Bravo Girls: Všechno nebo nic

Bring It On: All or Nothing

Bravo Girls: Všetko alebo nič

Komedie / Sportovní

USA, 2006, 99 min

TV/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Prostředí 9/10/// +lákadlem je především Hayden Panettiere, která je v této sérii filmů tím nejzajímavějším hned vedle Kirsten Dunst z prvního filmu, možná si tu někdo najde romantiku, možná roztleskávání, či snad morální poučení, účast Rihanny potěší -na druhou stranu je to film pro holky tak do 15ti let, tomu je přizpůsobeno chování postav, tak aby i malá holčička poznala, která že je ta namyšlená kráva, stejně tak i některé herecké výkony jsou v tomto ohledu přestřelené/// Opravdu v tomhle nehledejte náročnou zábavu. Je to podobné předešlým filmům, takže to stejné s jinými herci a trošku obměněnou motivací nebo důvodem. Pro fanoušky však opět zábavné a i mě se to přes občasné slabší momenty líbilo./// Celkem 67%///(21.1.2012)

Sorry, ale mne sa to páčilo. Nechápem prečo, ale je to tak. Boli tam dobré hlody, naozaj som sa zasmial. Síce som to chcel po pár minútach vypnúť, ale neľutujem, že som to dopozeral až do konca. pekné herečky som si až tak nevšímal, skôr ma zaujalo priateľstvo, charakter, citové vydieranie dievčaťa chalanom. Takže som tam toho našiel viac. Príbeh dosť kopíruje jednotku, až na pár odtieňov, ale zasmial som sa viac. Takže dávam *** Na jedno pozretie mi to však stačí.(2.10.2012)

Tržby za predaj DVD v USA $18,727,950 //počet predaných kusov 1,366,404║ No umelý tuctový vývar, nič viac, nič tu nefunguje ani z ďaleka tak aby to mohlo byť aspoň trochu príjemne na pozeranie, aj čo sa týka tých akrobatických vystúpení to moc nedá o príbehu ani nehovoriac, bleé. /10%/(22.2.2010)

První polovina se zdála být správně přiblblým teenage filmem (zkratky, scéna o stěhování) a já se skutečně bavila (ať už to byl úmysl tvůrců nebo ne). V druhé části se do popředí dostalo roztleskávání, což přineslo dobré taneční/sportovní výkony, ale na úkor děje a vtipů. I přesto se mi tenhle díl líbil zatím nejvíc z celé série, a co musím vyzdvihnout je soundtrack (Avril Lavigne, Rihanna, Gwen Stefani). "Jako kapitánka bych tě hned mohla vyloučit z týmu." "Jako karatistka ti můžu nakopat zadek."(3.8.2013)

• Elfias Dóže

Mé ohodnocení berte s notnou rezervou, uvědomuji si, že “ Bravo Girl: Všechno nebo nic“ patří k těm nesledovatelným, narůžovělým, mainstreamovým a pubertálním kýčům nejtěžšího kalibru, u něhož mou udělený počet hvězdiček absolutně nesouzní s jakostí. Procentuálně bych se měl nejspíše pohybovat někde u (absolutní) nuly, jenže jsem moc velký milius a zrovna toto vypreparované cosi parazitující na něčem čemu říkáme kultura, nedokážu díky té štábem neplánované švandě, která mně byla nabídnuta, hodit do odpadu... Zkratka, měl jsem tu čest s něčím, co je tak špatné, až je to vtipné, a jak možná vítě mě se nikdy neomrzí smát pitomcům, tudíž jsem si film "zvraceným" způsobem užil a jakýkoli počet hvězdiček menší dvou by z mé strany byl pouhým pokrytectvím a intelektuálským snobstvím... P.S. Americký styl života mých dá se říct vrstevníků stojí za prd, i se svými chybami jsem rád za to kým jsem, identita, která je přenášena na americké teenagery je odpudivá, styděl bych se za smyšlení a postoje, které u postav zde a ve filmech podobného typu pozoruji a vlastně si ani v nejhorší noční můře nedokážu představit sám sebe na místě hlavních hrdinů, notabene hrdinek...(6.12.2013)

• - Ve scéně, kdy Britney (Hayden Panettiere) přichází do telocvičny na konkurz, položí svou tašku ke dveřím. Po skončení konkurzu je však její taška na lavičkách. (Sydney008)

• - Britneyina nová střední je Crenshaw Heights. Ve filmu s podobnou tématikou Love & Basketball (2000) Quincy a Monica navštěvují také Crenshaw. (HappySmile)

• - Hayden Panettiere (Britney) a Danielle Savre (Brianna) si zahrály roztleskávačky i v seriálu Hrdinové. (HappySmile)