Skleněný dům 2

Mark Zuelzke

Kostýmy:

Rob Saduski
  • Ravi

Snímek stojící na mlžném oparu tupé omezenosti autorů v předpokladu, že stejní budou i diváci, ale nejsou. To, co by ho mohlo udělat skvělým, skončilo zakrnělé a nerozvedené. Koukáme na film, který na nás klade předpoklady, že náctiletá dívka tušící problémy nemá skoro žádné kamarády, kterým by se svěřila, otec je úplný blbec a nevidí problém ani v šití rány veterinářskou jehlou a třeba také to, že všichni okolo jsou slepí a hluší. Zkrátka jen 20% = 1/5 za to napětí(19.6.2010)

• genetique

Ďalší chudobný príbuzný v rodine thrillerovcov. Povinná stopáž filmu bola neúprosne nudne naťahovana nespočetnými záberami kamery z nezmyselných pozícií na nezmyselné úkony hlavných predstaviteľov. Od skúsenejšej Angie Hramon som čakal viac, ale akákoľvek snaha o náhľad do duše psychopaticky chorej matky bola zbytočná, rovnako ako aj celý dej a napokon aj film. Nebyť napínavého záveru a Jordan Hinson, tak to po polhodinke vypnem. 40%.(26.7.2008)

• herr_carter

poslední stopové prvky herectví nechal tytam i tak asi jako veka pružný Štelan Sakrasguard již v prvním,zcela zbytečném filmu a tady jsem tak mohl cca půlhodiny sledovat pouze plejádu neúspěšných komparzistů pro film Waterloo po Česku v čele s nejodpornějším a nejtupějším bubákem všech veledíl kategorií C a horší, TOU BLBOU KRÁVOU V HLAVNÍ ROLI, JEJÍŽ JMÉNO SE BOJÍM VYSLOVIT. Dokonce ani ta barabizna není skleněná, tak proč se to nejmenuje třeba jen Pohroma na castingu?? Aspoň by šel člověk hned chrápat !!................moje hodnocení = 0 z 10.(27.3.2017)

Pokračování mého oblíbeného thrilleru. Tedy ono to není pokračování, ale spíš remake. Děj je podobný. Přesto, že je o třídu níž než jednička , což je znát nejen na obsazení, které je mimochodem i zde velmi příjemné: krásná Angie Harmon a skvělá začínající Jordan Hinson, je hezky natočen a má atmosféru. Trochu nudí, ale co dneska né a závěr to pěkně vynahradí. Mě tohle béčko prostě udělalo radost. Tím ovšem nechci říct, že bych ho někomu nějak doporučoval.(18.10.2006)

Pustil filmek na Nova Cinema co právě běžel v bedně a vzpomněl jsem si na jedničku,tak jsem si říkal,proč by ne.Popravdě jako jednička,stále slušný thriller se kterým nemám víceméně problém na jedno zkouknutí.Tak či onak,děj se držel co to šlo jedničky,přidal mu skvělou Angie Harmon,která si tu nemocnou nevlastní máti užívala.Někdo by si řekl,že je z toho sídla by utekl i třímetrový tlustý hovado,ale řekl jsem si,vždyť je to jen mladá holka ta Abby,tak chytrá zas úplně být nemůže.Snímek se snažil maskovat komplet dům jak to jen šlo,přitom šlo vidět,že přelézt by se dalo už jen do pokoje Abby,ale chápu,že se uměle muselo vyvolat trochu vzrůšo.Sice se zde někam moc nepospíchá,občas to stojí na mrtvém bodě a tři scény se tu přehrají stejné za sebou,ale nějakou auru to stále v sobě má.Nevím jestli konec byl šokující,spíš byl blbej až na půdu,ale na menší nadprůměr si tenhle film moji pozornost kupodivu udržel.(27.3.2017)