Reklama

Reklama

Hvězdné duo Jean-Claude Van Damme a Vivica A. Fox se společně poprvé představuje na filmovém plátně v napínavém akčním thrilleru Elita armády. Philip Sauvage (Van Damme) býval během operace Pouštní bouře vojákem speciální jednotky. Teď je najat k ochraně vysloužilého světového šampióna v těžké váze Waynea Barclayho. Barclay, ze kterého se zatím stal zámožný podnikatel, se i se svou rodinou ocitl v nebezpečí. Z vězení právě propustili bývalého rapového krále a gangstera a ten se chystá Barclaymu pomstít za to, že ho pomohl dostat za mříže. Riziko je vysoké, a proto Sauvage sestavuje tým mladých bojovníků a bývalých vojáků, kteří dohromady tvoří Elitu armády. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (131)

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Docela koukatelnej akčňák, kde Van Damme hraje pro změnu bodyguarda jedné černošké rodiny, zejména šampiona v těžké váze v boxu. Ve filmu se hlavně střílí, což mi i vyhovovalo, protože na Van Dammovy imitace "karate" už moc zvědavej nejsem. Hraje docela dobře depresivního bývalého člena speciálních jednotek, mrtvol je zde dost, žádné výrazné technické kixy (až na klasické střihy během soubojů). Ale i tak tomu nemůžu dát nijak výrazné hodnocení, protože je film takový celkově nevýrazný a plochý, "pobíhání od čerta k ďáblu" a místo aby gradoval, furt se jaksi točí v kruhu ... ()

Le_Chuck 

všechny recenze uživatele

Keď už mám pred kameou šikovného gymnastu, tak je dilentantstvo točiť 5 minútove dialógy typu: "Je v dome", "pôjdeme do domu", "ja nempôjdem do domu", "nemôžem isť sám do domu", "ty nemôžeš ísť do domu?", "to je ten dom", "už sme v dome", "dom je rúžový". Ono je to vlastne diletantstvo v každom prípade, ale keďže sa tu podobné perly trúsia celé pochabé dejstvo, tak to duplom nasere. Kopanec do gúl je potom samotná akcia, ktorá vyzerá, že ju strihal nadšenec z fóra amatérskeho filmu (aj to v lepších prípadoch) a hlavné ktorá Van Dammeho kĺby necháva pokojne odpočívať. Zbytočný film, zaujímavý maximálne pre shithunterov, alebo do Markizáckej ponuky. 15% ()

Reklama

Hakha 

všechny recenze uživatele

No, tento film mě radost neudělal, akční scény katastrofálně natočené, příběh nezajímavý a ani Van Dammova charisma tento film nedokáže zachránit. Sheldon Lettich šlápl ve všem vedle, jak ve výběhu hlavního záporáka, tak v celkovém zpracování. Místy film paroduje sám sebe a dialogy jsou většinou naprosto amatérské. Mírná uspávačka, kterou hodnotím 1 hvězdičkou... ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

Celkem slušný dojem mám z filmu, docela dobrá hudba, herci. Akorát akce a soubojů mohlo být více. Konec je asi nejlepší ve filmu. Kdyby byl film kratší tak o 15 min. nebylo by to špatné, pár zbytečných, nudných scén se přeci jenom najde. Přesto dávám tu slabší 4* - dá se to vidět víckrát. Takže je to tak na 70% = **** ()

Kali4 

všechny recenze uživatele

Jeden z nejlepších filmů s Jeanem-Claudem Van Dammem. Černošská „rapersky fuckovací“ verze Osobního strážce, která sice má všechny neduhy, které mají i ostatní Belgičanovy filmy (= nelogický scénář, statická akce, atp.), ale je lepší než ty ostatní nejspíš proto, že zdatně kopíruje velice oblíbené schéma známé právě a především z Osobního strážce. Jean-Claude zde MÁ jisté charisma (ale co to měl za bouli na čele?). ()

Galerie (9)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama