poster

Zamoření

 • USA

  The Plague

 • Slovensko

  Zamorenie

Horor

USA, 2006, 84 min

Režie:

Hal Masonberg

Kamera:

Bill Butler
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • piglit
  odpad!

  Všechno se ve mně bouří proti ústřední myšlence filmu - někdo tě zabíjí? Nastav druhou tvář a on toho nechá... Nenechá, respektive dobrá - nechá toho..., ale až když vás zabije. Milujte svého Mosulmana, myslí to s vámi dobře - chce jen vaši zemi a na ní svoje náboženství, a bez vás, pak bude spokojený...(24.10.2007)

 • playboxguest
  odpad!

  Zase jsem jednou naletěla na zápletku, která měla být podle informací někde mezi zombie filmy a stepford style filmy a zase jsem se děsně spálila... Ze začátku jsem se ještě několikrát zasmála tomu, jak je to špatný, až trapný, ale z hruba v polovině už jsem jenom trpěla a cítila, jak mi odumírají buňky v hlavě rychlejším tempem, než rádoby zombie-mládeži v tomhle skvostu.(18.1.2011)

 • eraserhead666
  **

  Plusy: zajímavá zápletka a příběh; dobrá hudba, Ivana Milicevic. Mínusy: naprosté nevyužití zápletky a příběhu, sterilní televizní zpracování bez drsnějších scén. Z trojice podobných snímků o vraždících dětech (spolu s tímto ještě Toxické děti a Carpiho – Městečko prokletých) jsou v Zamoření ty děti co se týče provedení, charakteru a chování jasně nejslabší. Je nepochopitelné, že potenciál příběhu byl tak slabě využit, i přesto, že má ve filmu prsty Clive Barker.(3.12.2009)

 • Nick Tow
  ***

  Demented má pravdu. Ten film zúfalo nevie, čím chce vlastne byť. Ako klasická zombáreň je to slabé, mátoživí teenageri vyzerajú ako účastníci gotickej Bat Cave Party, po prvom dotyku s tvrdším alkoholom. Akčné scény pôsobia tiež tak akosi "opilecky". Filozofická nadstavba /metafora generačného konfliktu/ vyznieva v celkovom , "béčkarskom" kontexte akosi nenáležite, okázalo explicitne, skrátka ako pomôcka pre menej chápavých. Pochváľme však tvorcov aspoň za kvalitný hudobný a ruchový sprievod, chvíľami príjemne "seventísovú" atmosféru a vôbec za snahu, skúsiť to trochu inak. Nabudúce to možno dopadne lepšie.(10.11.2006)

 • korbitch22
  odpad!

  Dósn vole běhá ve vydlákově vole,kde parta puberťáků vole killuje dospělý vole,protože prej vole se k dětem chováme blbě vole,tak vyšší moc zasáhla vole,z dětí udělala killing machines vole a scénárista vole napsal hercům tak debilní dialogy vole,že si na policejní stanici plný bouchaček vole,nevemou ani jeden gun vole,když tam pro ně přišli vole a ještě k tomu tam dva ze čtyř chcíply vole! :-D Debilní sráčovina,která je filmařsky na piču,od herců,přes scénář,kameru až po kluka,co jim všem dělal kafe... :-) 0%.(11.3.2011)

 • - Některé dějové aspekty a myšlenky jsou převzaty z románu "The Grapes of Wrath" Johna Steinbecka. (Terva)