Leroy & Stitch (TV film)

Animovaný

USA, 2006

Výborné, skvelé, fantastické ... proste super. Absolútne nerozumiem tomu poklesu hodnotenia jednotlivých Lilo a Stitch filmov. Zábava, dobrodružstvo, pekná zápletka a samozrejme ohana víťazí nad všetkým. Tentoraz smiešny Hamsterville čo sa stále rozčuľuje na tom ako mu nič nevychádza, jeho autorské otázky čo Ganthu nikdy nechápe a hlavne sa mi páčil nápad zapojiť všetkých bratrancov a sesternice.(11.7.2014)

Pravdupovediac, kým som to nevidela, trochu som sa bála, že nastane sklamanie, aj vzhľadom k tomu, že je to záverečný film série "Lilo a Stitch", ale po zhliadnutí filmu som ostala veľmi očarená a dojatá. Zdá sa mi, že tento film narozdiel od svojich predchodcov trošku vybočil od žánru "komédia", humoru je pomenej a nieje až taký vtipný, ale zato pribudlo viac akčných a bojových scén. Ale inak sa to stále drží toho tradičného rodinného ducha a emočných scén je tu opäť hromada. Ja osobne som s týmto filmom viac, než spokojná a je to môj druhý najobľúbenejší film v kategórii Lilo a Stitch.(3.9.2011)

• BUD-SFIS

Tak trosku jakoby udelane z nutnosti, bez nejakeho pribehu.(9.8.2007)

Tržby za predaj DVD v USA $14,384,240 //počet predaných kusov 594,643(11.11.2009)

CITÁT - Mohu letět se Stitchem domů?............... Kdo zná tyto příběhy nebude zklamán a s radostí přivítá celou tu skupinu podivných mimozemšťanů a jedné pozemské dívky. Klasická sranda a dobrodružství. CITÁT - Aloha Stitch!!!..... Finální bitva na stadionu je povedená a každý se bude bavit. CITÁT - Rock"N"Roll.......... Závěrečné titulky obsahují jména včech 626-ti experimentů.(16.10.2013)