poster

Bravo Girls: Všechno nebo nic

 • USA

  Bring It On: All or Nothing

 • Slovensko

  Bravo Girls: Všetko alebo nič

Komedie / Sportovní

USA, 2006, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BMAJTZ
  **

  Na holky z americkych teen komedii se kouka vzdycky bajecne ale tady to vsechno konci. Pribehove zadne prekvapko a od prvni minuty neskutecne predvidatelne a zaver pruhledny jeste vice. Od dialogu a hereckych vykonu taky nelze cekat neco extra. Pokud nic neocekavate tak neocekavejte proste vypnete mozek a zkouknete k nicemu jinemu to neni 40%(17.7.2008)

 • MRPitivier
  *

  Jediné pozitivum je sympatická a krásná Hayden Panettiere, jinak úděs! Klasika ve všech směrech, spíše ohranost! Tyto komedie jsou založené na středoškolském příběhu, plný hloupých dialogů a ještě stupidnějším scénáři! Proč pořád dokola omílat to samé, chtělo by to něco nového, originálního a především vtipného?! Nedoporučuji!(9.12.2009)

 • Psycho.R
  ***

  Musím uznat, že jsem se bavil. Bylo to jednoduchý, a průhledný, ale co? Občas jsem se i pousmál. Jednička se mi líbila, dvojka mě nevzala vůbec a tohle bylo takový pro teenage diváky a já se při sledování snažím přemýšlet jako cílová skupina a říkám si, proč ne? Nebyl to průser. a kdyby mi bylo 14 tak to žeru.(3.9.2013)

 • AceDandelion
  **

  Růžová teenagerovská americká, jak už bylo řečeno sto milionkrát.Samozrejme, ze to není žádnej trhak, ale pamatuju si, ze jako náctiletá jsem na tyhle filmy koukala a upřímně koukat na tenhle nebylo ZAS TAK hrozný. Uprimne ve filmech jako jsou tyto se prece nacházej ty nové tváře a později třeba jedni z nejlepších herců/hereček. Takže 1* za celek a 1* za Gusa Carra, kterej tady není označenej,ale hraje hlavní mužskou roli (csfd -wtf?!), protože ten rozhodně splnil požadavky na toho sympaťáka a lovera. No, já bych ho rozhodně brala ! A Solange je taky skvela .(25.8.2013)

 • Marek1991
  ****

  V prvom rade chcem poďakovať Bohu, za to, že stvoril takého anjela na zemi akou je Hayden Panettiere. Ten film sa mi spája s ňou a točí sa okolo nej. Ona to podľa mňa skvele zvláda, je to komédia, je to pre mládež s dávkou športu a pohybu s poučením a priateľstvom. Je to trocha jednoduchšie a je už toho možno veľa, kedže o roztlieskavačkách natáčajú komerčné filmy často, keď sa objaví nejaký nápad a pekná herečka, ale zabavil som sa. Lezie mi trocha na nervy to handrkovanie černošiek a belošiek, to bolo trápne, ale inak milé a úsmevné. Že na to majú ľudia iný názor ma netrápi, lebo to bolo tak roztomilé, že od priemeru sa to u mňa zdvihlo na štyri hviezdy ku koncu, najmä, kedže mám rád tanec a Rihanna sem tiež dobre zapadla.(3.9.2012)

 • - Původní název byl “Bring It On Yet Again”. (HappySmile)

 • - Hayden Panettiere (Britney) a Danielle Savre (Brianna) si zahrály roztleskávačky i v seriálu Hrdinové. (HappySmile)

 • - Ve scéně, kdy Britney (Hayden Panettiere) přichází do telocvičny na konkurz, položí svou tašku ke dveřím. Po skončení konkurzu je však její taška na lavičkách. (Sydney008)