Reklama

Reklama

Skleněný dům 2

  • USA Glass House: The Good Mother (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Po ztrátě matky a otce při tragické nehodě nachází dospívající dívka Abby Snow (Jordan Hinson) a její mladší bratr Ethan (Bobby Coleman) nový domov u Eve (Angie Harmon) a Raymonda Goodeových (Joel Gretsch). Po přestěhování do odlehlého sídla svých adoptivních rodičů však sourozenci docházejí k šokujícímu zjištění, že Goodeovi nejsou tak úplně těmi, kým se zdají, a sen o lásce a bezpečí se Snowovým proměňuje v noční můru krutosti, nenávisti a hrůzy. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (35)

genetique 

všechny recenze uživatele

Ďalší chudobný príbuzný v rodine thrillerovcov. Povinná stopáž filmu bola neúprosne nudne naťahovana nespočetnými záberami kamery z nezmyselných pozícií na nezmyselné úkony hlavných predstaviteľov. Od skúsenejšej Angie Hramon som čakal viac, ale akákoľvek snaha o náhľad do duše psychopaticky chorej matky bola zbytočná, rovnako ako aj celý dej a napokon aj film. Nebyť napínavého záveru a Jordan Hinson, tak to po polhodinke vypnem. 40%. ()

Ravi 

všechny recenze uživatele

Snímek stojící na mlžném oparu tupé omezenosti autorů v předpokladu, že stejní budou i diváci, ale nejsou. To, co by ho mohlo udělat skvělým, skončilo zakrnělé a nerozvedené. Koukáme na film, který na nás klade předpoklady, že náctiletá dívka tušící problémy nemá skoro žádné kamarády, kterým by se svěřila, otec je úplný blbec a nevidí problém ani v šití rány veterinářskou jehlou a třeba také to, že všichni okolo jsou slepí a hluší. Zkrátka jen 20% = 1/5 za to napětí ()

Reklama

DonBraso 

všechny recenze uživatele

Pustil filmek na Nova Cinema co právě běžel v bedně a vzpomněl jsem si na jedničku,tak jsem si říkal,proč by ne.Popravdě jako jednička,stále slušný thriller se kterým nemám víceméně problém na jedno zkouknutí.Tak či onak,děj se držel co to šlo jedničky,přidal mu skvělou Angie Harmon,která si tu nemocnou nevlastní máti užívala.Někdo by si řekl,že je z toho sídla by utekl i třímetrový tlustý hovado,ale řekl jsem si,vždyť je to jen mladá holka ta Abby,tak chytrá zas úplně být nemůže.Snímek se snažil maskovat komplet dům jak to jen šlo,přitom šlo vidět,že přelézt by se dalo už jen do pokoje Abby,ale chápu,že se uměle muselo vyvolat trochu vzrůšo.Sice se zde někam moc nepospíchá,občas to stojí na mrtvém bodě a tři scény se tu přehrají stejné za sebou,ale nějakou auru to stále v sobě má.Nevím jestli konec byl šokující,spíš byl blbej až na půdu,ale na menší nadprůměr si tenhle film moji pozornost kupodivu udržel. ()

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele

Nemohu si pomoct, ale pro mě je dvojka Skleněného domu zatraceně dobrý thriller. Hutná atmosféra by se dala krájet, o napětí taktéž není nouze, hrdinka je tedy na můj vkus až příliš oprsklá a oba pěstouni jsou krásně odporní, až mrazí. Filmu nechybí nic, samozřejmě ani pár blbostí, z nichž asi ta největší je paradoxně ke konci (a kterou bohužel nemohu vzhledem k jejímu těžce tupému charakteru omluvit). Ale jinak? Napínavá jízda, i když je od začátku jasné, jak se věci budou mít. 80% ()

Lolita 

všechny recenze uživatele

Stále váhám mezi ** a ***, a třeba to po úvahách ještě změním.. Angie Harmon je ďábelsky krásná i ďábelsky zlá, prostě typický obraz milující matky. A Jordan Hinson potrvdila pomyslnou hereckou převahu žen v tomhle snímku (aby taky ne, mají podstatně větší prostor než tatík s bráškou). Pro mě to mělo atmosféru, závěr se mi líbil, jedničku jsem neviděla, ale asi se podívám. Ano, je zde spousta logických chyb a zmateností, ale v porovnání s hollywoodskými trháky které si říkají thrillery , kde je jich kolikrát mnohem víc, je tohle je prostě jen "nějaké béčko, které je potřeba setnout jak jen to jde". Mně to ale rozhodně u obrazovky udrželo a atmosféru to mělo. Závěrem: lepší **,a říkejte mi klidně kulturní barbar. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama