říkám si, proč ne? Nebyl to průser. a kdyby mi bylo 14 tak to žeru.(3.9.2013)

Vypněte mozek a zapněte právě tento film, nad ničím nepřemýšlejte a nechte se unášet na vlně akrobatických výkonů a užívete si každý tón hudby od Gwen Stefani, Avril či Sum41. Konec jsem si představoval trochu jinak, ale vždy se budu k tomuto filmu rád vracet. Ani nevím proč dávám tolik, ale mě se tyhle filmy zkrátka líbí :)(16.1.2008)

• Marina111

Júúúj, to zas bolo zábavy! Belošky vz. čierne baby z ulice... Áno, začína nám to sršať originalitou... A v takomto duchu pokračuje tento "milý" film aj ďalej... Jedna pravdepodobná situácia strieda druhú, intriguje sa, randí sa, bojuje sa, a nakoniec sa všetko na dobré obráti, len aby sa mohla správiť tá slávna americká bodka zvaná "happy end". A aby to nebola len taká tuctová priblblá zlátanina, tak sa to aj tancuje: ak teda tie umelé zostavy roztlieskavačiek možno považovať za tanec... Možno zachádzam priďaleko, ale pre mňa je to len taká americká verzia socialistickej spartakiády... Ale nech! Hlavná vec, že dievčence sa predvedú v minisukienkach. A aby bol úspech 100% zaistený, prichádza na scénu aj Rihanna... Fú, ešte šťastie, že do tejto vyslovene komerčnej záležitosti nezlánarila Solange aj sestričku Beyoncé... Skrátka; ďalší produkt vymývajúci mozgy mladým pubertiakom, na ktorom sa dá sice pousmiať, ale omnoho lepšie by ho bolo asi ignorovať.(20.5.2013)

• Pitryx

No, musím se přiznat, že k tomuto filmu jsem přistupoval se značnou dávkou skepticizmu. Prvních pět minut mne utvrdilo v tom, že budu dávat odpad. Otázka byla, za kolik minut použiji rychloposun a po jaké době to vypnu. Nu, kupodivu, posun jsem použil jen jednou a dodíval jsem se až do konce. Dokonce jsem se občas i zasmál. Když k tomu připočtu obdiv ke kaskadérským výkonům „tanečníků“ a vcelku svěží příběh, vychází i snímek velmi pozitivně. Navíc se mi trefil do nálady, když jsem na horor ani SF neměl nákladu. Myslím, že je to dobrá oddechovka na nedělní podvečer a to jsem si vědom, které divácké obci je film určen. A také jsem si vědom, že jde o naivní pitominku. Přesto má něco do sebe. 20130908 9019 bt(9.9.2013)

Sorry, ale mne sa to páčilo. Nechápem prečo, ale je to tak. Boli tam dobré hlody, naozaj som sa zasmial. Síce som to chcel po pár minútach vypnúť, ale neľutujem, že som to dopozeral až do konca. pekné herečky som si až tak nevšímal, skôr ma zaujalo priateľstvo, charakter, citové vydieranie dievčaťa chalanom. Takže som tam toho našiel viac. Príbeh dosť kopíruje jednotku, až na pár odtieňov, ale zasmial som sa viac. Takže dávam *** Na jedno pozretie mi to však stačí.(2.10.2012)

• - Hayden Panettiere (Britney) a Marcy Rylan (Winnie) obě ztvárnily Lizzie Spaulding v nejstarší telenovele CBS The Guiding Light. (HappySmile)

• - Původní název byl “Bring It On Yet Again”. (HappySmile)

• - Danielle Savre a mladší sestra Beyoncé Knowles Solange Knowles, které ve snímku tvárnily roztleskávačky, přispěly k soundtracku svými skladbami. (zajda404)