Hitman_47

Po zotavení se ze smrti svého bratra Keougha, se Yufa a její kamarád Roan vydávají na cestu po království Rune-Midgard. Později se k nim přidávají další postavy (Maya, Takius, Judia, Iruga)...ale Keough není až tak mrtvý, jak by se na první pohled mohlo zdát ;) Mé hodnocení je ovlivněno tím, že jsem zapálený hráč MMORPG, která byla předlohou pro toto anime, tedy Ragnarok Online...a mám za to, že se jedná o kvalitní převedení herních reálií do podoby seriálu. ()

SonGokussj

K tomuto anime jsem se dostal kvůli hraní známé (pro některé) hry Ragnarok Online. Hra mě baví, hra mě uspokojuje, jsou tam questy, jsou tam super lidi, povolání, skilly, kouzla, vývoj... A mohl bych pokračovat. Anime se toto snaží interpretovat. Bohužel zde až moc spoléhají na 100% validitu mezi anime/hrou a to se jim mám dojem vymstilo. Anime postrádá jakejkoli příběh. Záporák je mocný wizzard. Klaďas je mocná sage. Na quest se vydá Swordsman s Accolyte holkou, ze které se pak stane Priest a z kluka Crusader. (myslim). Je to takové "hraní Ragnaroku bez toho, abych se toho hraní účastnil". Nic víc, nic míň. Nenadchlo a to považuji RO za geniální hru. 30% ()