Reklama

Reklama

Skleněný dům 2

  • USA Glass House: The Good Mother (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Po ztrátě matky a otce při tragické nehodě nachází dospívající dívka Abby Snow (Jordan Hinson) a její mladší bratr Ethan (Bobby Coleman) nový domov u Eve (Angie Harmon) a Raymonda Goodeových (Joel Gretsch). Po přestěhování do odlehlého sídla svých adoptivních rodičů však sourozenci docházejí k šokujícímu zjištění, že Goodeovi nejsou tak úplně těmi, kým se zdají, a sen o lásce a bezpečí se Snowovým proměňuje v noční můru krutosti, nenávisti a hrůzy. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (35)

TO 

všechny recenze uživatele

Pokračování mého oblíbeného thrilleru. Tedy ono to není pokračování, ale spíš remake. Děj je podobný. Přesto, že je o třídu níž než jednička , což je znát nejen na obsazení, které je mimochodem i zde velmi příjemné: krásná Angie Harmon a skvělá začínající Jordan Hinson, je hezky natočen a má atmosféru. Trochu nudí, ale co dneska né a závěr to pěkně vynahradí. Mě tohle béčko prostě udělalo radost. Tím ovšem nechci říct, že bych ho někomu nějak doporučoval. ()

DonBraso 

všechny recenze uživatele

Pustil filmek na Nova Cinema co právě běžel v bedně a vzpomněl jsem si na jedničku,tak jsem si říkal,proč by ne.Popravdě jako jednička,stále slušný thriller se kterým nemám víceméně problém na jedno zkouknutí.Tak či onak,děj se držel co to šlo jedničky,přidal mu skvělou Angie Harmon,která si tu nemocnou nevlastní máti užívala.Někdo by si řekl,že je z toho sídla by utekl i třímetrový tlustý hovado,ale řekl jsem si,vždyť je to jen mladá holka ta Abby,tak chytrá zas úplně být nemůže.Snímek se snažil maskovat komplet dům jak to jen šlo,přitom šlo vidět,že přelézt by se dalo už jen do pokoje Abby,ale chápu,že se uměle muselo vyvolat trochu vzrůšo.Sice se zde někam moc nepospíchá,občas to stojí na mrtvém bodě a tři scény se tu přehrají stejné za sebou,ale nějakou auru to stále v sobě má.Nevím jestli konec byl šokující,spíš byl blbej až na půdu,ale na menší nadprůměr si tenhle film moji pozornost kupodivu udržel. ()

Reklama

herr_carter odpad!

všechny recenze uživatele

poslední stopové prvky herectví nechal tytam i tak asi jako veka pružný Štelan Sakrasguard již v prvním,zcela zbytečném filmu a tady jsem tak mohl cca půlhodiny sledovat pouze plejádu neúspěšných komparzistů pro film Waterloo po Česku v čele s nejodpornějším a nejtupějším bubákem všech veledíl kategorií C a horší, TOU BLBOU KRÁVOU V HLAVNÍ ROLI, JEJÍŽ JMÉNO SE BOJÍM VYSLOVIT. Dokonce ani ta barabizna není skleněná, tak proč se to nejmenuje třeba jen Pohroma na castingu?? Aspoň by šel člověk hned chrápat !!................moje hodnocení = 0 z 10. ()

Lolita 

všechny recenze uživatele

Stále váhám mezi ** a ***, a třeba to po úvahách ještě změním.. Angie Harmon je ďábelsky krásná i ďábelsky zlá, prostě typický obraz milující matky. A Jordan Hinson potrvdila pomyslnou hereckou převahu žen v tomhle snímku (aby taky ne, mají podstatně větší prostor než tatík s bráškou). Pro mě to mělo atmosféru, závěr se mi líbil, jedničku jsem neviděla, ale asi se podívám. Ano, je zde spousta logických chyb a zmateností, ale v porovnání s hollywoodskými trháky které si říkají thrillery , kde je jich kolikrát mnohem víc, je tohle je prostě jen "nějaké béčko, které je potřeba setnout jak jen to jde". Mně to ale rozhodně u obrazovky udrželo a atmosféru to mělo. Závěrem: lepší **,a říkejte mi klidně kulturní barbar. ()

genetique 

všechny recenze uživatele

Ďalší chudobný príbuzný v rodine thrillerovcov. Povinná stopáž filmu bola neúprosne nudne naťahovana nespočetnými záberami kamery z nezmyselných pozícií na nezmyselné úkony hlavných predstaviteľov. Od skúsenejšej Angie Hramon som čakal viac, ale akákoľvek snaha o náhľad do duše psychopaticky chorej matky bola zbytočná, rovnako ako aj celý dej a napokon aj film. Nebyť napínavého záveru a Jordan Hinson, tak to po polhodinke vypnem. 40%. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama