Reklama

Reklama

Skleněný dům 2

  • USA Glass House: The Good Mother (více)
Trailer

Obsahy(1)

Po ztrátě matky a otce při tragické nehodě nachází dospívající dívka Abby Snow (Jordan Hinson) a její mladší bratr Ethan (Bobby Coleman) nový domov u Eve (Angie Harmon) a Raymonda Goodeových (Joel Gretsch). Po přestěhování do odlehlého sídla svých adoptivních rodičů však sourozenci docházejí k šokujícímu zjištění, že Goodeovi nejsou tak úplně těmi, kým se zdají, a sen o lásce a bezpečí se Snowovým proměňuje v noční můru krutosti, nenávisti a hrůzy. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (35)

TO 

všechny recenze uživatele

Pokračování mého oblíbeného thrilleru. Tedy ono to není pokračování, ale spíš remake. Děj je podobný. Přesto, že je o třídu níž než jednička , což je znát nejen na obsazení, které je mimochodem i zde velmi příjemné: krásná Angie Harmon a skvělá začínající Jordan Hinson, je hezky natočen a má atmosféru. Trochu nudí, ale co dneska né a závěr to pěkně vynahradí. Mě tohle béčko prostě udělalo radost. Tím ovšem nechci říct, že bych ho někomu nějak doporučoval. ()

Lolita 

všechny recenze uživatele

Stále váhám mezi ** a ***, a třeba to po úvahách ještě změním.. Angie Harmon je ďábelsky krásná i ďábelsky zlá, prostě typický obraz milující matky. A Jordan Hinson potrvdila pomyslnou hereckou převahu žen v tomhle snímku (aby taky ne, mají podstatně větší prostor než tatík s bráškou). Pro mě to mělo atmosféru, závěr se mi líbil, jedničku jsem neviděla, ale asi se podívám. Ano, je zde spousta logických chyb a zmateností, ale v porovnání s hollywoodskými trháky které si říkají thrillery , kde je jich kolikrát mnohem víc, je tohle je prostě jen "nějaké béčko, které je potřeba setnout jak jen to jde". Mně to ale rozhodně u obrazovky udrželo a atmosféru to mělo. Závěrem: lepší **,a říkejte mi klidně kulturní barbar. ()

Reklama

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 5/10 Děj 5/10 Hudba 5/10 Prostředí 7/10/// +Jordan Hinson, stupňující se napětí, jiný motiv než v předešlém filmu -přesto velice podobné, méně přesvědčivé herecké výkony/// Proč mám pocit, že už jsem k tomuto filmu komentář psal? Tak tedy, celkem průměrné pokračování nadprůměrného předešlého dílu. Stále se však na něj dá dívat, srovnáváte a čekáte čím vás tvůrci překvapí./// Celkem 54%/// ()

hippyman 

všechny recenze uživatele

nemůžu si pomoct, nemůžu se zastavit a snad se i zblázňuji nyní, ale nemůžu souhlasit s tím, že by to byla ztráta času, nuda, nebo snad dokonce odpad. snímek má dost hutnou atmosféru a do velké míry naplňuje thrillerový žánr. především přesvědčivý výkon psychomatky a bezradné dívky zdobí film ještě víc. slušná gradace bohužel naráží na pár nedostatků a slabší závěr. nicméně celkově pěkných 60% a všem odpadářům: polib mi, čau. ()

genetique 

všechny recenze uživatele

Ďalší chudobný príbuzný v rodine thrillerovcov. Povinná stopáž filmu bola neúprosne nudne naťahovana nespočetnými záberami kamery z nezmyselných pozícií na nezmyselné úkony hlavných predstaviteľov. Od skúsenejšej Angie Hramon som čakal viac, ale akákoľvek snaha o náhľad do duše psychopaticky chorej matky bola zbytočná, rovnako ako aj celý dej a napokon aj film. Nebyť napínavého záveru a Jordan Hinson, tak to po polhodinke vypnem. 40%. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama